Препоръчайте ми къде да отида на море спрях се на тези 3 града

  • 10 149
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 482
С децата бяхме на Царево и искат пак там, много им хареса, на мен също - заради спокойствието.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Царево, заради изброените от другите момичета причини.

# 32
  • Мнения: 2 161
И трите не ми харесват,но от изброените бих избрала Китен.Какво му харесвате на Царево?
Преди няколко дена минахме от там-е,няма такова скучно място!

# 33
  • Мнения: 886
Аз лично най- харесвам Резово- чудесен плаж+ селско спокойствие  Flutter
Може би имаш предвид плажа на Силистар,защото самото Резово няма хубава плажна ивица.Има някаква такава 2 на 2 метра която е само камъни.

Точно Силистар имам впредвид. Просто тук винаги така сме го наричали, никой не го е бъркал, за това и не уточних. Rolling Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И трите не ми харесват,но от изброените бих избрала Китен.Какво му харесвате на Царево?
Преди няколко дена минахме от там-е,няма такова скучно място!


От трите злини най-малката, според мен поне.

# 35
  • Мнения: 1 120
Гласувам за Китен, но си признавам, че ми е слабост заради хубавите спомени, които имам от там.
Плажа между Китен и Приморско ми е любим. Чиста вода и спокойствие и на децата много им харесва.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 222
Плажа между Китен и Приморско ми е любим. Чиста вода и спокойствие и на децата много им харесва.


И на мен.
Ние отсядаме в Лозенец, но ходим там на плаж.

# 37
  • Мнения: 678
Царево може би е най-уредено. Ние тази година ще сме там, иначе харесвам цялото Южно Черноморие. Що се отнася до плажовете - Царево - Нестинарка, къмпинг Юг, Оазис (или поне едно време се казваха така), Атлиман на Китен, Южния плаж на Приморско. Стига да си с автомобил, изборът от хубави и спокойни плажове е доста голям.

# 38
  • Мнения: 371
И трите места са на едно ниво.
поразгледай още малко

# 39
  • Мнения: 835
Гласувах за Царево, но зависи какво търсиш, дали сте с деца или за купона......много зависи.Иначе Китен и Приморско е лудница, цифри и меле.

Общи условия

Активация на акаунт