Нашто Юлче палаво и диво вече втора свещ ще духне!

  • 9 982
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • sf
  • Мнения: 10 206
ЧРД на Лина- да е вижа и здрава и много щасливао детство!
На нас ни се отвори почивка днес, та се търкаляме по диваните.
Тия дни го взимам в 16ч и ги пускам в басейна да се плацикат. Чак след 18 излизаме по парковете,че инак ми е адкса жега, вчера чак лошо ми стана.

# 46
  • USA
  • Мнения: 559
Яна, аз го разбирам мъжа ти, донякъде е прав за корена. Не разбирам много от хомеопатия, бих опитала, но не бих се доверила много на някой пък дори да е "добър хомеопат".
Макси много е пораснал и каква дълга косичка има само.
Кристиан се заинати и не ще да спи, а на мен ми се скитори следобяд.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Галена по една чаена лъжичка за превеция,а като са болни  3х по чаена лъжичка.
Отивам да готвя

# 48
  • Мнения: 521
Мими, да ти е жива и здрава каката и да ти помага за Кати
Янче, хич не му обръщай внимание на мъжа ти. Моя снощи остана като треснат като разбра,че ще давам детето на ясла. Все едно за първи път чува такова нещо.
Да докладвам за малката ми ученичка - заведох я и тя се втурна вътре да си играе. После се е сетила за мен и е плачкала уж малко, но очите и бяха червени. Била си изяла яденето на обяд. Като ме видя се разплака и ме гушка много силно. Каза,че и утре ще ходи. Твърди,че леличките са и се карали за нещо свързано с памперса - според мен защото не е искала да седи на гърнето.
Та така.
За тези дечица с Т - една приятелка се оплаква,че от няколко дни детето и само вдига Т, докторката не и казала нищо. А според мен Т без нищо не може.Нямала никакви други симптоми и детето си било весело и си играело

# 49
  • София
  • Мнения: 3 524
побутвам си въпроса за по-тънки памперси да ми кажете нещо?
и друго- за лекарите хомеопати- моля дайте координати от тези от които сте доволни, моя близка иска да посещават такъв лекар Peace

# 50
  • USA
  • Мнения: 559
Ели, аз от тукашните използвам на Памперс. Харесвам много на Либеро гащите, но са доста дебели и на памперс взимам, по-тънки са. Active baby или нещо такова. Ако може и на мен да ми препоръчате някой изпробван хомеопат. Искам да заведа Кристиан.

# 51
  • Мнения: 389
4естит рожден ден на Лина   bouquet

Много болни,бързо да оздравяват мъниците  Hug

Ве4е мога да се похваля,4е съм изкарала държавния изпит и то с 6    Mr. Green

# 52
  • USA
  • Мнения: 559
Буболечката, поздравления! Прекрасно е чувството! Дано по вода да ти върви в професията.

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 206
Теди, честито!

Ели, за по-тънки памперси- най-добре без памперси  Joy
По-тънки според мен са Пуфис, а днес взех едни Канбебе - за първи път ще ползвам,но ми се виждат тънички.
Нямам търпение вече да го махаме тоя памперс,ама няма изгледи да е скоро. Като излезе ваканция обаче го оставям по цял ден без пък ще видим.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито Теди
Велина писах ти на лични  Hug
Вики доволна ли си от пуфис?

# 55
  • Мнения: 384
Буболечка,честито и браво!   bouquet
Страхотен е Макси,като красиво момиченце!Но тва ще е още малко и ще стане малък мъж като бате,така че е хубаво да се радвате на русите къдрици сега.  Grinning
Верно тоя лаф не съм го чувала,ама много подхожда на мъжо.Наистина само с думи може да те срине,ужасен език има.
За хомеопатията,не се предоверявам и все се съмнявам също.Но ми трябва някаква подкрепа в отглеждането на децата и проблемите свързани с тях,здраве и т.н.В педиатрите не я намирам,нито в родителско тяло или близки съвети.Но все гледам да действам в екип,консултирам се с педиатър и хомеопат.
Надина не е пила АБ откак тръгна в началото на ясла.Тогава педиатрите ми подредиха три АБ един след друг и аз минах силно на хомеопатия.Никола е пил веднъж щото тогава го нямаше хомеопата за лош късмет,а и много лош беше вируса.
Аз съм с хомеопата на Марти,засега съм доволна но инъче ми препоръчват много Калина Костова,хомеопатката на Гоцето също е много добра доколкото съм чувала.Била съм и при Новачкова в център Хела,пак бях доволна.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 524
пуфис казвате, ще ги видя. канбебето сме ползвали за кратко, щото трайно станах фен на либерото, но хубави бяха, нямам забележки от тях, за разлика от хъгисите....

за хомеопата? д-р новачкова в център хела, калина костова дотук виждам като имена само от янчето. а за лекаря на марти и на ивето- те кои са? а и още нещо ако можете да дадете и координатите им поне телефони- може и на ЛС Peace

бубулечката честито и от мен   bouquet

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 206
Не на ЛС,моля. Дайте координати на добри хомеопати тук,че моя мъж ме натиска да опитаме. И аз по принцип съм навита, ама не вярвам особено.Де да знам и аз.  А задължително трябва доктор да ти ги изпише нещата ,така ли? Няма ли аптека от която да си купиш каквото и да е?

За Пуфиса- харесват ми, тънки и меки са, ама идват по 60ст и понякога не ми се дават толкова пари за памперси, особено когато трябва да ги нося в яслата  Embarassed колкото и дребнаво да звучи. Купувала съм и на Clever / марката на Била/ - те обаче са твърди и някакси големи. Ама при разтройство стават  hahaha

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Нашата се казва Миронова,вдига по всяко време и отговаря на тъпите ми въпроси.Лекар е и преслушва което за мен е важно.Не ми е казвала че няма да стигаме до АБ и си признава че има лучаи в които неможа да помогне и трябват лекарства/става въпрос за грипове вируси/
Вики нали съм ти пращала
Да допиша по въпроса за хом.Имаме в плевен докторка която и имам доверие познава се с Масларски и са приятели и тя ползва хомеопатия и с нея контактувам по тел.Но трябва да имате търпение не е като обикновеното даване на АБ,след 10 дни се получава излекуването с Х.Има плашешти моменти.
Мен ми е странно като давам но явно........

# 59
  • Мнения: 384
Хомеопата се казва Николай Иванов.Не преглежда и ако се наложи ме праща на педиатър първо за да има точни симптоми.Но често по телефона ме консултира защото не съм мобилна.Ивето много точно го е описала,хич не си е лесно с хомеопатията.Аз съм се сбъркалав момента,още пием аз и Никола за отбиването,давам на Надина и на него по две неща за имунитета и варицелата-пиша,спазвам и това е.

Общи условия

Активация на акаунт