Декемврийското дете с радост чака тазгодишното море:)

  • 47 987
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Подозирах нещо такова, че декемврийската темичка се е изместила във фейсбука. Wink
Смайли отдавна я имам в приятелите, сега отивам да ви добавям и вас. Laughing

# 166
  • Мнения: 4 195
Да поздравя всички рожденици - Савко, Габи, пропускам ли някой -с пожелания за много здраве, много щастливо детство и много целувки от мен и Виктор Hug

# 167
  • Мнения: 203
Здравейте момичета,

Поздравявам всички хлапета, които имаха празник - много усмивки и хубави подаръци. Бъдете здрави!

# 168
  • Мнения: 987
Деси, честит ви празник.
Да е жива и здрава кьдрокоската Габи!
Да расте весела и умна , да има много приятели и непрекъснато да си измислят нови и интересни игри.
Много да ви слуша и да ви радва.



# 169
  • Мнения: 166
Ей...
ЧЕСТИТ ПЕТИ РОЖДЕН ДЕН
на къдрокоска
ГАБИ!


Да бъде кака за чудо и пример!

Деска, компанията, да ви е жива и здрава!  bouquet

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 16:15 от Lyusil

# 170
  • Мнения: 772
ЧРД на милата Габи и от нас, с пожелания, разбира се, за здраве, радост, обич!!! Деска, честит празник!

Честит имен ден и на всички празнуващи днес!

Марци, чакаме те във фб Wink

# 171
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ ПЕТИ РОЖДЕН ДЕН
на любимия ми
ВИКТОР!


Асе, да ти е жив и здрав! bouquet

# 172
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИ И ВИКТОР!!!
МНОГО УСМИВКИ И ПОДАРЪЦИ ИМ ЖЕЛАЯ!!!
newsm59  bigdance2 newsm59

# 173
  • Мнения: 4 195
ЧРД у и от нас на Габи и Вики, да растат весели, щастливи и много здрави Hug

# 174
  • Мнения: 987
Честит рожден ден на Виктор!
Весело детство и много подарьци.
Асе , на вас едно незабравимо преживяване днес.
   Laughing

# 175
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА ВСИЧКИ ДЕКЕМВРИЙЧЕТА, КОИТО ПРОПУСНАХ ДОТУК НА ПАТЕРИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ ЗА ТЯХ И МАМА И ТАТИ!

Мислех си, че само аз съм изостанала с посещенията тук, но като гледам май всички ни е грабнал здраво живота и работата и няма много време за чат. Надявам се в този натоварен месец да успеем да се видим и по майчински, разбирай по женски:)
целувки на всички!

# 176
  • Мнения: 772
Честито и на Виктор, макар със закъснение, сигурно партито е било много засмяно! Да ви е жив и здрав, Асе!

# 177
  • Мнения: 458


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички пораснали момчета и момичета.Мого радост и щастие желая.

на майките им :

# 178
  • Мнения: 951
ООООО,мацки(както ми вика Дани),голямо оживление настана!Да не свърши морето?Явно сте се завърнали! Mr. Green
Честито на всички рожденици!Да не ги изброявам поименно,но на всички тях  пожелавам много здраве!Ва техните родители-много здрава нервна система...
Неви,Дани също понякога си пише името огледално,но самите букви ги пише нормално.Мился,что експериментира.Още пише ДАНИ 4-5,демек,на 4 е,ама скоро ще навърши 5 Grinning
Хамелеон,честито преодоляване на алергията,предполагам,че е голямо облекчение за вас.
Аз съм запазила детски център за  РД-то,но като знам какво галопиране ще падне и колко емоционално отрепана ще бъде...ще се радвам да мине...за мен е важно Дани да е доволен,да има снимки и аз да не съм много умряла на тях...На всичкото отгоре ще има поканени деца от градината ,а аз нямам никаква приказка с майките,така че обстановката ще бъзе още по-затруднена...
КРИС!!!Видях те по новините!Изглеждаше прекрасно!От тази нощна работа дето я вършиш вкъщи за Софарма явно доста се отслабва! Wink
Чоча аз веднага познах Нелито на снимката на онази статия за жените слез 400 години...Дали не са имали предвид,че Нелата ще изглежда така след 400 години?Имам предвид с корем? Laughing

# 179
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честито на всички които са имала повод за празнуване или пръзнуват днес!
Да са живи и здрави децата, да слушат мама и тати и да получат най-желаните
подаръци !   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт