Декемврийското дете с радост чака тазгодишното море:)

  • 48 024
  • 197
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 390
http://bgbileti.com/main.php?module=events&object=institutio … iew&inst_id=8
ехо
има ли желаещи за театър?
Трите прасенца в събота?
Или Снежанка?

# 91
  • Мнения: 772
ех, Ели, нещо не съм видяла навреме твоя  пост, а уж търсех театри за днес, в Кукления нищо не видях, къде ли съм гледала... вие докога сте тук? да се видим ми е идеята, ние няма да пътуваме по така получилите се празници, само за утре ни е вече  пълна програмата,
поздрави на всички!

# 92
  • Мнения: 6 390
Днес за Борисова или Зоо???
Желаещи и ентусиасти има ли Hug Whistling

# 93
  • Мнения: 2 567
Ехааа, Ели, ама вие още сте в София Grinning Голяма ваканция направихте Wink

# 94
  • Мнения: 6 390
оооо мн. голяма чак  Crazy Mr. Green

# 95
# 96
  • Мнения: 458
за анкетата - не , не искам да се обединим.
хубаво ми е в "декемврийчета"

# 97
  • Мнения: 173
Здравейте, имам син роден на 8 декември 2004  smile3525

# 98
  • Мнения: 458
добре дошла на magi71
  bouquet

# 99
  • Мнения: 458
Добър ден момичета...ай де и тука да се похваля : след 2 годишна борба са алергията вече можем безпроблемно да погалим котка, без да се подуем и да не можем да дишаме.

ето и триото :

# 100
  • Благоевград
  • Мнения: 142
xamelion Поздравления за успешната борба с алергията.
Сигурно малкият е много щастлив сега (като знам моята дъщеря
колко е доволна като гали коте) .
  bouquet

# 101
  • Мнения: 772
здравейте,
Хамелеон, наистина доволно трио на снимката, браво на вас!

пак мълчание тук... и аз не се сещам какво да поразкажа - споменах ви май за ходенето на плуване, на Сапртак, доста сме доволни, веднъж седмично, но Сав много бързо започва да трепери, така е често и на морето, дори когато си е хубаво за къпане, а в басейна определено е подходящо като температура, ама явно си е такъв... може и от дребнотата му да е така всъщност...

и все още пише много хаотично (не че пише много, но за името си сега е на вълна точно огледално писане - не само посока дясно-ляво, но и с "С" и "В" ги пише обърнати, при "А" по-малко личи).

Мони, Юлка - аз другата седмица петък-събота съм в Пловдив, ама не знам с каква програма точно, но поне ще си мисля за вас Simple Smile

поздрави на всички!

# 102
  • Мнения: 173
xamelion, поздравления за успеха! Сега голяма игра ще пада! smile3501

# 103
  • Мнения: 458
Ей тука наистина голямо мъртвило.
Ама скоро ще дойде и нашият месец  Peace

Утре сме в ресурсният център - кандидатстваме за ресурсен учител.
От лекарствата за асма/алергия получи страничен ефект - доста стана агресивен - бие наред деца даже и на мен посяга.
По съвет на директорката на ДГ решихме да кандидатстваме за рерусен учител да поработи с Ивайло за намаляване агресията.

лек ден и спорна седмица.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 664
Привет, привет Grinning

Хамелион, какво е това ресурсен учител? И защо? И Виктор от време на време е агресивен, с брат си доста се дразнят понякога.

Неви, как се справяте с Алианса? Там на чинове ли седят? По колко време са заниманията?

Виктор пише само неговата си буква, и на нас и бабите си.  Но с цифрите и числата е фърст. Брой до сто, иска само помощ на 30, 40, 50...90. Сега сам си тренира обратно броене от 100 надолу Laughing

Я да ви питам, колко високи и тежки са вашите деца? Аз нещо съм се притеснила, но педиатърката ме успокои, че сме в нормите, но като гледам децата в ДГ, ми те всички са с по една глава, глава и нещо да не кажа и две глави отгоре, а за маса сигурно чак в трети клас ще ги догоним Shocked Виктор е 105 см и 16 кг. Вие как сте?

Общи условия

Активация на акаунт