Слънце жарко вън пече, на MAРТенчето лига му тече!

  • 10 246
  • 295
  •   1
Отговори
# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Пак съм аз  Mr. Green
Все се каня да питам мамите от София - има ли някоя мама която живее в Младост 1 до Окръжна болница????

# 121
  • Варна
  • Мнения: 58
Здравейте,

Поздрави за празнуващите!
ЛЮБИМА, каква ви е активната гимнастика? Изглежда ми добре, а и ако може да споделиш  как я приема малката? Аз се чудя каква да взема и приемам съвети  Grinning
rusana, Ния преди 2 дни се смя така, но засега привилегията се пази само за вуйчо й, нали са на 1 акъл  Wink (оня на 38, ама да ги видиш двамата в акция... ). Днес ни мина консултацията с 1-вия Пентаксим. Поплака в кабинета и на няколко пъти през деня, засега е само това. Мерки 6100 / 59 см, т.е. 900 грама и 2 см нагоре този месец.  Нали обещах да ти споделя.

Въпросче: Педи ни препоръча друга ваксина - Synflorix, противоменингитна. Някой чувал ли е за нея и смята ли да я слага.  Тя я препоръчва пред Превенар-а, защото той бил за по-големи деца. Естествено е много скъпа и аз съм в чуденка. Споделете, мами.
За Ротарикса, който ни препоръча преди, ние решихме да не го слагаме. Понеже някой питаше.

Ааааа, сетих се за роклите. Аз се отказвам от тях за сега (да видим  newsm78). Ето ни обаче точно на 3 месеца:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=12967455
Малката кипра изтърпя 9-10 снимки, накрая се вижда какво стана. Иначе и при нас се вижда едно дупе предимно, че трябва да се ръко- и кракомаха, пък рокля, гащи - все тая  Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 23:17 от Бухтa

# 122
  • Мнения: 267
Бухта и аз много се чудя за тези противоменингитните,искам да му сложа,но четох лоши отзиви за Преванар,а педи ми я предписа нея,та сега и аз съм в чуденка , а тази не съм я чувала  Rolling Eyes
Ние се смеем с глас само на сън  Sad,но мн леко,чакам с нетърпение да почне с този бебешкия хълцащ смях  Heart Eyes Grinning

# 123
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Бухта, на Тaf Toys e гимнастиката. Хубава е и за по-големи бебета, понеже има разни шумки, огледалца и бибитки по всички ъгли на килимчето, та като лази да си намира занимавки. Макар, че не ми се вярва да прави кръгчета само в зоната на гимнастиката де Mr. Green Засега дъвче успешно висящите играчки, ама повече от 10 мин. не се застоява  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 1 187
БОДЛИВКА налеи си едно питие и с него си се рови в нета - пък от мен имаш едно наздраве  newsm24

О,взех си дажбата аз.. Mr. Green От как не кърмя,се почерпвам с любимия с по едно и салатка. Whistling Позволявям си всичко,що преди едвам устисквах. Grinning Сега набивам яко праскови,ягоди и кайсии.Че и две кила смъкнах,но не разбрах от плодовете и салатите ли,или от тая "диета" мастика с таратор. Joy

А за наддаването,според детенце е,знаеш-пък и нали е дама,няма да отглеждаш гюленце я.. Wink


Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 23:34 от БОДЛИВКА

# 125
  • Мнения: 645
Мерси момичета доктора е по-добре. Сега синът му ми разказа всичко. Още от вчера му било лошо ама не много. Сутринта станал извел кучето и отишъл на работа. Поел смяната, минал визитация и както си е бил по престилка и сабо отишъл в кардиологията, казал на на докторите че прани инфаркт и си легнал на кушетката. Хората ей така го гледали Shocked, оказало се тромб, но добре че сам си отишъл при тях #Crazy

veselina_s_p едно време като работих в един учебен център си спомням че организирахме специално курсове за подготовка за TOEFEL.

kremmyto честита ви месечинка  bouquet А това кафявото е боди Peace

Бодливка в магазинчето до нас или по точно до болница Вита има много роклички с гащи, но нашето е боди-рокля. На Яна почти всички дрехи са и от там на фирмата Carter's  http://www.carters.com/  или на тази фирма http://www.gymboree.com/index.jsp

МНого ви прегръщам всичкииии, много съм доволна за доктора. Grinning

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 23:27 от Шу

# 126
  • Мнения: 10 031
Бухта, на Тоби ще сложат Synflorix, а на Риша Prevenar другия месец. Превенара се слага 1 път ако е след втората годинка и така ни посъветва педито. Ще докладвам след 11.07.
Шу, много се радвам, че доктора ти е добре.

# 127
  • Мнения: 28
Бухта,и при нас смеха е на вуйчо,дори и първата усмивка бе за него Crossing ArmsНо милата толкова и липсват мъжки гласове,че който и мъж да я заговори,чак се дави от стонове.
Русана,може би днес като си се успокоила след прегледа,и Крис вече е по-спокоен.Дано вече нямате такива проблеми.
Съобщението не може да бъде изпратено. 'adi_i_bebe' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.
Лека вечер от нас!

# 128
  • Мнения: 1 187
Шу,далече ми е Вита,ама ще ме накараш да отскоча. Simple Smile Знам ги тези марки,купувала съм от тях на Дари-много са качествени наистина,и моделчетата са страхотни! Peace Аз съм фенка и на Chichlid!

# 129
  • Мнения: 1 170
natsti, ЛЮБИМА, много сте хубави (и вие, и малчовците Grinning ). И двете сте като момиченца (завид, завид Mr. Green )

Някой може ли да ми каже къде в София има Вис Виталис? Някой наскоро писа, че там има летни чувалчета, та трябва да взимам

И да почерпя: днес взех изпит по най- тежкия предмет в обучението ми Crazy

# 130
  • Мнения: 5
Polly-Wolly Вис Виталис се намира на-  Симеоновско шосе №110 до хотел Макси, аз ходих преди няколко дни, но нямаше нашия размер а за по големи бебоци, но може да са заредили.

# 131
  • Мнения: 35
Ох Алек заспа най-после Crazy Направо имах чувството, че този ден няма да свърши
Polly-Wolly браво за изпита Simple Smile
Еlwing страхотни мерки Party, ние както го караме след 2 месеца ще ги стигнем

Аз сега взимам душ и след това се хоризонтирам Tired
 Hug

# 132
  • Мнения: 1 187
Бухте,само ние с тебе висим на балкона..давай да лягаме,че утре ще ходим като .. Crazy

# 133
  • Мнения: 267
Аз си чета редовно, докато кърмя, ама или не сварвам да пиша, или ми се събират да чета по много страници наведнъж и да съм имала нещо по темите, го забравям Simple Smile

Иначе сме добре, в четвъртък ще ходим за Пентаксим, честно казано за други ваксини не съм се замисляла, нито съм проучвала, те са толкова много.

Да пусна няколко въпросчета за момченцата - трябва ли да се държат по опрелен начин като се носят на ръце? То май е за всички бебета де, но има ли значение дали ще се носят с една ръка през дупето със събрани крака, или трябва да се държат разкрачени и с ръка между краченцата? А памперси като слагате, пишока вдигате ли го нагоре, има ли смисъл, или си е пак бабешко едно такова?

Моя пич и той през деня нещо или за малко, или нарядко яде. Няколко пъти имахме разни истерични ревове, изкара ми акъла. Никога не е ревал за повече от половин час, а на два пъти - веднъж вкъщи, веднъж навън се дра за по час-два неутешимо. Взимам го да го храня, като ми е дал признаци за глад и само като го наведа към гърдата и просто полудява от рев и не може да спре. И реве хем гладен, хем не мога да го успокоя, камо ли да го нахраня. А от време на време си има позиви да реве като го накланям да яде, но успявам да го успокоя и да му дам по-късно да яде. Не ми прилича на стачка, защото по принцип се храни добре и е доволен, но като ми го направи тоя номер и после известно време със страх кърмя направо, а и не мога да си обясня какво му е.

# 134
  • Мнения: 69
добро утро мили майчета,хайде на масата eat
 

Nagaina мисля че няма значение как ще се носи,стига да си го хванала стабилно и бебчо да не изглежда като чанта в ръцете ти Mr. Green (имам една комшийка,когато бебока й беше на нашата възраст,тя го носеше под мишница и то изглеждаше като кукла,и така си ходеше с него до магазина Crazy) аз го хващам по различни начини,но най ми е удобно когато си сложа ръката м/у крачетата,така съм по-сигурна в себе си,а бубката не съм я вдигала нагоре,страх ме е да не пропусне памперса,иначе и за това си мисля че няма значение къде ще е пищчицата-важното е да е в памперса Rolling Eyes аз я местя на ляво и на дясно,сменям посокота на движение Laughing

Общи условия

Активация на акаунт