Слънце жарко вън пече, на MAРТенчето лига му тече!

  • 10 266
  • 295
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 288
Добро утро!Baby_moni,мерси за закуската! Flutter
За пишока още като новороден на първата ни среща с педи ни каза да го вдигаме на горе,за да не оттичат тестисите и така съм си процедирала винаги.Проблем с памперсите не сме имали.
За носенето и аз го нося Алекс като Baby_moni.
Хубав ден. Hug

Само да добавя с риск да мина "под ножа".И ние бяхме така с кърменето.И то не един-2 пъти.Само като го взема и се опитам да го наглася да го кърмя и почва да се тегли и реве.А колкото повече се опитам да му бутна гърдата,по зле става-истеричен рев и после или заспива от умора и остава гладен или суква 2 пъти и пак си остава гладен. Tired обяснявах си го с коликите,защото беше постоянно нервен и го болеше,но едва ли е било само тогава. newsm78 И затова го храня от шише предимно.АМ или изцедена кърма и се родих направо без тези истерии.Кърмим се предимно нощем вече.Тогава е спокоен. PeaceАми пък и аз нерви имам.Бях чела на едно място,че по-добре спокойна майка-усмихнато бебе,отколкото нервна майка-ревящо бебе.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 08:11 от АлЕкС-мама

# 136
  • Мнения: 361
здравейте,

Вчера ходих с метрото до Люлин (със спиране да взема мама) и една лелка така я зяпаше Елия, че като си отидохме вкъщи и това дете такъв рев му удари, та 1 час. Така не ми е ревала даже и при ваксините. Докато дойде таткото да ни вземе и да се приберем, полудях. Тя в колата заспа и даже не сме се къпали и не сме папкали. Събуди се чак в 5ч вече озверяла от глад.
Сега седи на възглавницата и се бори с един заек- то не е каране, не е хапане, не са целувки, голяма е скица Joy

Окич- аз от любопитство само го отворих сайтчето с филмчето и до там беше.
за гимнастиката- ние и се кефим много (само това ме спасява като сме си вкъщи) и така до пълно изтощение, когато и ние се успиваме там.
за папкането- аз се водя от опаковката. На Хипп сега пише -160мл вода и 5 мерителни лъжици, хранения 5 пъти. На нас 130мл ще са ни супер малко.

Хайде за сега усмихнат ден   bouquet

# 137
  • Мнения: 69
майчета,онова в устата на Тео бяха афти,преди малко ги спуках и излезе гнойта,обаче юначето не плака Hug

# 138
  • Мнения: 267
Добро утро  Hug
бейби мони  newsm51 за закуската,дано не му излизат повече такива неща на Тео  Praynig
Ели и Криси много пъти реве истерично след срещи с ''гадни лели'',после му измивам очичките и челцето със светена вода и спинка като къпан  Peace
И аз нищо не правя с пишока , кога се прави това цепване или както там се казваше на чурката,все забравям да питам педи  newsm78,от др майки съм чувала,че много ги боляло после  Cry

# 139
  • Мнения: 69
ами нашата бубка се беше цепнала докато я забелвах,но не е плакал или циврил,оставих я няколко дена да се оправи цепнатото и продължихме,но като спуках афтите пак не е плакал,то мойто дете може да е мазохист Crazy

# 140
  • Мнения: 267
то мойто дете може да е мазохист Crazy
hahaha Joy hahaha,тогава си изкарала късмет  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 660
Здравейте,
Е, няма как да не се похваля... снощи за първи път, Рая си заспа сама в леглото, а не на мама на ц**ата. Много съм хепи. Mr. Green Не съм мислила, че ще го направи някога, но след като се напапка хубаво и се оригна, понеже беше спала до скоро я сложих в коша за кола и тя си игра дълго с една салфетка. Видях я, че леко започва да мрънкоти и да се прозява и я преместих в леглото, докато пееше на маймуните си и след малко я поглеждам - тя спи. Толкова мило ми стана. Една такава добродушка ми е... Blush

Отивам, че май се събуди...

# 142
  • Мнения: 48
Добро утро и от нас   Hug
Набързо да се включа преди да изчезнем по улиците  Laughing! Вчера ни биха втория пентаксим и от сутринта сме с 38,2 температура  ooooh!- направо се притесних ужасно ,а от вчера на обед си давам панадол !Само се моля да не се е разболяла нещо !Дали е нормално и на следващия ден да има температура все още  Rolling Eyes

И сега да ви се похвалтотя -на моя мъж сестра му /не знам каква ми се пада / е бремнна за втори път след три години опити  Grinning и вече пише във февруарки 2010 !!!
И се сещам ,че следващатия месец ще има тема мартенки 2010-гони ме носталгия   Wink
Лек ден на всички и много усмивки  Hug

# 143
  • Мнения: 288
Тони ст,браво на момичето. Mr. Green И аз се мъча да приспивам Алекс  вече направо в креватчето,че иначе на ръце заспива.Понякога успявам,снощи  той така заспа сам. Grinning
Русана,моят мърморко си хапва добре вече,слава Богу,че си увеличи дозата даже и мрънка като наближи време да се яде-трябва веднага да стане. Laughing А пишлето го забелваме от около 2 седмици по мъничко всяка вечер докато е в коритцето на баня.Колкото да го измием отваряме и после затваряме.За щастие много лесно стана,почти е готово вече. Hug
Дилейн,и ние бяхме с лека температура на следващия ден след ваксината-сутринта.

# 144
  • София
  • Мнения: 49
Добро утро и от нас   Hug
Набързо да се включа преди да изчезнем по улиците  Laughing! Вчера ни биха втория пентаксим и от сутринта сме с 38,2 температура  ooooh!- направо се притесних ужасно ,а от вчера на обед си давам панадол !Само се моля да не се е разболяла нещо !Дали е нормално и на следващия ден да има температура все още  Rolling Eyes
 след 2-я пентаксим и Сашко имаше 2 дни температура...така че явно е нормално,а и нашия педи ми каза,че в жегите ги понасят по трудно ваксините.

# 145
  • Мнения: 267
ох сега при Гала дават за ваксините,много ме хвана страх  Sick

# 146
  • София
  • Мнения: 807
 Аз много съм се интересувала и съм убедена, че са вредни, но няма да ми го вземат в детска градина, след това...нямаме избор!

# 147
  • Мнения: 10 031
Какво е станало? Пак ли някой лъже хората, че ваксините предизвикват аутизъм?

# 148
  • Мнения: 267
Говори се,че са много упасни и могат да доведат до смърт,една майка е гост,детето и се  е разболяло след поставяне на ДТК  Praynig
Елле,не се ли приемат в грасина,ако не са им поставени ваксини  newsm78

# 149
  • София
  • Мнения: 659
 Ето ни и нас

 Честито на месечинковците - да растат здрави и усмихнати дечица
 Честито на natsti, Polly-Wolly и baby_moni за взетите изпити, а на БОДЛИВКА честито висшист.
 Да се чувстват поздравени и всички останали, празнували по различни поводи изминалите дни Hug (няма да изреждам, че да не пропусна някой)

 Заглавието енапълно се покрива с реалността при нас - браво на таткото, който го измисли ( Embarassed забравих кой беше, ще ме прощавате)

 baby_moni, може и кисти да са били тези беличките. Чела съм, че често имат бебоците и родителите обикновено ги мислят за зъбки, защото са твърди.

 natsti, и нашата активна гимнастика е същата, но въобще не му влияе по този начин на моето ревливо диваненце.

 Tony_st, честита тройна годишнина на патерици   bouquet Embarassed Да те питам ходи ли до склада на Simba, че ако има готини неща да отскочим и ние  Grinning Браво на Рая - все така послушна да е  Hug

 зелено човече ето ги калинковските дрехи Бързо да се възстановяваш от гадния вирус и да възобновите скитнятя с Калинчо

 На Тео вчера му сложиха първия Пентаксим и почти не плака. Не е вдигал температура и не е мрънкал повече от обикновено. За 20-ина дни е качил почти 500гр. и педито рече, че е много добре и си оставаме само на кърма.
 Пюрета не мисля да купувам предварително, няма да се свършат или пък да поскъпнат драстично. Преди съм купувала главно на HIPP, Sunval и Gerber, но последните имаха много малък избор и трудно се намираха.  Semper и зеленчуковите на Nestle нещо не ми харесаха, но пък кашите и плодовите пюрета на Nestle ми бяха фаворити. Българските не ги харесвам, а и детето също не ги одобряваше. Единствено от някои каши на Слънчо съм взимала и не бяха лоши.

 Аз си букмаркнах филмчето, дето го даде oki4 и при първа въможност ще го гледам - обожавам страхотии

 Айде, да се оправям и да поизлезем за малко, преди да е станало непоносимо топло.

 

Общи условия

Активация на акаунт