Как да ги разделя?

  • 10 683
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Толкова е просто, че чак се учудвам, че не си се сетил. Започни да организираш събирания и партита, на които кани многобройни съмишленици, все класни и отбрани хора, и спукайте натрапницата от унизителни ситуации, в които да се чувства кофти и не на място  Peace Говорете за минали случки и събития, в които тя не е участвала, вдигайте нивото на разговора непрекъснато, за да не може да вземе участие в него или ако вземе, да звучи смешно... Сервирай неща, които никога не е яла и не знае как се консумират, сипи специално на нея супер гадно вино, и като каже, че не и харесва, на висок глас кажи името и реколтата, от което си сипал на всички останали. Ей такива неща. А ако младежа започне да се дърпа от подобни събирания (защото мацката ще се постарае да го отдръпне), то тогава просто поводите трябва да са такива, че да не може да откаже. Разправяйте вицове за графове и слугини, надсмивайте се над плебса с целия сарказъм, на който сте способни... И успех  Peace

Апропо, тоя пич няма ли родители, които също да се включат в операцията? Едва ли искат да имат внуци от точно такава снаха.


Има и още един вариант, но е доста рискован. Някой от компанията ви да я свали. Ако е точно такава, каквато я описваш, ще поддаде. После късметлията да разкаже на всички, и така.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
А защо да има нужда от помощ?
Той нещастен ли е?
Понеже аз от твоите писания разбрах, че ти си нещастен, а той - щастлив.
В този ред на мисли я да видим кой от двама ви всъщност има нужда от помощ?

# 17
  • София
  • Мнения: 15 465
Само едно можеш да направиш  Joy - да преспиш с нея и да му покажеш снимки. Joy Ама ще се решиш ли на такава стъпка?  hahaha Би ли се жертвал за приятеля си? И аз да кажа- ако не е пързалка - успех!

# 18
Добре де, а ти защо се бъркаш в чуждия живот?  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Тайна го е казала. Лепни я за една вечер. Или те ще се разделят или вие няма да сте приятели  Simple Smile Ако не най - лесният начин да лъсне колко е зле /ако е/ е да има поне две девойки до нея за сравнение.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
намери някой документирано да я изчука ... не ти.

# 21
  • Мнения: 2 829
Успех ти желая ,сложен е казуса

дали са ти някакви съвети тук--действай
но,според мен--разговор с него няма да помогне
момчето е хлътнало явно доста Thinking

# 22
  • Мнения: 24
А защо да има нужда от помощ?
Той нещастен ли е?
Понеже аз от твоите писания разбрах, че ти си нещастен, а той - щастлив.
В този ред на мисли я да видим кой от двама ви всъщност има нужда от помощ?

Бърди, не го удряй на психоанализа...че ще стигнем до нещастното ми детство  Hug
Във всеки един порив за помощ има егоизъм, това е ясно. Искам да си запазя един другар по чашка, не искам това нагло и просто същество да ми дудне глупости по цяла вечер, когато се събираме в компания....Абе не ми харесва, това достатъчно ли е като мотив?

# 23
  • Мнения: 593
Разбрах.
И това, което най-вече ми се наби в очите е не толкова външния й вид и поведението й (той явно си я харесва такава), но това, че жената иска да го откъсне от старите му приятели. Когато една жена обича един мъж, тя уважава и приятелите му. Очевидно има нещо гнило.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
Seltakis , за мен не е достатъчно като мотив, ама щом за теб е - не мога да те спра  Laughing

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега чакаме появата на героинята... дали ще се осмели? newsm12

# 26
  • Мнения: 212
А защо да има нужда от помощ?
Той нещастен ли е?
Понеже аз от твоите писания разбрах, че ти си нещастен, а той - щастлив.
В този ред на мисли я да видим кой от двама ви всъщност има нужда от помощ?

Бърди, не го удряй на психоанализа...че ще стигнем до нещастното ми детство  Hug
Във всеки един порив за помощ има егоизъм, това е ясно. Искам да си запазя един другар по чашка, не искам това нагло и просто същество да ми дудне глупости по цяла вечер, когато се събираме в компания....Абе не ми харесва, това достатъчно ли е като мотив?
Всъщност изобщо не е достатъчно като мотив Rolling Eyes Това дали я харесваш или не,  не е от значение. Най-много ти да излезеш кривия накрая...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Кофти, кофти... Загазил е пича. Тоя тип ...хммм., млади дами, са много напористи и умеят идеално да манипулират жертвата. Ако се намесиш, обаче, ще си лошия.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 190
И между другото въпросният тип "дами" притежават феноменални способности наистина да успяват да разделят гаджето от приятелите.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Селтакис,
Не се навирай между шамарите. Никого не можеш да завлечеш насила в рая. Доколкото разбрах твоят приятел не е искал съвет от теб, нито ти си намесник на Господ да се грижиш за него. Това че според теб тази жена е неподходяща за него си е твой проблем, а не негов. От прочетеното разбирам, че те дразни като личност и не е достатъчно извисена. Ами, не живееш и не спиш ти с нея, нали? А може би тя е права за себе си - усеща отрицателното отношение към себе си и гледа да ви разкара. Ти на нейно място какво би направил, би правил мили очи само и само да те приемат хора, които очевидно не те понасят?
Я си гледай твоя живот и остави хората на спокойствие!

Имах едни такива познати, които не понасяха гаджето на едно момче от компанията. В общи линии недоволството им приличаше на описаното от Селтакис. То не мяха приказки, то не беше "съветване" на момчето, всякакви кандидатки му влачиха... Е, накрая стана така, че въпросните неподходящи се ожениха и се радват на семейня си живот, а доброжелателите се изпоразведоха или останаха стари ергени.

Общи условия

Активация на акаунт