Оригинални слънчеви очила

  • 5 163
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
С намаление,извинете! Blush

# 16
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
В момента в магазините на Joy и оптиката в Сити центъра, на първия етаж, има промоция на Kwait - купуваш един за 120 и ти дват втри безплатен, по избор. Но моделите  им нямат поляризация, с многооо малки изключения.

# 17
  • Мнения: 1
В оптики LUXSIT всички слънчеви очила без изключение са намалени с 50%. Там се продават само елитни марки - Fendi, Calvin Klein, Puma, Lacoste и т.н.

# 18
  • Мнения: 1 354
Да споделя и аз.Не съм голям фен на очилата,ползвам ги само от нужда,а не да ми красят главата(тя си е достатъчно хубавичка,шегувам се), та от този модел бях много доволна като защита,но ми се счупи,беше около 40 лв.
http://www.joyoptics.com/products_info.php?id=166

Сега мисля да си взема на Kwiat някой по-джиджан модел,до края на август в Гранд Оптик има намаления,цените са между 130- 160 лв. Страхотни са Simple Smile Казват,че са 100% УВ защита(не че има гаранция) и естествено поляризация. Жалко,че продавачките са супер некадърни и незаинтересовани,нормално...

# 19
  • София
  • Мнения: 67
Момичета, работя в сферата на оптиката повече от 10 години и само ще кажа,че няма български очила. Всичко по-евтино се внася от Китай!

# 20
  • Мнения: 1 280
Аз вече купувам втори чифт Polar Vision, имат и UV защита и поляризация. Цената беше около 80лв.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт