Ядосана съм

  • 3 541
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 473
И аз си мисля, щом те разстройват така тези хора, че по добре би било, ако не се виждате. За съжаление никои не може да затвори устата на родата, все ще има нещо, или ще е дебело детето, или ще е слабо, или ще е буйно...няма оправия и винаги чуждият е виновен.
Аз такива неща ги пропускам покрай ушите си и изобщо не ме интересува кой какво говори. Важно ми е детето ми да е живо и здраво, всичко останало е губене на време.

 

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Оле,че простотия.И ти си се хванала да се ядосваш с такива хора.Вярно е, че са близките на мъжа ти,но с течение на годините ще разбереш,че няма смисъл.Хора,които непрекъснато цитират какво имат, кое колко струва  и мама дали те бие, са си простички.Не се нервирай,а си гледай семейството и детето.Като остареят поне ще бъдеш без ангажименти към тях,а на свекър ти може да му помогнеш нещо с два месеца закъснение. Mr. GreenМного мразя нещастници дето си делят децата и все се чудя защо правят две,като не ги уважават еднакво.

# 17
  • Мнения: 348
И върха беше когато се прибрахме в къщи детето каза , че е чуло тя да казва на свекъра , че неиното внуче било по- хубаво от моето дете и детето ме питаше нали аз съм по хубава?

Каквото и да си решила да причиняваш на себе си, нямаш право да причиняваш това на детето.

Щом сте разбрано семейство, нека мъжът ти да си ги посещава , колкото му харесва, ако искаш - и ти, но детето не водете при злонамерени и ограничени хора. Няма какво добро да научи там.

# 18
  • Мнения: 6 618
Явно си мазохистка за да се събираш с тези хора.То дори и рядко да се  виждате тези простотии сигурно дълго държат влага.
Бих прекратила взаимоотношения.

# 19
  • Мнения: 35
Я си гледай живота, все едно слушам бившите си свекъри. Добре че мъжа ти поне е с теб. Peace
И мен ме подлагаха на такъв терор и когато родих, на сина ми главичката беше малко конусовидна, аз вместо да мисля детето ми дали е добре-още бях на родилната маса, си мислех как свекърва ми, ще каже че съм родила изрод и ква шапка да му сложа за да не се личи.

# 20
  • Мнения: 35
Благодаря ви много,знам че не трябва да обръщам внимание , но ми тъжно Мъжа ми също по свои начин изживява това пренебрежение от страна на баща си . Макар ,че никога няма да признае го боли. Това са само последните неща има още много преди бях писала и  за други случки.Добре че ги виждаме рядко. А сега може би вече няма и да се събираме с тях. Сестра му постоянно натяква какви скъпи играчки , столчета , колички има нейното внуче . Това струвало 100 лв онова 150 лв, ние за нашето нямахме възможност да купуваме такива скъпи играчки и столчета, и моя мъж каза "е нашето пък е нямало тези неща" , а тя "а всичко купуваме всичко има нашия". И това с парите на свекъра , разправя как живеели охолно какви уреди , телевизори ще си купуват обвини ни че сме стиснати и за нищо не даваме а те живели си живота. Как да живея охолно като като дойде сметката за ток, тел. вода чака нас и никой друг. А тя вдига телефона на баща си и казва "Донеси ни еди колко си че ще ни изключат от тока" И той тича и носи. А когато трябва да си  прави сметката не може . Обидно ми стана и защото се сетих че когато родих той не доиде да си види внучето, чакал бил специално да го поканим не можел да доиде така. Дойде след 2 мес. А за внучето на дъщеря си веднага отиде злата се купуваха, играчки скъпа количка. За нашето детенце нищо , изобщо не го обича. И детето ми вече разбира не иска да 2 мин да отиде до магазина с леля си или дядо си камо ли да го гледат повече. Но сте правиняма да им обръщам внимание и по далеч от тях

Виж абстрахирай се от това кой какво дава , по добре се оправяйте сами. Знам, че боли но един ден този човек няма да ти каже че  те е хранил и да иска да му търкаш гъза

# 21
  • София
  • Мнения: 1 345
 Когато човек търси под вола теле го намира. Наистина решението е далеч и това е, но и да не се сещаш за тях.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 21:46 от Еvка

# 22
  • Мнения: 7 325
За пореден път се убеждавам, че човешката лошотия и простотия няма граници. Покажи им  red  и си гледай живота и семейството.

# 23
  • Мнения: 6 713
Човек приятелите си избира, но роднините не може.

# 24
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Човек приятелите си избира, но роднините не може.
Не пречи да ги игнорира.

# 25
  • Мнения: 946
За пореден път се убеждавам, че човешката лошотия и простотия няма граници. Покажи им  red  и си гледай живота и семейството.
И аз съм за.Пускаи ги да пасат и това е,не се трови заради просташките им изпълнения.

# 26
  • Мнения: 34
Оле,че простотия.И ти си се хванала да се ядосваш с такива хора.Вярно е, че са близките на мъжа ти,но с течение на годините ще разбереш,че няма смисъл.Хора,които непрекъснато цитират какво имат, кое колко струва  и мама дали те бие, са си простички.Не се нервирай,а си гледай семейството и детето.Като остареят поне ще бъдеш без ангажименти към тях,а на свекър ти може да му помогнеш нещо с два месеца закъснение. Mr. GreenМного мразя нещастници дето си делят децата и все се чудя защо правят две,като не ги уважават еднакво.
Ау, страхотно си го написала  smile3501 smile3502

Общи условия

Активация на акаунт