Запознанство в кафе или ресторант

  • 4 273
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 496
Абе я стига си губи времето с глупости и размишления.
Влизай в един сайт за запознанства и действай по въпроса. ))))

Или заминавай на фитнес, дискотека, бар....))) Сваляш някого и готово, какъв е проблема?. )))

# 16
  • Мнения: 4 785
А то има много начини - от това да помолиш за запалка, да го питаш за часа или посока. А защо и да не отидеш директно да се запознаеш. Примерно - хванахме се на бас с моите приятелки, че не ми стиска да се за позная с вас (с цялата компания, не само с него) и понеже не ми се губи баса аз съм... После всичко си става от само себе си. Ако не стане - какво ти пука, да нямаш цял живот, за да се притесняваш и да не кажеш на някого (или да му покажеш), че го харесваш? По-добре си кажи, че не знаеш какво изпускаш - ако не стане какво толкова?! newsm78

# 17
  • Мнения: 2 448
На всякъде може да се запознае човек, дори във влак.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 175
Хм..всичките ми несериозни връзки са били от заведения.. Embarassed

Но пък имах сериозна връзка и приятелство и до момента..от погрешен смс.. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 904
Нашето семейство (вече4г.)е пример, че запознанство от заведение спокойно може да прерасне в нещо повече от връзка, само че ако някой точно тогава ми беше казал, че така ще стане  щях да му дам да "пие една студена вода", абе хора какви са тия теми днес newsm78, да не ви е хванала лятната отпускарска.

# 20
  • Мнения: 6 713
С моят мъж се запознах в т.нар. интернет кафета, които бяха доста популярни преди време. Heart Eyes Grinning
Зависи от типа заведение иначе, тип дискотека - в предвид количествата алкохол, които се консумират там, не бих се надявала на нещо сериозно. Thinking


# 21
  • Мнения: 127
На всякъде може да се запознае човек, дори във влак.  Simple Smile

Абсолютно си права Peace,с мъжа ми се запознахме във влак Simple SmileА сестра ми се запозна с нейния в дискотека.Така че мястото не е определящо,с хора можеш да се запознаеш навсякъде,зависи кой на какъв етап е в живота си и какво търси.

# 22
  • Мнения: 24
Не виждам как ще се запознаеш с някого в кафе или ресторант, освен ако не е познат на друг от компанията.  newsm78

Е как, бе? Аз и в Онда като отида да пия кафе, винаги заговарям някоя самотна мацка (ако са групичка никога не кълве) с неостаряваща фраза от сорта: "Май съм Ви виждал някъде....а, да, на корицата на едно списание" или краткото, но мазно "Едно кафенце?!". Има потенциал за дълготрайни връзки, не е като да няма  Peace

# 23
  • Мнения: 7 002
Е, ясно, в Ондата не ходя.  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 478
В нощен клуб! Да и от там излизат семейства, нашето например  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Жената пита дали има шанс в ресторанти и кафета, а не къде да ходи да си търси гадже. Mr. Green

Става и в ресторант, и в кафе, стига да се подбират правилно за целта.
Избират се ресторанти около офиси и се ходи в обедната почивка, когато там се хранят хората, а не са отишли със семейството си.
За кафетата е същата работа - сутрин, когато свободните хора си купуват сутрешното кафе за офиса, а не когато са отишли там с компания.

Вечер по ресторантите вероятността за среща с господин Свободен-и-готов-за-връзка не е особено голяма.

И, разбира се, където и да ходи авторката, най-добре е да не е с цяла сюрия свои приятелки, които са в нейното положение. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 432
С моя мъж се запознахме в заведение. Седях с две приятелки там. Той дойде, беше сам и седна при на с, понеже познаваше едното момич4е.  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Нищо не е невъзможно по принцип. С гаджето ми преди да се омъжа, с когото живяхме 7 г. /изкарахме един брак  Laughing се запознахме в Ялта.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Седнах на свободно место в кафене до Него ,четеше вестник,мислех си :  няма   да досажда ooooh!За мой късмет съм сгрешила-досажда вече 20 години Heart Eyes, а на мен ми харесва това.

# 29
Хм..всичките ми несериозни връзки са били от заведения.. Embarassed

Но пък имах сериозна връзка и приятелство и до момента..от погрешен смс.. Sunglasses

погрешен смс = погрешна връзка

Общи условия

Активация на акаунт