Не иска да пие вода

  • 1 504
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Моят син не пие нито вода ,нито сок ,нито пък чай.И аз го чакам да пропие някой ден.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
И дъщеря ми е така.Понякога се чудя дали да не пробвам с чай.Пие малко вода само вечер след като я изкъпем.По скоро е някакъв ритуал, а не защото и се пие.Никога не съм подслаждала водата, ама сега като се замислям, давала съм чай от копър, когато имаше колики и него не го пиеше.Не е на кърма и пие вода само с АМ.Сок не ми се иска да пробвам, защото и без това плодовите пюрета не и понасят много добре.

# 17
  • Мнения: 2 960
И моето момченце до 10-11м.не беше особен фен на водата.После започна да пие с охота.Сега е фен на  чайчетата..Не се тревожи -ще започне да пие водичка.

# 18
  • Мнения: 2 334
Много деца са така не се притеснявай.Моята дъщеря пие на ден между 500мл и 1 литър вода ,а на моя позната детето пие по 20-30мл вода.Всяко дете има различни нужди.Давай повече сок след като даваш  Peace

# 19
  • Мнения: 2 658
Аз не съм чувала за дете,което от малко да пие вода с охота! Сигурно има и такива, ама повечето май недолюбват водата.  Laughing
Има, има   Wink синът ми попиваше водата като гъба от самото начало. Малката обаче не е чак такъв любител...

# 20
  • Мнения: 344
И моето хлапе не е фен на водата.От скоро започна да си пийва по малко.Сокове не съм предлагала , нито чай.Но си набавя течности от плодовете , млякото и другата храна , която предлагам.

Общи условия

Активация на акаунт