Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Много хубаво заглавие на темата   bouquet

Аз сега се връщам от преглед, доктора видя контракция, аз не съм я усетила. Предписа ми магнерот и но-шпа. Много се притесних. Не е ли много рано за контракции. От какво може да се е предизвикала  newsm78
Мислех да ходя до морето, но сега се уплаших  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5
Аз пак се включвам за главоболието.
При мен се проявява като пулсираща болка в тила и/или слепоочието ! Много е неприятно. И всеки ден!
Лекарството против главоболие има само временен ефект.
И май нищо не помага...Дано изчезне скоро !

milena1976, албумът не е публичен. Трябва да се логнеш. Паролата и името са еднакви за форума и албума.

Моля nedalinchi  Grinning

*MILADY*, благодаря. Информирах модераторите. Задължително ли беше да се логвам в december2009 преди да го направя?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 328
milena1976, албумът не е публичен. Трябва да се логнеш. Паролата и името са еднакви за форума и албума.
La Fee, логната съм, но въпреки това виждам само два албума...  newsm78 При теб вижда ли се другия?

# 18
  • Мнения: 274
Върнах се от консулт току що и пиша.
.........Ауу, пък да ви кажа този д-р какъв красавец е  Crazy Котето веднага я заподозрях като негова пациентка!  Laughing (в кръга на шегата, разбира се)
шшшшшшшшт тихо де, не ме издавай така, омъжена жена съм  Embarassed Embarassed Embarassed, че и бременна отгоре на това  Embarassed Ами красавец си е, кво да си кривя душата  newsm03 много ми е влязъл под кожата... ама айде стига сега, може да е от хормоналното разстройство в момента. А пък и мен ме грабна с това, че ме запомни, че е близо до моята възраст, че е добър хирург - шевче не ми личи от операцията преди година и половина, а и си говорим ей така с него като приятелчета  Flushed и все пак е красавец

# 19
  • Мнения: 1 485
Хайде и аз в новата тема! Peace
nedalinchi ,радвам се,че се появи! Hug
По повод тези ранни контракции-аз не зная на какво се дължат,но вчера говорих с приятелка,която си ги и е имала през цялата бременност и не е пила никакви лекарства.А аз се тъпча упорито с лекарства и се чудя дали не са вредни?До кога да ги пия-а какво ще стане ако ги спра? newsm78 Споделете,ако знаете. Praynig

# 20
  • Мнения: 217
Излезнали са ми резултатите от БХС

от резултат за бременната

Риск за даун е 1: 14000
риск за едуардс е 1: 100000

Коментари?

п.с. проверих ги в интернет и не съм говорила с доки все още.

# 21
  • Мнения: 1 391
ха, наистина нямаме албум със снимките ни... дори като се влезне с паролата - като че е затрит

# 22
  • Мнения: 1 391
Излезнали са ми резултатите от БХС

от резултат за бременната

Риск за даун е 1: 14000
риск за едуардс е 1: 100000

Коментари?

п.с. проверих ги в интернет и не съм говорила с доки все още.


нямаш грижи - жестоки са!  Peace
виж все пак какво пише и за - биохимичен риск

# 23
  • Мнения: 5
ха, наистина нямаме албум със снимките ни... дори като се влезне с паролата - като че е затрит


Май така е станало...

Да се оплача малко. Знам, че В Б-я е супер топло. Тук тъкмо се позатопли - и хоп пак пада Т, облаци, дъжд.
Купих си рокля за бременни още преди 1м. (друго не успях да си харесам за сега пък и не ми личеше толкова) и всеки път като се наканя да си я сложа - времето се разваля!
До сега едва се намъквах тук в един панталон (обаче последната седмица коремчето много ми се уголеми).  И тази вечер ще ходим групово на ресторант с един курс и май няма какво да облека ! Ами сега ... newsm78

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 18:24 от La Fée

# 24
  • Мнения: 274
ммммм някой очевАдно е изтрил албума  Thinking дали без да иска или не, но е факт.

# 25
  • Мнения: 5
Предлагам, ако има желаещи за поддържане на темите да се заявят и да гласуваме !
Така се получават само недоразумения и търкания с Амбър!
Ако пък е много тежка тази роля нека "мандатите" да са месечни или не знам там какво!
Аз официално спирам да се опитвам да бъда от полза като понякога въвеждам нови момичета или днес - като пуснах новата тема !

Лека Вечер !

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ха, честита ни тема Hug

Етке, ще ти обърне гръб не, ами как не ти е показало нещо , ти не го остави да си смучи пръста на спокойствие Laughing Mr. Green, шегичка, всичко ще е наред Hug

За главоболието- аз си мислех , че от настинката е , но беше наистина жестоко главоболие тия дни, че права трудно се стои и все полягвах. Понеже парацетамола не ме облекчи, пих еднократно Нурофен- хапчета, и ми помогнаха. Успокоява ме компрес  със студена вода върху челото с кърпа. Дано съм ви помогнала.

Аз днес си взех изследванията от влаг. секрет- муцка са, няма бактерии никакви Praynig
Иначе вече се чуствам доста по-добре, и знаете ли какво ме изликува в крайна сметка, след 4-дневно мъчение и опитване на какви ли не неща- Тайлол- Хот, след който спах 4 часа непробудно , събудих се и бях нова направо Hug

# 27
  • Мнения: 217
За албума кофти...изтрит е от "разбиращ" според мен.....някой е искал да прави промяна и хоп....изтрил го е....много кофти и жалко за прекрасните снимки....но така става, когато много хора пипат на едно место  newsm78

виж все пак какво пише и за - биохимичен риск Collibri  къде да го видя това?

четох и не го намирам?

п.с. намерих ги май, след като се върнах и прочетох твойте резултати.....

биохимичен риск 1: 14000
възрастен 1: 690

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 18:52 от Амбър

# 28
  • Мнения: 1 391
Амбър, нямаш грижи - резултатите са ти наистина много добри!  Peace Док ще ти каже същото - живей си спокойно и си бременей щастливо!

А за темите - Ла Фее що се разсърди пък ти сега - никой не е имал против ти да правиш теми и тн. Аз нямам против нито Амбър, нито който и да е - не е лошо да са определени хора, за да не стават наистина недоразумения.
Аз лично не искам да се занимавам, защото нямам време. Но съм за, всички останали!  Peace

# 29
  • Мнения: 217
Мерси Collibri, за успокоението....но както всички знаем милички този БХС е теория на вероятностите.....докато не се роди живо и здраво бебенце.....гаранция 100 % няма

Общи условия

Активация на акаунт