Колко ли брака биха се запазили ??

  • 2 279
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Била съм на гости на мохамеданско семейство с 5 жени и н-брой деца Crazy...
...живеят си добре и задружно Grinning
...по- интересен ще е обратния вариант Mr. Green Joy

Ама тук става дума само за 1 мъж, а ако 5-те жени си лягаха свободно с n на брой мъже  newsm78
Охххххххх.... ooooh! Joy
....за миг си представих походката на жена, живееща с н- брой мъже Mr. Green Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 749
Била съм на гости на мохамеданско семейство с 5 жени и н-брой деца Crazy...
...живеят си добре и задружно Grinning
...по- интересен ще е обратния вариант Mr. Green Joy

Ама тук става дума само за 1 мъж, а ако 5-те жени си лягаха свободно с n на брой мъже  newsm78
Ехааа..то тогава всички щяхме да сме роднини. Crazy

# 17
  • Мнения: 737
а кой иска да свири "втора цигулка", аз лично не

# 18
  • Мнения: 7 723
а кой иска да свири "втора цигулка", аз лично не
Аааа, нямам нищо против. И девета ще съм на Бил Гейтс bowuu
...дори и Сийка ще я пусна с предимство да е осмата  Crossing Arms

# 19
ГЕЛ кой ти забранява да имаш друг партниор?Simple Smile
и колко партниора още ти се иска да имаш? Joy

# 20
  • Мнения: 183
Ма правилно бре една за готвене,друга за чистене,за деца,за секс,за пред хората трета....... така всека ще си знае до къде да й  е територията   Laughing Laughing Laughing

само не знам н-тат цигулка кво общо има с милиардите  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Лондон
  • Мнения: 403
Никой ли не познава една жена с поне трима законни съпрузи?Един за.....друг за.....трети за пред......Та тогава да дадем отговор на зададения въпрос.



# 22
  • Мнения: 183
Аз познавам един доктор работи в травматологията на "Пирогов" със седем брака на  45г е  Laughing

# 23
  • Мнения: 46 518
Охххххххх.... ooooh! Joy
....за миг си представих походката на жена, живееща с н- брой мъже Mr. Green Joy Joy Joy



Завидя ли й  Mr. Green
Не я мисли бе, ще се оправи, това жените не са хора  Joy

# 24
  • Мнения: 251
Бракът не забранява да имаме и други партньори. ))))
Това си го прави самата двойка. ))


А защо тогава да се сключва брак...при положение, че едновременно сме с мъжа си...и едновременно с това искаме и други партньори... newsm78

При това положение за какъв брак говорим!Ще отпадне автоматично!Ще си живучкаме като в първобитно-общинния строй, на племена където мъжете и жените са общи...
Ама и ти едни философски въпроси задаваш newsm62

# 25
  • Мнения: 156
не бих си разтрогнала брака ако мъжа ми е кривнал инцидентно. нещо малко като изрод се почувствах, след като го написах Mr. Green

# 26
  • Мнения: 112
Бракът не забранява да имаме и други партньори. ))))
Това си го прави самата двойка. ))

Брак и извънбрачни връзки са две взаимоизключващи се понятия.И брака е именно това, двама души, две индивидуалности, решени да създадат едно цяло.Там място за трети няма.На когото единия  му идва малко , по-добре изобщо да не се  жени/омъжва.В противния случай брака се обезмисля.  Питам се  за колко умни се имат  хората, че  смятат да се бъркат в  божиите работи, и си мислят, че  могат да подобрят нещо, което е съвършено.Друг е въпроса, че те не искат да ползват  създаденото по предназначение, за да разберат  доколко е успешно, а търсят  други пътища.Проблема си е  в хората.Ако не  направиш усилие да се научиш да караш лока, например, нямаш право да си недоволен, че  тя  не се движи в правилната посока.

# 27
  • Мнения: 91
Мечтател

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Охххххххх.... ooooh! Joy
....за миг си представих походката на жена, живееща с н- брой мъже Mr. Green Joy Joy Joy


Това няма да е походка, а влачене като охлюв, с мазна лигава следа след нея..... Sick Laughing

# 29
  • Мнения: 1 919
Бракът не забранява да имаме и други партньори. ))))

 Thinking Чл. 15. Отношенията между съпрузите се изграждат на основата на взаимно уважение, общи грижи за семейството, разбирателство и вярностnewsm78 туй из СК, това за вярност как да го разбираме тогава?
То вярно, че всеки има глава на раменете и си решава сам за себе си....

Общи условия

Активация на акаунт