''Парфюмни размисли и страсти'' 24

  • 28 714
  • 499
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 375
 Да, в Испания съм. Тук в нашият град има само Друни и Бенхамин, но не съм го виждала. Пак ще погледна.

# 481
  • София
  • Мнения: 6 476
Жаки,честит рoжден ден на патерици!!!Желая ти много щастие,любов,истински приятели и весели моменти и не на последно място да се сдобиеш с всеки парфюм,които решиш че желаеш!

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
Натя, Органза е стар /в смисъл поне не е нов/ парфюм, но няма ретро звучене. Дива е класически шипър, с много рози и няма нищо общо с Органза  Naughty Подобия на нея търси сред ;ветните ориенталци /в които се усеща обаче осезателно ванилията/ По-напред в темата някой спомена че прилича н Будоар, има някаква нотка, коята се повтаря, но интересно, че аз я долових на друг и дори обърках аромата с Будоар, а върху себе си никога не съм я усещала /и слава богу  Crazy/

# 483
  • Мнения: 2 375
Разбирам, няма да рискувам без проба.
Оставам си със златото, но и още нещо ми се иска... Crazy Будоара ще го оставя за следващият път, защото в цената му мога да вмъкна 2 по-икономични...да не прекалявам.
Последен въпрос /за днес/, че съвсем се олях smile3505..Амариж Мариаж от по-лесно харесваните ли е, или и той е "труден"?

# 484
  • Варна
  • Мнения: 13
Разбирам, няма да рискувам без проба.
Оставам си със златото, но и още нещо ми се иска... Crazy Будоара ще го оставя за следващият път, защото в цената му мога да вмъкна 2 по-икономични...да не прекалявам.
Последен въпрос /за днес/, че съвсем се олях smile3505..Амариж Мариаж от по-лесно харесваните ли е, или и той е "труден"?
Преди два дни го душих.Аз не го възприех Peace

# 485
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да, в Испания съм. Тук в нашият град има само Друни и Бенхамин, но не съм го виждала. Пак ще погледна.
Преди време го издирвах усилено(благодарение на една  невероятна съфорумка,тя си знае, но пак и  Благодаря   bouquet) ве4е го имам,  от ел корт инглес ми бяха  казали 4е ве4е не работят с по старите унгаро(дива и разновидностите и, и сенсо с неговите вариации), а само с  по новите аромати на Унгаро...затова е по вероятно да го намери6 в някое малко магазин4е, което не принадлежи на големите вериги....

# 486
  • Мнения: 2 590
Така вече съм си във Варна, след успешно положен и взет последен изпит, остава една защита на дипломна работа и ще съм завършен магистър  bowuu

Какво ще кажете да се заема да организирам през седмицата или събота и неделя Варненска-парфюмна среща.  Grinning?
Предлагам да е след 17.30, че който е на работа да може да се включи ако има време  Flutter

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
Разбирам, няма да рискувам без проба.
Оставам си със златото, но и още нещо ми се иска... Crazy Будоара ще го оставя за следващият път, защото в цената му мога да вмъкна 2 по-икономични...да не прекалявам.
Последен въпрос /за днес/, че съвсем се олях smile3505..Амариж Мариаж от по-лесно харесваните ли е, или и той е "труден"?
Пробвай го, той поне е сравнително нов и го има на всякъде. Отново шипър, но пък плодов, за мен е лесен за харесване, но пък въпрос на вкус, много траен, определено бих препоръчала, но с шиприте човек винаги трябва да има едно на ум  Peace

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
Цитат на: natia link=topic=405915.msg
Разбирам, няма да рискувам без проба.
Оставам си със златото, но и още нещо ми се иска... :
ей сега съвсем ще те объркам, но пък аз въобще не харесах златото /флакона е прекрасен, но ......./ Много силна роза и то от тези дето не ми се нравят. Кафето също се усеща, но само кафе и кофти роза, при мен изчезва за отрицателно време, други пък споделятт, че е с добра трайност  Thinking

# 489
  • Мнения: 2 375
Много ви блягодаря момичета за търпението. smile3525  love001
Лека нощ на всички и уханни сънища.

# 490
  • Мнения: 4 435
И аз съм с нова придобивка днес. Милото ми е взел този:



Стискам палци да ми хареса. Преди време го пробвах на блотер, не ме е впечатлил явно. Но сега ще трябва да се спогодим. Приятелка от тук, която разбира страшно  много от аромати  ми го описа подробно (а тя е неверятна в това), смятам че ще си допаднем. Та, днес и аз съм приятно изненадана.

# 491
  • Мнения: 13 627
Amor Amor e много хубав парфюм. Честито Simple Smile
Пръсках се обаче толкова много с него, че след време ми омръзна малко. Също е и много траен!
А скоро пробвах и този и много ми хареса

# 492
  • София
  • Мнения: 5 658
Честит Амор-Амор, Авче! От известно време е в уиш-листата ми, наистина е много хубав и се надявам да ти носи много приятни емоции!
Аз пак да попитам - откъде ги вземате тези мъже, дето с повод и без повод ви подаряват парфюми и то с вкус и с разбиране  Thinking
Вили, честито за изпита, само на крачка от успешния финал! Вярвам, че ще се справиш без проблеми с дипломната работа и защитата (какво следваш, ако не е тайна  Blush )

# 493
  • Мнения: 13 627
Ами аз му казвам какво харесвам и той го помни.... Blush за моя радост Simple Smile А и винаги ми казва, че трябва да ми взима редовно парфюми защото аз "горката" нали си нямам  Mr. Green

Вили, честито за взетия изпит.  Hug Аз даже мислех, че завършваш бакалавър...а то какво било  Grinning Аз се мотам още в 3ти курс, след като прекъснах за 1 година....  newsm19

# 494
  • Мнения: 4 435
Жаки, мерси. Лилавият ще го пробвам също.

Атти, аз не съм го търсила, той ме намери. Mr. Green Аз май тука не съм споделяла, но моя много обича парфюми както за себе си, така и за мен.И постоянно ми купува. Почти всички парфюми, които имам, са ми от него.И затова на мен не ми остава да си купя каквото и да било. Много рядко си купувам сама. Естествено сега покрай темата, нещата ще се попроменят. Mr. Green Това с подаръците не винаги е супер, защото не винаги са ми допадали ароматите. А и той все купува големи разфасоовки, и като чуя нов парфюм и настръхвам, а не мога да го обидя като не го ползвам после. Много съм загубена. И все пак досега не са ми допадали може би 2 парфюма, не повече.
И по тоя повод се сетих че преди няколко месеца ми подари на Бърбъри- The beat. Не мога да кажа че се влюбих.... носих го предимно заради него, и се мъчих да се спогодим. Както и да е, един ден го счупих без да искам в един салон. Е, след седмица го получих отново. Mr. Green Прилоша ми. Mr. Green Но пък интересното е че взехме да си допадаме все повече и повече с този аромат. Laughing
Пожелавам ти скоро да го имаш и ти. Hug
Вили, честито за изпита. Аз пък имам в неделя но не ми е последен. Имам още един семестър. Ситскам палци за дипломната работа и защитата.

Общи условия

Активация на акаунт