За или против обезкосмените мъже?

  • 4 666
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
А епилираните мъжки крака и ръце са си гаднички  Rolling Eyes

Мен пък ме кефят  Simple Smile Дори грам косъм да няма един мъж, ми харесва повече. Познавам такива екземпляри.

# 16
  • Мнения: 850
       
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing
и аз така съм съгласна !

# 17
  • София
  • Мнения: 74
А епилираните мъжки крака и ръце са си гаднички  Rolling Eyes

Мен пък ме кефят  Simple Smile Дори грам косъм да няма един мъж, ми харесва повече. Познавам такива екземпляри.

Е как бе, супер е да са напълно епилирани, къде-къде по-приятно е да галиш гладка кожа пред космата....! Mr. Green
Космите са си гадно нещо и при мъжете и при жените - трябва да ги има само под формата на коса и вежди!

# 18
  • Мнения: 224
Твърдо, нье!  Харесвам космати мъже, стига да не са като маймуни.

# 19
  • Мнения: 2 229
Ръце и крака - НЕ! Гадост..  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Е как бе, супер е да са напълно епилирани, къде-къде по-приятно е да галиш гладка кожа пред космата....! Mr. Green
Космите са си гадно нещо и при мъжете и при жените - трябва да ги има само под формата на коса и вежди!

Тъй, тъй  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
На мен епилираните мъже ми изглеждат като педали.

# 22
Смятам, че всичко, което е с мярка, е приемливо. Даже е желателно да се поддържат, без да изпадат в метро-крайности Simple Smile Все пак никак не е приятно отсреща през дори леко високата яка на мъжката ризка да те гледа закачливо показало се кичурче косми...

# 23
  • София
  • Мнения: 6 258
Космите са си гадно нещо и при мъжете и при жените - трябва да ги има само под формата на коса и вежди!
Абсолютно съм съгласна Mr. Green

# 24
  • на терасата
  • Мнения: 662
Не харесвам метро сексуалния тип мъже, като педерасти ми изглеждат.
А относно обезкосмяването, от хигиенна гледна точна съм съгласна с обезкосмяването на подмишниците, а от естетична с обезкосмяването на гърба, ако има нужда.

# 25
  • Мнения: 2 631
Много ми е интересно къде са мъжете от форОма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да се произнесат и те....  Crazy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 364
С риск да ме сметнат за старомодна (не че ми пука), въпреки че съм на 24, никак не ми харесват обезкосмени мъже. Ако по природа си няма косми - супер, но да има и да ги маха по-стриктно от жена ми се струва направо извратено. И никой не може да ме убеди, че е по хигиенни причини. Хигиена е да се къпеш редовно и да използваш дезодорант, другото - конформизъм под натиск на "модерна" приятелка или педалско изпълнение.

# 27
  • Мнения: 718
Аз съм "за", но в разумни граници (примерно под мишниците и долу). Епилирани мъжки крака не харесвам, а и не мисля, че мъжа трябва да се конкурира с жената относно това чии крака са по-гладки. Laughing

Абсолютно съгласна съм. Е, освен ако професията не изисква пълна епилация...

# 28
  • Мнения: 212
Аз съм против цялостното епилиране, но когато видя мъж с космати мишници ми става много гадно  Sick Така, че частично може.

# 29
  • Мнения: 4 166
С риск да ме сметнат за старомодна (не че ми пука), въпреки че съм на 24, никак не ми харесват обезкосмени мъже. Ако по природа си няма косми - супер, но да има и да ги маха по-стриктно от жена ми се струва направо извратено. И никой не може да ме убеди, че е по хигиенни причини. Хигиена е да се къпеш редовно и да използваш дезодорант, другото - конформизъм под натиск на "модерна" приятелка или педалско изпълнение.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт