Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 202
  • 816
  •   1
Отговори
# 105
  • London
  • Мнения: 612
Desivalko -  Cry много ти съчувствам.

# 106
  • Мнения: 215
Десивалко мога да кажа само съжалявам,но се радвам че не си се отчаяла,почини поплачи пък после дружно за ръка. Hug
Ксеопея честито мила и едно голямо УРА. Praynig
Лорелей брой и мойте палчета  Praynig
Moli B разбирам те и ти съчувствам за чакането то ме изнервя най много,предпочитам да изтърпя болка отколкото да чакам,дали за самата процедура или след трансфера чакането ме убива. Hug
Krisi 1812  Praynig  Прегръдки и много целувки за всички борбени мами. Hug












# 107
  • Мнения: 443
Desivalko неееееееееееееееее,ооо,   newsm45,как така .................не3нам какво да кажа,  мила,просто  ...дръж се ,гуШкам те ,дано не е  вярно  ,дано

# 108
  • София
  • Мнения: 6 302
Деси, миличка, толкова съжалявам.... Плача заедно с теб.  Cry Защо, защо се случват тези неща......
Моли, дано настъпи и твоя час, наистина ти много време чака. Стискам ти палци.  Hug
Лорелай, браво на теб, дано все така се развиват и занапред нещата. Пиши кога точно е пункцията.
Роси, моля се поне едно от твоите ембриончета да е достатъчно силно и да се закрепи  Praynig
Ох, и на мен днес ми е едно такова.... уж си казвам, че всичко е наред, но... отвътре нещо ми трепери.

# 109
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Деси мила  Cry толкова съжалявам иска ми се да не е истина ,господи защо се случват такива неща малко ли ни е минало през главата ,просто не знам какво да кажа Cry прегръщам те силно.........

# 110
  • Мнения: 4 279
Desivalko, много съжалявам  Sad Sad Sad.Дано да откриете причината и есента да станеш мама на сладолетчетата.  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 768
Десивалко , мило момиченце  spoko толкова много съжалявам за случилото се .Мило събери сили и опитай пак.Ганева е много добра сигурна съм , че ще ти помогне.Бог да те пази  Hug Praynig

# 112
  • Мнения: 3 988
Миличка Деси, съчувствам ти искрено и плача с теб!  Cry Знам колко боли и колко опустошена се чувстваш. Изстрадай го и мисли за есента, която надявам се ще ни донесе нова радост.  Praynig
Търси причината, това ще ви помогне да успеете следващия път.
Прегръщам те!  spoko

Момичета, бременни и след трансфер, пазете се много! Стискам палци на всички! fingerscrossed

Niki-Piki, прочетох в съседната тема, че се подготвяте постепенно за нов опит.
Искам да те питам дали сте говорили с лекарите колко ембриона ще трансферирате? Интересува ме дали обмислят/обмисляте евентуално втора близнашка бременност?
Ако не желаеш да обсъждаш темата, ще те разбера.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 18:31 от Кюбит

# 113
  • Мнения: 314
ДЕСИ толкова много съжалявам но събери нови сили и на есен с песен към сладоледчетата. 

# 114
  • Мнения: 844
Деси , съжалявам миличка  smile3518 Незнам какво би те успокоило в този момент....надявам се  и ще се моля следващият път всичко да е наред! Прегръщам те!

Криси1812  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed от мен. Ще чакаме долу-горе по едно и също време....

Момичета благодаря ви да подкрепата !  :
hug:

# 115
  • Мнения: 363
Десивалко,много съжелявам,но защо се получи така-нали едното имаше сърдечна дейност newsm78

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 22:16 от slava80

# 116
  • Мнения: 271
Десивалко, толкова мъчно ми стана като прочетох какво става  Sad Никой не заслужава такова нещастие  Hug  spoko толкова мъка ...  Cry
Моята пункция мина днес, 21 яйцеклетки и сега така ме боли яйчника, че чак сега преди малко се освестих да включа изобщо компютъра. Най-вероятно в неделя ще е трансфера, а утре ще разбера колко са се оплодили.
Христи, мила  Hug благодаря ти, че никога не ме забравяш в нито един твой пост, макар и аз да се скатавам нерядко. Пожелавам ти успешна процедура  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 117
  • Мнения: 102
Деси, миличка, много съжалявам smile3518
Незнам какво да ти кажа в такъв момент, какъв беше този период с толкова лоши новини...
Дано есента ни зарадва всички Praynig Praynig Praynig
На успелите - много слънчево настроение Hug
 Praynig Praynig Praynig за всички нас

# 118
  • Мнения: 4 589
Деси мила, много съжалявам. Така се радвах за теб. Егати ужаса, егати черната серия.
Горе главата. Бъди силна и ти желая много късмет за в бъдеще.

# 119
  • София
  • Мнения: 324
В събота в 7 сутринта да сте станали и със стиснати палци  Joy Днес ми биха прегнила и вече съм на стартова позиция  kyllmg

Много  Hug Hug Hug за всички

Общи условия

Активация на акаунт