Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 199
  • 816
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 246
mozzi, Ilitaaa  мнооого стиснати палчета  Praynig Praynig Praynig

# 766
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
mozzi, Ilitaaa  мнооого стиснати палчета  Praynig Praynig Praynig

и аз стискам палци за вас момичета - всичко да мине леко, безболезнено и плодоносно най-вече   bouquet

# 767
  • Мнения: 396
Здравейте всички,
за пръв път пиша тук, обаче страшно ми се иска да поговоря с някой  Sad Предстои ми ин-витро, съвсем скоро..... надявам се този месец. ... Притеснявам се от това, че процедурата има много етапи, всеки от тях може да донесе изненада и да прекратим процедурата..
Аз съм на 34г., никога не съм била бременна, със съпруга ми направихме толкова изследвания, че даже не можех да си представя, че съществуват Shocked За добро или пък не, вече не знам, всичко е наред- имам проходими тръби, овулация, съответните читави сперматозоиди, нямам имунологични фактори, хормоните са ми наред, нямам хламидии, микоплазми, уреаплазми и прочие буби, обаче вече от 7 години нищо не се получава... Много ми е тежко, сори ама в момента рева...
Чакам с нетърпение ин-витрото - започнахме по дългия протокол. Извинявайте за глупавия въпрес, обаче забравих да попитам доктора - след като се постави Диферелина на 20 ден идва ли менструацията newsm78

# 768
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Буби не знам точно на този въпрос как да ти отговоря, защото аз бях по друга схема и диферелин не са ми поставяли. Другите момичета ще се включат за да ти отговорят.
Но искам да те успокоя и да ти кажа, че всичко ще бъде наред и скоро ще бъдеш щастлива. Виж тази хубава темичко колко много положителни тестчета има вече.
От сърце ти пожелавам да успееш в най-скоро време  Hug

# 769
  • Мнения: 396
Благодаря за подкрепата, чувствам се по -добре като знам, че има с кой да си поговоря без да се притеснявам - моите приятелки родиха чудесни дечица без трудности в забременяването, понякога усещам как не мога да се срещна с тях защото се страхувам, че завиждам за щастието им....много ме е срам от това Embarassed

# 770
  • Варна
  • Мнения: 730
.................Чакам с нетърпение ин-витрото - започнахме по дългия протокол. Извинявайте за глупавия въпрес, обаче забравих да попитам доктора - след като се постави Диферелина на 20 ден идва ли менструацията newsm78
Ами да, идва ти менструацията. Обикновено до 3-4 дни след поставянето на инжекцията. Ти с микро дози ли си, т.е. диферелин 0,1 или 3,75(това е депо)?
Бъди спокойна, док си знае работата, а аз ти казвам, че ще успееш и ще си щастлива мама в най-скоро време.

Успех на всички!

# 771
  • Мнения: 292
Здравейте мацки,

чета ви, но засега мога да се похваля само с пълни с нетърпение и очакване дни. Днес е само 4-ти ден от трансфера, мъжът ми ми дава сили и току само му говори на корема ми " О, миличкото ми то, растеш ли, растеш ли ? Joy

Кой още чака за резултати през следващите 2 седмици, че да знам за кого да се моля  Praynig?

Иоли, Илита и Мози, стискам ви палци милички и с нетърпение чакам новини от вас. Пишете как се развиват нещата.

Шана,  Hug и ти желая повече усмивки и оптимизъм.

Буби, добре дошла и не се страхувай. Много момичета преминават през тези етапи, но надежда винаги има и това ни крепи.

Гушкам ви всички и отивам да готвя, че мъжо заслужава вскусотийка за грижите, които полага за мен.



# 772
  • Мнения: 396
Аз съм с депо- доза, вече е 9 ден и нямам М, ама може би ще дойде, въпреки че нямам никакви симптоми - от 14 трябва да започна стимулацията, ако съм в М, дали това няма да попречи? Мерси за информацията и подкрепата Дживотинче Simple Smile
Ренате, стискам много силно палци, сигурна съм, че ще успеете baby_neutral

# 773
  • София
  • Мнения: 2 367
mozzi, спокойно няма да се спукат фоликулчетата, всичко ще е ок, док. си знае работата, стискам палци да извадите хубави яйцеклетки и да имаш прекрасни ембриончета.
Ilitaaa, успех и на теб. Да се похвалите момичета
Рената- зареди се с търпение и след 10-ина дни ще ни зарадваш с  EFP
Ioli - успешен трансфер и след 2 седмици тлъсто чХГ

# 774
  • Мнения: 4 589
Bubbi добре дошла и дано се задържиш за малко тук в тази тема. Няма нищо страшно в ин-витро процедурата. Бъди спокойна и уверена.

Дживотинче мисля, че си се объркала. Когато има Диферелин или Лукрин, това е вид блокаж и за това се слага за да не дойде цикъл и за да може доктора да контролира процеса на узряване на яйцеклетките.

Така че Bubbi сега се зареди с търпение и ти желая една лека и хубава стимулация.

# 775
  • София
  • Мнения: 23 216


Дживотинче мисля, че си се объркала. Когато има Диферелин или Лукрин, това е вид блокаж и за това се слага за да не дойде цикъл и за да може доктора да контролира процеса на узряване на яйцеклетките.

Права е Дживотинче , след блокаж си идва цикъла, някъде между седмица и дест дни от поставянето, при всеки е различно.

# 776
Момичета, върнала ли се е д-р Персенска след боледуването?

# 777
  • Мнения: 1 250
Гледам, че коментирате диферелина. Аз бях по дълъг протокол. На 21ви ден ми викнаха за диферелин и след 15-16 дни за започване на стимулацията. Помня, че като отидох бях на 5ти ден от новия цикъл и казвам на доктора, /не знам дали има значение, но да си кажа/. Отговорът му беше, че има значение на кой ден е сложен диферелина. Така че, трябва да й дойде, когато си и е време, но няма отношение към стимулацията дали ще е в цикъл или не.
Буби, извинявай, че говоря в трето лице.

# 778
  • София
  • Мнения: 6 232
mozzi, силно стиснати палци и от мен -14 фоликулчета да станат 14 прекрасни ембриончета  Hug

Renata2002, дано безкрайното очакване на 10-ти ден да е порстнало до мин. трицифрено  число  на бета ЧХГ  newsm17

# 779
  • Мнения: 1 862
Добро утро! Чета ви аз и какво виждам: Renata2002 ще готви, а и е четвърти ден от трансфера  Crazy Пак ли аз нещо не съм разбрала  Blush не трябва ли да се лежи поне 5-7 дни след трансфера? Споделете вашият опит, дами  Hug  bouquet Party

Общи условия

Активация на акаунт