Споделете 110

  • 20 556
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 370
Аз пък си търся с кого да карам велосипед в София, да речем,Южния.
Едно време с Телето правехме преходчета в Говедарци, ама вече свърши.
И костУмче ще си купя, обещавам.

# 91
  • Мнения: 4 586
Споделям от няколко дни собствен сателит и че усещането е леко тегаво.
Голямото Вълче и Естер толкова си приличат, че вътрешният ми глас все казва - не може да бъде. http://images24.snimka.bg/005337098.jpg

# 92
  • Мнения: 2 386
Споделям, че си харесах голямото Вълче.   Embarassed
Напомня ми на някого, сигурно заради косата. Нали, Ео? Grinning

# 93
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вчера за малко да блъснем колоездач, добре че изпищях, та милото заби спирачки.
Точно щях да споделя същото, само дето аз бих спирачките и добре, че ДЖапанките са наблегнали на ABS-а в тая кола, отново се видях за няколко секунди време в раиран костюм Confused.
Никакви светлини, бозави дрехи и мръсна светлоотразителна жилетка, която естествено не отразява нищо - в 9 и половина вечерта по това време на годината, когато нито е тъмно, нито е светло точно никой няма да те види, хеле пък ако изскочиш изневиделица от малка уличка, за да пресечеш напряко оживен булевард. Абсурдно е, но ме отърва това, че същото движение се пробва да направи и един автомобил, видях него. Само дето автомобилът спря, а колоездачът не, най-спокойно си пресече булеварда, в отсрещното платно и други биха спирачки.
Светлини, Естерсита  bouquet, и няма те отнесат, на никой не му се лежи в затвора.
Иначе екипчето ти е супер.

# 94
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А, те и мойте бият на съседа (по легло), ама не се чудя на вътрешния си глас  Mr. Green

Споделям бира в кристална чаша за виски  Rolling Eyes, простете тази простотия.

А за филологиите, не се косете, има и по-кофти съдба. Аз конкретно за БГ филологията съм за това мнение (аре, скачайте)

ПП. На велосипед и за много пари не javascript:void(0);се качвам, по всички закони на физиката е невъзможно да се кара, пък.  Crossing Arms Но да ме видите на ролери  Flutter

# 95
  • Мнения: 4 586
На татко му. И друг път съм показвал тази снимка, затова така ти се струва. С Естериса са завършили еднакви училища, специалности, че и в разсъжденията и в настроенията си приличат. То не е завършило още, сега е последната му сесия. То върти до Панчарево.

# 96
  • Мнения: 7 008
Вярно си приличат с Естер.
Жалко, че си има булка, можеше да ги накараме да се вземат  Crazy
Ева  Mr. Green

# 97
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
аиде сега темата стана и клуб по запознанства

# 98
  • Мнения: 503
Споделям ваканция и физическо разлагане вече трети ден.
Вълк, как можа да я обясниш елипсата по този начин! За мен тя е просто сплескан кръг. Скоро я описах така на дъщеря си и тя вика "А, овал- ясно".  Rolling Eyes Брей, да му се невиди и открехнатото поколение!

# 99
  • Мнения: 4 586
Има и сфероид, елипсоид, параболоид, еволюта, еволвента,
някои имат имена на хора - Архимедова спирала, лемниската на Бернули.
Нямам време, друг път ще ви светна.

# 100
# 101
  • Мнения: 503
А, мерси,тази информация и без това няма да ми се задържи в главата.

# 102
  • Мнения: 2 212
Хаха, прилика и аз откривам на тази снимка специално, ама мога да се произнеса само дотам...оттам насетне не знам кой кого  Mr. Green

# 103
# 104
  • Мнения: 4 586
Довечера ще разбера на какво се хилиш.

Общи условия

Активация на акаунт