Покривате ли 3-те критерия ...

  • 5 612
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Не покривам нито един. Горкият ми съпруг Sad

Струва ми се, че покриваш 4) Скромна  Wink


Ако наистина не ги покриваш, няма да те търпи.

По-скоро съпругът ми е със скромни изисквания към мен Wink

# 16
  • Мнения: 2 132
Отчасти.Има още малко да се желае откъм първите два критерия Laughing

# 17
  • Мнения: 171
Покривам и 1 и 2 и 3 и 4 критерий..., ама както се казва..със старание всичко става... Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Зле съм, злеееее Mr. Green Нищо не покривам. От перфектността съм далече, средно интелигентна, в леглото се самоопределям като съвсем нормална жена, нито задръстена, нито супер експерт. Абе - зле съм hahaha Нема да казвате на мъжо smile3505

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Зле съм, злеееее Mr. Green Нищо не покривам. ...Нема да казвате на мъжо smile3505

Не вярвам мъжът ти да ходи с празен стомах, пълни топки и пълен от срам ква си в обществото  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1
А Вас кой ви излъга че и трите трябва да са съчетани в една жена? А не в три различни например?

# 21
  • Мнения: 2 175
Покривам ги..отвсякъде..
Ама тва изобщо не е гаранция за дъъълъг и щастлив сем живот..
Щото не може всеки ден торта да ядеш..понякога ти се приисква и нещо по-манджесто..
Сега залагам на 2 и 3 най-вече и нямам оплаквания.. Embarassed Sunglasses

# 22
  • Мнения: 6 993
Мисля, че покривам 2 и 3.
То 3 е малко специфично, зависи какво точно иска мъжът, предполагам.
Но да речем, че го покривам.
Перфектна домакиня и съпруга не съм.
Майка един ден може и да съм.

Четох една книга наскоро, Топъл мед и нещо си...
В нея се казваше за тия три критерия и как се покриват в Южна Америка, за жената в тяхното общество и как да ги постигнеш...тия критерии.
Интересно беше  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 134
Кой изобщо има право да създава критерий?? Не мисля,че това са факторите.Или си с един човек или ..............Критерии!!!!!!!!!!!! Стига глупости!Просто се обичайте !!

# 24
  • Мнения: 1 232
естествено тук всички сме  пИрфектни Mr. Green.А сега сериозно аз също не робувам на общоприети догми придържам се към това да се държа с някой така както искам да се държат и с мен.Когато има взаимност всичко е ок,живота си върви по мед и масло

# 25
  • Мнения: 46 518
Не мога да бъда домакиня, отвътре нещо ме човърка и не мога да търпя да изпълнявам тази роля.
Не мога и да съм дама, прекалено естествен човек съм за подобни префърцунени щуротии.
Друго остана ли  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 23 096
Това с перфектната домакиня ми куца, но не се чувствам нещастна от което  Mr. Green
Компенсирам с другите от изброените  Laughing

# 27
  • Мнения: 239
Не съм домакиня,но не защото не ми се отдава,а го смятам за губене на време и излишно прислугване на мъжа.Нещата се делят. В леглото ... Ех,наистина ще прозвучи нескромно,но няма мъж,който да е пробвал и после да не иска още и още,не спират да звънят Simple Smile За дамата в обществото - да,само когато съм на работа.. Вечер по баровете и уикендите извън града съм или мръсница или едно непорастнало дете Simple Smile

# 28
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Зле съм, злеееее Mr. Green Нищо не покривам. От перфектността съм далече, средно интелигентна, в леглото се самоопределям като съвсем нормална жена, нито задръстена, нито супер експерт. Абе - зле съм hahaha Нема да казвате на мъжо smile3505
Peace и аз така  Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 749
Съвсем ми куца т.1 .за домакинстването...Нещо не ми се отдава.Перфектна майка не съм със сигурност,но се старая много.Опитвам се да компенсирам домакинстването с точка 3,засега върши работа....

Общи условия

Активация на акаунт