Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Честита дъщеричка на Baby12, много радост и щастие да ви носи! Много точно бебче дойде си точно на термина, който беше и моят термин-15.06.
Благодаря ви момичета за поздравите за рождения ден на Jassy.. Hug
Залъгалката и ние ползвахме само в най-краен случай, но май и тогава няма да се дава, че се научава да ползва за играчка и гърдите, а това не е никак желателно. Колкото до смешните муцунки и физиономии Амореволе и при нас беше голям майтап, много й се смяхме милата... Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 32
Здравейте юнки, малко се намесвам във вашата тема, аз съм от бъдещите мами също, но юлките, както си личи от ника ми Simple Smile.
Да ви кажа, че вашия отбор се увеличи с още едно бебе. Marietta_M, моята дружка от детинство, която е във вашите редици, роди днеска своята сладка принцеска, казва се Виктория- 3 400, 51 см. newsm68 newsm44
На родилите вече честито, на малкото, които им предстои им стискам палци, лека вечер от мен  bouquet

# 17
  • Мнения: 168
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА Marietta_M, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ   Simple Smile .
DI ,благодаря    Wink.

# 18
  • варна
  • Мнения: 74
Честито на всички мамички, а мен не ме порицавайте много, но си изпих една голяма бира и всички ми се смяха, че ако сега тръгна да раждам няма да ме хване, ако се наложи упойката, то луда работа - ама като си я искаше душичката тази биричка.

# 19
  • Мнения: 46
Честити дами на Бейби12 и МариетаМ, да са много здрави, щастливи и много да ги радват!

# 20
  • Мнения: 46
Честит Рожден Ден, ALBENA35, бъди много здрава, щастлива, желана и обичана! То с тази тройна радост, няма как да не си!


Честит Рожден Ден и на maria_tzvet, нека живота ти бъде изпълнен с много радости от тук нататък!!!


Този ден е прекрасен за нови бебчета, хайде бременелки-излизайте от списъка....  Whistling Flutter

# 21
  • Мнения: 50
Честито на Marietta_M и да й е жива и здрава малката Виктория! Да е винаги победител в живота!

честит рожден ден на Албена и Мария_Цвет! bdbaloni

Добро утро от мен.
*Di*, , страхотна темичка си оформила! newsm51 Толкова ви се възхищавам и на теб и на Феникс - как се оправяте с близначетата, че и време за форум намирате, и добра дума на всеки да кажете!

Нищо ново при мен - тамън си мисля че започват някакви контракции, и после се оказва, че бебчо е просто голям и ме натиска тук, там...Не знам - много ми е криво вече. Не ми тежи физически още, но емоционално съм на ръба...Чувствам се едва ли не непълноценна - бях толкова надъхана за естествено раждане и процес, толкова уверена в себе си и тялото си, а сега ще ме натъпчат с хормони, за да тръгне. Все едно съм машина, и трябва някой доктор да натисне бутона "Старт"...Знам, че ще кажете, че резултата си заслужава чакането, и на рационално ниво го осъзнавам, но просто емоциите не мога да ги контролирам... smile3518

Аз пак ще излизам да метлосвам улиците - хич и не ме интересува, ако иска води да ми се пукат посред центъра - само и само да тръгне...Сигурно няма да влизам днес, утре, че ми е криво и да не ви натоварвам...

Слънчев ден ви пожелавам!

# 22
  • Мнения: 1 924
snowwhite,аз за теб съм сигурна,че няма да дочакаш въпросните две седмици до предизвикване на раждането PeaceСкоро ще е.
Иначе знам какво е да се преносва(баткото е преносен 3 дни).Казват,че често се случва при първо дете Grinning

Честити беборанчета на Бейби и Мариета!
Също честит рожден ден на днешните ни рожденнички,нека всяка тяхна мечта се сбъдва  bouquet  bouquet

Ди,много готини снимки си сложила в темата,разтопих се.Сетих се,че и аз имам една папка със снимки на бебешка тематика,които съм събирала оттук-оттам.
Ама дайте ми парола де,и аз мога да правя темички. Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте , и честито на всички родили !
Аз чак се притесних , то май никой вече не остана за края на месеца.
Моя термин е на 27.06 , има ли някой от Варна , който ще ражда в МД края на месеца?
Хубав ден на всички пожелавам  newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 574

 Честито на новите мамчета,да са им живи и здрави рожбите...
Честит Рожден Ден и на двете рожденнички всичко най хубаво им желая...
Значи не съм единствената дето изпада в лоши настроения заради това че още не съм родила..
snowwhite ,и аз се чувствам като теб,въпреки че е минал само един ден след дата ми...И аз съм много навита да раждам по естествн път,а вече имам чувството че ще ме срежат,пък хич не искам..Но съм непосилна да направя каквото и да било,и затова си казвам каквото стане,само бебока да е добре...
Днес съм на запис на тонове,да видим...Но съм сигурна че пак ще си ме върнат в къщи,няма да е скоро,няма никакви признаци

# 25
  • Мнения: 1 425
Честити бебчета на Бейби и Мариета! Желая им много здраве, щастие и радост!



Честит рожден ден на Албена и Мария! Много щастливи мигове с вашите семейства ви желая! Весело изкарване на празника!

Ди, благодаря за темата   bouquet, много е красива!

Някой чувал ли се е с greenlife? Май не се е разписвала след като роди? Дано всичко е наред при тях!

Snowwhite, много ми е познато това чакане... и аз чаках с Килиан 6 дни и раждането си започна само. Желая ти днес или утре да си гушкаш твоето бебче!

# 26
  • Мнения: 1 027
Честито на Бейби и Мариета   bouquet Да са им живи и здрави малките сладурчета! Да носят само радост и усмивки на семейството си, а на мамите бързо да се възстановяват и да идват отново при нас  Hug

Честит рожден ден на Албена и Мария   bouquet  Бъдете винаги весели, щастливи и обичани! Сбъдвайте мечтите си с лекота и само поводи за усмивки да имате  Hug

Честит рожден ден и на кака Джеси   bouquet Да расте здрава, щастлива и безгрижна, да е опора на мама и тати и много да се радва и да помага за малкото бебче  Hug



Амореволе, пие ли достатъчно вода малката, след като казваш, че я дохранваш с АМ?

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 09:07 от Nadeto

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Честито на Бейби и Мариета! Да са живи и здрави и бързо възтановяване на мамите!
Честит рожден ден на празнуващите! Много щастливи мигове с тяхните малки бебчета и да са много обичани!

Ох, момичета и аз май ще пренося. Все си мислех, че ще родя по-рано, както повечето, но като гледам май няма да ме огрее. Ама тя бебека си знае кога да излезе и може да не иска да е Близначе, а да е Раче.  Grinning

Леко раждане на всички който днес ще се срещнат със свойте бебчета.

# 28
  • Germany
  • Мнения: 7 948
Честити дъщерички на Мариета и Бейби! Да са живи и здрави и много щастливи!

# 29
  • Мнения: 79
Здравейте!

Ди  Heart Eyes за темата

Честито на Мариета и бейби 12 да живи и здрави с малките принцеси

Честит рожден ден на Албена и Мария,много щастие ,късмет и успех във всяко начинание

Аз днес след обяд съм на лекар,каза че ще ме преглежда за разкритиеа толкова ме е страх от този преглед

Рая и Мишел не са се включвали от доста време

Общи условия

Активация на акаунт