Някой по-опитен ,моля,да ми отговори

  • 3 873
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, дори грубостта не е признак за изневяра. Човекът може да си е органичен простак.

# 31
  • Мнения: 269
Ей това е панацеята на щастливия  брак-нова прическа и секси бельо. Ако имаше ефект щеше да е добре,но не е така

Аз никъде не съм споменала "щастлив брак". Не всичко се оправя само с думи. Трябва и да се действа. Смятам, че ще е добре да поговорят за това, което се случва с техния брак, но преди това мъжът й трябва да я "забележи", тя трябва да привлече вниманието му с нещо.

Не познавам авторката, незнам как изглежда, но ако след толкова години брак се е "занимарила" външно,  логично е мъжът й да не я желае сексуално.

Сигурна съм, че всяка една от вас познава поне по 1 такава жена, която след дългогодишен брак се е отпуснала и занимарила, пък после "Мъжът ми, не ми обръща внимание", "Мъжът ми, не иска да излизаме заедно", "Мъжът ми, не иска да спи с мен" и т.н.

P.S. С написаното от мен, не казвам, че авторката е такава - всичко е просто пример.

# 32
  • Мнения: 38
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди
Да ама за каква честота говорим щом е веднъж месечно
а по въпроса за краля -той гласи целия двор защо да спи с кралицата

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 14:13 от bogito-d

# 33
  • Мнения: 2 309
Несигурността кара мъжете да се борят за жената до себе си,колкото повече е в кърпа вързана...толкова повече е безинтересна
Какви са тези глупости,ново парцали,прически и т.н. ooooh!
Добрите момичета имат място само в Рая а лошите в мъжките сърца Flutter

# 34
  • Мнения: 7 723
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди
Съгласна-ама за каква честота говорим щом е един  път месечно
а що се отнася до краля той гласи цял двор с придворни -разбирасе че ще спи отделно
Тва па кога го казах? newsm78 Grinning
Придворните нямат нищо общо. Просто държи на добрия сън Whistling Joy

# 35
  • Мнения: 2 135
Не можело да се съди по честотата на сексуалните контакти?Глупости!
И спят разделени и той станал груб...
Изневерява ти , да!Може би и в теб има вина за това?Говорете, че иначе не ти завиждам как ще продължавате да живеете...

# 36
  • Мнения: 7 947
Изневерява ли ми съпругът ми?Това не е пързалка!
От 4 години имаме сексуална връзка със съпруга ми от 2 до 3 пъти месечно.Напоследък и 1 път месечно.Женени сме от 7 години.
Не знам вече какво да мисля?
То не е само до секса, има много други неща, по които би могъл човек да се съмнява.
Така погледнато - еми не всички са сексуални ненаситници и правят секс по няколко пъти на ден - има хора, които изместват секса в таблицата на потребностите и желанията на по-задно място.

# 37
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Има вариант и да е груб, защото е незадоволен, да не забравяме все пак. Нуждата от секс е като нуждата от храна, сън и т.н. Т.е-когато е недоспал, недоял и недо.... става раздразнителен, естествено.

# 38
  • Мнения: 830
 Gost3, а аз да те питам ако се изнесеш от къщата ще забалежи ли отсъствието ти? Ако не, изневярата ти е най-малкият проблем.

# 39
Gost3, а аз да те питам ако се изнесеш от къщата ще забалежи ли отсъствието ти? Ако не, изневярата ти е най-малкият проблем.
Може дори да се зарадва.Защото ,ако се изнеса аз и децата се изнасят.Така ще може да си позволи много неща -по цял ден пред компЮтъра,разни лиготийки-скъпи естествено,нова кола.Единственото което ще му липсва-няма да има кой да му чисти и готви.

# 40
# 41
  • Мнения: X
Цитат
Може дори да се зарадва.Защото ,ако се изнеса аз и децата се изнасят.Така ще може да си позволи много неща -по цял ден пред компЮтъра,разни лиготийки-скъпи естествено,нова кола.Единственото което ще му липсва-няма да има кой да му чисти и готви.
Тогава наистина изневярата ти е най-малкия проблем...

# 42


виж какво малката стига си гадаела и тук никой не може да ти отговори
сядай с мъжа си на масата и направо го питай
от предположения и губене на време няма смисъл

# 43
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Физическото отчуждение води до емоционално отчуждение (обратното не е задължително). Не зная изневерява ли ти, бройката не е показател (първия ми съпруг ми изневеряваше при 7 контакта седмично минимум), но определено нещата не вървят при вас и в някакъв момент ще се случи.

# 44
Според мен човекът е отегчен.
И вече е намерил някаква промяна (или поне се опитва)
Грубото държание е белег, че не му пука дали ще те нарани.
Кажи му, че нямаш против да си купува нова кола, при условие, че това не се отразява на семейния бюджет... ако ти трябва да  покриваш разходите за насъщните нужди просто му кажи, че в такъв случай  и ти ще си вземеш кола...


Общи условия

Активация на акаунт