Някой по-опитен ,моля,да ми отговори

  • 3 874
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 206
Сядай ,говори и после на отчет Crazy
Но,като случам какви ги дробите,незнам,най-много да ти каже,че си внушаваш и ,че "пак ли започваш с товите фантазии". Например newsm78

# 46
  • Мнения: 801
Нормално е след дълъг съвместен живот, да станете като брат и сестра, е добре де, като близки братовчеди. След 7 години брак на много им се иска да се приберат, да хапнат и да опънат краката, а не да се бъхтят върху жената. Това е типично за ствестния мъж, който обича спокойствието и не фантазира денонощно къде, как и на коя.
Намери си хоби и обществени мероприятия, с времето или ще свикнеш или ще намериш жребец за следващите 7 години.

# 47
  • Мнения: 16
Ужас, това пък със колата е като по учебник!

Да, изневерява ти.
Преди всичко заради грубото държание. То по принцип наистина не е признак, но когато "започне" да се държи грубо, тогава е 99% сигурно.  Confused Няма смисъл да продължаваш да се залъгваш и да му търсиш оправдания.

А на причината да ги прави тези неща и викат мъжки климактериум. Другия признак дето го дават, освен колата, е боядисване на косата. Ама това не съм го виждала наистина.  Laughing

Странното е че според това което аз съм чела, това трябва да настъпи някъде в 40-те. А вече за няколко случаи чувам, че се случват на мъже в 30-те. Акселерация?!  Crazy

И друго - няма да успееш да го накараш да си признае. Нещата са отишли твърде далеч. Трябва да намериш необоримо физическо доказателство. Евентуално в комп-а, в комуникационните програми, в хисторито, социални мрежи...
И тогава може пак да не си признае, верен на принципа - и на калъп да те хванат, отричай  #Cussing out

# 48
  • Мнения: 92
НИКОГА не бих седнала да правя запитване във форума дали ми изневерява половинката NaughtyТези неща са толкова забележими,придружени с толкова много промени както във физически,така и в чисто емоционален аспект.Ако ти сама не си разбрала досега,че съпругът ти изневерява,надали някой тук ще ти помогне.Тя КЛОНКА много хубаво ти го каза:НЕ,НЕ ТИ ИЗНЕВЕРЯВА-ИЗНЕВЕРЯВА НА НЯКОЯ ДРУГА С ТЕБ 1 ПЪТ МЕСЕЧНО!!!Направо не мога да повярвам,че има жени,на които очите им сякаш на задника са залепени,когато става дума за мъж-кръшкач ooooh!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 7 003
Нормално е след дълъг съвместен живот, да станете като брат и сестра, е добре де, като близки братовчеди. След 7 години брак на много им се иска да се приберат, да хапнат и да опънат краката, а не да се бъхтят върху жената. Това е типично за ствестния мъж, който обича спокойствието и не фантазира денонощно къде, как и на коя.
Намери си хоби и обществени мероприятия, с времето или ще свикнеш или ще намериш жребец за следващите 7 години.

 Peace

# 50
  • Мнения: 38
НИКОГА не бих седнала да правя запитване във форума дали ми изневерява половинката NaughtyТези неща са толкова забележими,придружени с толкова много промени както във физически,така и в чисто емоционален аспект.Ако ти сама не си разбрала досега,че съпругът ти изневерява,надали някой тук ще ти помогне.Тя КЛОНКА много хубаво ти го каза:НЕ,НЕ ТИ ИЗНЕВЕРЯВА-ИЗНЕВЕРЯВА НА НЯКОЯ ДРУГА С ТЕБ 1 ПЪТ МЕСЕЧНО!!!Направо не мога да повярвам,че има жени,на които очите им сякаш на задника са залепени,когато става дума за мъж-кръшкач ooooh!
Това е верния отговор

Общи условия

Активация на акаунт