Рицарки на Бялото кантарче 17.06.2009 - ...

  • 13 477
  • 461
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
Птиче, добра идея Simple Smile новото сега или ново ново?
Таня се появява понякога, ама не пише. Рицарките, дето имате контакт с нея - що не я принудите по другарски да вземе да драсне няколко думи  newsm78 
Доста от вписаните в таблицата не са се появявали с месеци, ако не и с години. Дика? Няк'во инфо за нея или от нея?

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
- що не я принудите по другарски да вземе да драсне няколко думи  newsm78 


........щото ще е по принуда. И то важи за всички,  които вече не пишат. Не виждам нищо  лошо в това,  когато някой реши да се оттегли от темата.

# 17
  • Мнения: 4 806
... верно, че е така ... просто ми се щеше да знам, че е добре, а килата - това е преходно  Hug

# 18
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
  bouquet
Елда с домати , краставици и магданоЗ - да пореден път ви казвам , че обожавам
Снощи - карагьоз на скара
Довечера - миди с ориз - с много пресен лук, девисил и малко куркума- за цвят
И студено бяло вино
И що го няма Пилето в таблицата , а,А ?

# 19
# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наядох се... много...
Тиквички с кашкавал на фурна, много ръжен хляб с изсушени домати отгоре. Не знам дали е диетично, но ми беше мега вкусно. За вечеря съм взела зелена салата да правя. Дали ще сколасам да си я направя е съвсем друг въпрос.  Simple Smile

Като бяхме на разходка с дребен- вреден, минах през езин магазин, където от няколко седмици гледам доста интересни неща. Реших да премеря 2 поли и един гащеризон. Хора, като свинкя- прасякиня бях, такъв образ видях в огледалото  Sick Задник, паласки и корем- това съм аз в момента.  ooooh!

Мен направо си ме е срам да си кажа показателите Embarassed
Давам си мерките отпреди 2 седмици, когато общо взето почнах УЖ да работя по въпроса с вталяването: 69 кг, ханш- 102, талия- 91, бедър- 60, прасец- 35, бицепс- 27. Цел- първоначално 60 (до Септември по възможност), после- 57. Т.е. имам да махам 12 кг  Shocked 

Забравих- висока съм 172 сантима.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 17:20 от Umma

# 21
  • Мнения: 493
Чак сега хапвам...с водата съм зле
Бях на зъболекар, на профилактичен преглед...зъбите здрави ..вторник-сряда, махане за зъбен камък и полиране..сега ще пия няколко дни витамин Ц
Обяд - омлет с шунка(3 яйца) и домат,краставица
Вечерята ще е пилешки шишчета с салата...

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
... верно, че е така ... просто ми се щеше да знам, че е добре, а килата - това е преходно  Hug

..... и ти като зачезнеш и ние се притесним и искаме да знаем  как си , също няма как да го разберем.

# 23
  • Мнения: 697
Я и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile Много работа ме е подгонила, с дребното се занимавам и време не остава. Иначе Дюкана заби на едно място, ама то си е нормално при всяка диета. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 447
Ей, прекрасни!
 Хубаво е да знае човек, че някой го мисли  Hug
Пък аз съм тук, даже съм си сложила опция да ме известява за нови публикации в темата, да не взема да пропусна, кой отслабнал и кой надебелял. Но най-вече ми става мило като ви "видя"  Laughing
Иначе ... откъде да започна?
Аз съм Камъче.
Многоцветна и твърда -  така ми харесва, а е толкова далече...
Много съм тежка и разплута.
Стана някак, факт.
Иначе съм си същата.
И днес пак е ден първи.


# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
абе Танче, пак добре като е ден първи
можеше и да го отложиш за другият месец
та добре дошла

а надебелели има и други, не е като да си сама в нещастието

аз днес не намерих време да ям нищичко
само тичане насам натам

# 26
  • Мнения: 1 369
Камъче, добре дошла   bouquet Много ми е драго да те видя  Hug

Напоследък много си мисля - дали това, че мисля за това си отслабване като "продължение" не ми играе лоша шега. В смисъл, че знам какво съм постигнала, как съм се отървала и какво ще ми струва пак да стигна до там. Дали това, че лежа на стари лаври не ме дърпа назад. Затова съм се писала в таблицата с начало настоящите си кила. Начало, а не продължение, обременено с почти 3 годишна борба. Опитвам се да го мисля като поредния период на качване, като този път за радост се спрях с 18 качени, а не с 30  Rolling Eyes Не знам дали сте ме разбрали, трудно ми е да го облека с думи  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 493
Оф аз се похвалих с новата пирга...ама нещо не мога да свикна много къса...много изтънена..
Детето не иска да яде зелето от кухнята ...мама го папа..

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 19:56 от Дандулина

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
Камъче, добре дошла   bouquet Много ми е драго да те видя  Hug

Напоследък много си мисля - дали това, че мисля за това си отслабване като "продължение" не ми играе лоша шега. В смисъл, че знам какво съм постигнала, как съм се отървала и какво ще ми струва пак да стигна до там. Дали това, че лежа на стари лаври не ме дърпа назад. Затова съм се писала в таблицата с начало настоящите си кила. Начало, а не продължение, обременено с почти 3 годишна борба. Опитвам се да го мисля като поредния период на качване, като този път за радост се спрях с 18 качени, а не с 30  Rolling Eyes Не знам дали сте ме разбрали, трудно ми е да го облека с думи  Rolling Eyes
аз те разбирам идиално
щото и аз спрях овреме
тъй де, в таблицата съм включена на 85 ама почнах от десет повече
лошото е, че изобщо стигнах до спирането

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
По едно следобедно в новата тема:

Общи условия

Активация на акаунт