Рицарки на Бялото кантарче 17.06.2009 - ...

  • 13 499
  • 461
  •   1
Отговори
# 420
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Корсе, да ти е жива и здрава щерката! Много да те радва!
Честит празник на всички именници и родителите им!!!

Аз от днес съм решила вече сериозно да се взимам в ръце.
Закуска- череши, кафе с мед.
Обяд- пълнена чушка с ориз, няколко ( 5 бр.) бейби царевички, две хипер малки филийки черен хляб, малко диня. Сега ще си допия кафето с медец ( втората доза).
Вечерята ще ми е градински домати с домашно овче сирене. Знам, че за препоръчване е кравето сирене, но... като си намеря меко краве такова, тогава  Laughing

Вода- добре.

# 421
  • Мнения: 1 488
Корсе  Hug да ти е жива и здрава!Много да те радва и във всичко много да и върви!
Тук съм,безпарична,но с пълен хладилник  Grinning
Ади цунки   bouquet

# 422
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Ама съм и аз голяма бяла птица!
Почерпете се за здравето на момчето ми!

# 423
  • Мнения: 13 821
Я да не ме обиждаш Mr. Green

Честито на Петьо и на теб! Да ти е жив и здрав!

Моите уж не са от малките, но пак ми проверяват чинията ooooh! Само на 90-дневната нямаше проблем, дори напротив, но там нали само 1 ден е мръвка, а 3 дни - пост и молитва.

Умма, проверих - на Кри-Кри е бил йогурта. Това кой е сега - хубавият или лошият?

# 424
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на Калина! Да е много щастлива и обичана!



Честит имен ден на Петьо! Много успехи в учението и щастливо детство!

# 425
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Зла вещица, не бях разбрала че темата си е ваша, но жалко за толкова позитивно отправеният първи пост. Май това което е в началото не се покрива със съдържанието. Да си рицар означава да си честен, доблестен, безкористен, добронамерен.  Да бъдеш рицар принципно си е отговорност, която явно някои хора не могат да носят. Жалко.....


Преди всичко сме  хора, които се познаваме  и си имаме доверие.  Жалкото е, че не можеш да го разбереш.

А на въпроса дали си дистрибутор, и доколко  е комерсиална препоръката  за добавките които приемаш , можеше да ми отговориш още в следващият си пост, а не да ме гониш от темата....Реакцията ти беше прекалено остра, за да не остане некоментирана.

  Съжалявам,  че нещата стигнаха дотук и искам най-искренно да ти се  извиня, че съм те поставила  в такава ситуация.   bouquet





# 426
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пожелавам на Калина, много радост, щастие и весела ваканция




Честит имен ден и на Петьо -  да е жив и здрав и да носи само приятни емоции  на майка си


# 427
  • Мнения: 1 488
Честит имен ден и от мен на младежа  Hug да е жив и здрав

# 428
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
... - на Кри-Кри е бил йогурта. Това кой е сега - хубавият или лошият?

"Моят" йогурт е това  Laughing
Добре че не си попаднала на "гадния"  Laughing

Все забравям да ви питам- каква е идеята на "тибетците"? Какво става като им се правят упражненията? Ша ме прощавате за невежеството, ама който не знае... пита  Wink
Сега се сещам, че фитнес инструкторката ми ги правеше, докато аз се потях на велото.

# 429
  • Мнения: 5 873
Ч.Р.Д. на Калина!Да бъде все така умно,чаровно и забавно хлапе . Heart Eyes





Честит имен ден на Петьо! Hug

# 430
  • Мнения: 3 804
честит имен ден на сина на jd   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 431
  • Мнения: 2 492
Честито на именниците !

Умма тибетските ритуали имали подмладяващ ефект !
Аз все се каня да ги правя редовно и все си оставам с каненето .
Правя ги два дни , после пропускам .


Аз нещо пак съм вкисната - хубаво ми казаха , че съм в труден период , само да ми бяха казали как да го изтърпя .

# 432
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Весел празник на Калина и Петьо!  bouquet
Аз подкарвам 3-ти ден на плодове, като първите 2 не ги смятам за много успешни Crazy Тресе ме яко ПМС и прекалих с количествата плодове/около2кг/, та вместо заслабващ ефект си докарах + Twisted Evil Ама днес ПМС или не, ще се ограничавам!

# 433
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Честит празник на  Калина   bouquet На майка и - много нерви за справяване с рачето Wink
Честит имен ден на Петьо   bouquet

Бивам . За пореден път се убеждавам - " Направи добро , изяж л.... "  Confused

# 434
  • Мнения: 13 821
Рачо, що станА?
Дано не е нещо важно. Но каквото и да е - мани го, не се ядосвай Hug

Умма, добре значи, че не съм улучила другия Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт