® E-bay - тема 31

  • 34 659
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 116
Mama_dany, щом те праща директно да плащаш, значи продавачът е сложил условие да се плати веднага след покупка. Някъде под Buy it now трябва да пише Immediate payment required.  В този случай стоката се счита закупена, когато се плати - ако някой преди теб натисне buy now и плати, стоката е негова. Първо ще трябва да захраниш картата и тогава да купиш нещото.
Иначе при нормално buy now без условие за незабавно плащане, можеш да платиш и след няколко дни.

# 16
# 17
  • Мнения: 2
Цоп да не ви загубя.Пари нямам,но ето нещичко и от мен Mr. Green


 

# 18
  • Мнения: X
за да не е просто спам - ето тук има хубави чантета, над 60 долара доставката е безплатна:

http://shop.ebay.co.uk/merchant/dayatou_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZ



Получавала ли си нещо от този магазин?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
за да не е просто спам - ето тук има хубави чантета, над 60 долара доставката е безплатна:

http://shop.ebay.co.uk/merchant/dayatou_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZ



Получавала ли си нещо от този магазин?
И аз това искам да питам и по възможност реална снимка на някоя чанта Praynig

# 20
  • Мнения: 515


Запис Sad АЗ чакам ония кретен да ми върне парите , кой знае кога ще стане, би трябвало веднага да ги видя отразени в акаунта ми в пейпал нали? newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вместо запис, я да се похваля с разни новоспечелени неща:

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
 Да следя. Sunglasses

# 23
  • Мнения: 178
Мила desi_9025 , много ти благодаря за отговора Simple Smile точно това пише под "buy it now".....емииии дано имам късмет и успея да си ги взема утре   bouquet Grinning
 
 

# 24
  • Мнения: 6 441
Чоколина,дай китайският продавач на рокличката  Praynig

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето, Пате, с  free доставка ги продава, моята я взех за 7,50 паунда. Още не епристигнала, за да дам отзиви обаче.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Това второто килимче за танцуване ли е? Embarassed
Как да търся такова всъщност?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 231
Да попитам и тук......някой има ли наблюдения дали обувките на ROCKET DOG идват умалени?!?

# 28
  • Мнения: X
Ето, Пате, с  free доставка ги продава, моята я взех за 7,50 паунда. Още не епристигнала, за да дам отзиви обаче.

Ох, да не те разочаровам, но миналото лято се прежалих да купя една рокля от подобен китаец и не бих повторила повече. Материята беше ужасна, изработката - също - криви шевове, даже имаше разминаване около 3 сантиметра между предната и задната част.

# 29
  • София
  • Мнения: 116
Flash,
можеш да търсиш "dance mat". Това което е показала Chockolina e dance/activity mat Lazytown.

Общи условия

Активация на акаунт