Има ли жена, която не иска да е булка?

  • 7 750
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Да, аз не исках. Оженихме се с мъжа ми, заради разбирането ни, че семейството и децата ни трябва да носим едни и същи фамилии, че е редно така да сме пред закона женени. Бяхме си само ние и кумувете и не съжалявам въобще за липсата на показност, бяла рокляа и т.н.

# 16
  • Мнения: 4 380
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.
оф, с тази меркантилност какво да очаква мъжа от една сватба?! жената ако е на място, няма нужда да обира когото и да било. бягане от отговорност... ако съм мъж и усетя някоя жежка пача да се умилква около мен само заради така скъпоценните ми имоти, изобщо няма да я консидерирам като приятелка, пък какво остава да се женя за такава. а какво ако съм за брака, но с предбрачен договор? пак ли е бягане от отговорност и изхитряне и липса на чувства?

Разбира се. Предбрачен договор сам по себе си вече говори за това че ти няма доверие и се страхува за паричките си. За какви чувства може да става дума?

Като обичаш, обичаш безрезервно и безусловно заради самия човек. И делиш с него радости и мъка, живота си, парите си, дома си и всичко. Това е любов. Другото са сметки.

Треперещи са паричките си мъжленца не могат да ме интересуват като човек с когото да прекарам живота си.

# 17
  • Мнения: 4 380
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.
Тс тс тс, ти изобщо четеш ли си писанията.  #Cussing out Аз се омъжих и правихме две огромни сватби, но имам близка приятелка, която самата тя не желае да е булка, а си живеят и то взимат на макс от живота! 

Едно е да не искаш сватба и булчински рокли, друго е да не искаш брак. Второто винаги е неувереност че това е точния човек.

# 18
  • Мнения: 4 519

Като обичаш, обичаш безрезервно и безусловно заради самия човек. И делиш с него радости и мъка, живота си, парите си, дома си и всичко. Това е любов. Другото са сметки.

ъъъъ... Не беше ли ти човекът, който настояваше, че ако в кризата един мъж остане без работа и междувременно благоверната намери по-изгодна партия, то тя не трябва и секунда да се колебае, преди да му види сметката?
Но не е това темата. Авторката получи отговор - има и такива жени, които не искат да са булки.  Wink

# 19
  • Мнения: 34

Като обичаш, обичаш безрезервно и безусловно заради самия човек. И делиш с него радости и мъка, живота си, парите си, дома си и всичко. Това е любов. Другото са сметки.

ъъъъ... Не беше ли ти човекът, който настояваше, че ако в кризата един мъж остане без работа и междувременно благоверната намери по-изгодна партия, то тя не трябва и секунда да се колебае, преди да му види сметката?
Но не е това темата. Авторката получи отговор - има и такива жени, които не искат да са булки.  Wink

 Peace

# 20
  • Мнения: 31
Да, аз не исках. Оженихме се с мъжа ми, заради разбирането ни, че семейството и децата ни трябва да носим едни и същи фамилии, че е редно така да сме пред закона женени. Бяхме си само ние и кумувете и не съжалявам въобще за липсата на показност, бяла рокляа и т.н.
1:1 с мен Simple Smile

# 21
  • Мнения: 329
Аз като се замисля, не съм искала да съм булка. Но по едно време с мъжа ми, тогава приятел, нещо ни беше доскучал живота, така да се каже, и решихме да се оженим. Малка сватба, ей така, с няколко приятели. Обаче така се получи една прилична сватба с 30-тина човека (без родителите обаче, изненадахме ги  Laughing), бялата рокля си купих 3 дни преди това. Още помня изражението на продавачката, като й казах, че сватбата е на пети юли и тя: Ама... тази година ли.... Joy "
Хареса ми да съм булка обаче. Но не си смених името. Какво сега, мъжът ми ако вземе да разсъждава - тя обича ли ме, щом не ще да си смени името... изобщо не помня да е имало разговор по въпроса... та искам да кажа, че няма никакво значение дали някой иска и какво иска. Явно ти трябва да се синхронизираш с твоя мъж, за се чувстваш щастлива. Успех! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 6
 Няма нищо ненормално в това да искаш да сключиш брак с мъжа който обичаш и с който планираш да живееш и създадеш семейство. Според мен трябва да поставиш ребром въпроса и да видиш какво ще ти отговори. Ако те обича истински и държи на тебе ще се съгласи да сключите брак. Желая ти много късмет, обич и разбирателство в съвместния ви живот!

# 23
  • Мнения: 4 380

Като обичаш, обичаш безрезервно и безусловно заради самия човек. И делиш с него радости и мъка, живота си, парите си, дома си и всичко. Това е любов. Другото са сметки.

ъъъъ... Не беше ли ти човекът, който настояваше, че ако в кризата един мъж остане без работа и междувременно благоверната намери по-изгодна партия, то тя не трябва и секунда да се колебае, преди да му види сметката?

Доста изопачено и пресилено. Казвах че ако не изкарва пари и си пита оная работа, ще бъде аут. Това е основно задължение на един мъж и този който не си го изпълнява не е мъж. Пак в същата тема казвах, че няма мъж печелещ сериозни пари който да не е изпадал в криза и въпросът е как излиза от нея. Това не са сметки. Това е разочарование в основни мъжки качества без които не може.

# 24
  • Мнения: 156
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.
оф, с тази меркантилност какво да очаква мъжа от една сватба?! жената ако е на място, няма нужда да обира когото и да било. бягане от отговорност... ако съм мъж и усетя някоя жежка пача да се умилква около мен само заради така скъпоценните ми имоти, изобщо няма да я консидерирам като приятелка, пък какво остава да се женя за такава. а какво ако съм за брака, но с предбрачен договор? пак ли е бягане от отговорност и изхитряне и липса на чувства?

Разбира се. Предбрачен договор сам по себе си вече говори за това че ти няма доверие и се страхува за паричките си. За какви чувства може да става дума?

Като обичаш, обичаш безрезервно и безусловно заради самия човек. И делиш с него радости и мъка, живота си, парите си, дома си и всичко. Това е любов. Другото са сметки.

Треперещи са паричките си мъжленца не могат да ме интересуват като човек с когото да прекарам живота си.
опитай да разшириш малко кръгозора си и да не проектираш върху всички хора на тая земя собствените си  страхове и мании.

# 25
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами явно има!
Щом раждат деца без брак и не се женят, дори и след това....

# 26
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Да, аз не исках. Оженихме се с мъжа ми, заради разбирането ни, че семейството и децата ни трябва да носим едни и същи фамилии, че е редно така да сме пред закона женени. Бяхме си само ние и кумувете и не съжалявам въобще за липсата на показност, бяла рокляа и т.н.
1:1 с мен Simple Smile
И с мен беше така.
Свеки направо побесня,че единствения син се жени
и няма да има сватба./по този повод ми подари 6 лъжици с пожелание за много щастие./
А на сина си даже не честити.
Подписахме се без ритуал, само с кумовете
и вечерта на механа.
С

# 27
  • Мнения: 34
опитай да разшириш малко кръгозора си и да не проектираш върху всички хора на тая земя собствените си  страхове и мании.
[/quote]

И напоследък Ксенка взе че се клонира май, има много маниакално депресирани в стил дърта коза съм, ама ако бях кучка, щяхте да видите виЙ  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 3 157
И аз не исках да съм булка.Направихме много скромна сватба и то заради настояването на бабите(в малък град,чуствали се неудобно и т.н.).
Сега не съжалявам,беше много хубаво и даже на моменти ми се иска пак да съм булка.Simple Smile))

# 29
  • София
  • Мнения: 8 283
Аз, но станах  Joy

Общи условия

Активация на акаунт