Аз ли съм стара консерва

  • 11 572
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Цитат
Може би клинът си е бил момчешки, а туниката - просто голяма рапърска тениска. Опашчиците са ясни - в тая жега да не му се поти вратлето на детето. А може просто да доизносва дрешките на кака, защото родителите нямат възможност да го облекат като расов самец, тип Индиана Джоунс.

И аз съм виждала дечица (момчета) да износват момичешки дрешки...Ами всеки си знае възможностите!Стига да е чистичко детенцето, за мен няма значение какви дрешки носи!Ама и аз съм се обърквала, та затова питам направо как се казва та да не  стават грешки!А на дъщеря ми и пробихме ушите и сега като е топло ходи с вързана косичка.И май скоро не са ме питали дали е момиченце (мен така ме питаха като беше бебе, макар да сме с розова количка)!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
И аз съм виждала такова нещо . Едно комшийско дете - момченце -на две плитки . Че детето имаше разкошна къдрава коса няма спор ,ама чак толкова дълга и на плиткииии  Sick

# 17
  • Мнения: 1 027
Това не е истина просто  ooooh! Хората съвсем откачиха, после ще се чудят защо е гей или няма нищо мъжкарско в него  Sick Не разбирам как едоното дете може да компенсира другото, за това ли са го правили, за да е заместник ....!? УЖАС!

# 18
  • София
  • Мнения: 368
Струва ми се просто абсурдно, сигурно и аз съм консерва  newsm78 Има граница, която не трябва да преминаваш.
Едно е момченцето да има дълга косичка, съвсем друго е да го вържат на опашки ..... объркват половата принадлежност на детето, после ще си слагат лед по главите!

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
можеи детето си иска...и те му огаждат....знае ли се....ти 100% ли си сигурна, че не е било момиче....
Иначе аз не бих...не че не е моят на вълна че бил принцеса Филип и искал да е момиче да му слагам ластици и фиби и все иска розови рокли и сандалки Simple Smile
но аз тъпо и упорито обяснявам, че това са момичешки неща, а той е моето прекрасно момче...ама ако друг си има такова в къщи и реши...защо да не му ходя по акъла - период е ще мине.....
Но и аз съм консерва...не го намирам за нормално.....

Ма ей ти....купуваме нещо с мъжът ми....и той грабва нещо...аз го гледам изумена и обяснявам, че е едикакво си и е за момиче...примерно розово е....и той...е кво вика..нали му става.... ooooh! ooooh! ooooh!

ама чак на опашчици, плитчици.......и с клинче и туника..... Crazy Crazy Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 524
.......... Нямам против момченца с дълги букли, ама да му вържеш опашки и да го облечеш в ............... рокля... Според мен повредата не е в твоя телевизор  ...............
съгласна съм напълно Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В "Нашите деца" имаше тема за момченцата, които играят с момичешки играчки.Виж в това не виждам нищо нередно, сина ми също играе с такива играчки.Но да обличаш момче като момиче, че чак и опашки да му връзваш, вече ми идва доста в повече. Confused

# 22
  • Мнения: 13
Като казаха някои мами, всеки си знае възможностите и детето просто може да до износва.
Въпреки, че аз имам момченце и не мога да си представя да му облека розова туника Thinking
И сме решили да си му пуснем дълга косица..., но като цяло не мисля че е редно да смесват нещата за момченца и момиченца с оправданието, че то е дете и още не разбира.Всеки тряба да си знае мястото(пола), за да няма разочарования по-късно newsm78

# 23
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
между туника и рокля има разлика и розова ли е била?
аз също връзвам опашка понякога и не виждам нищо лошо в това. от суеверие не искам още да режа косата
и защо все се бъркаме в чуждите чинии? какво те интересува кой как си облича детето?

# 24
  • София
  • Мнения: 39 772
Самият довод "компенсация" ми се вижда, как да го напиша по-меко, ужасен.
Не искам да се поставя на мястото на такива родители. И нямам право да съдя който и да е.
Виждала съм сладки момченца с дълги коси, и с опашки. С плитки не съм виждала. Но пък косата може да е сплетена, за да не се поти детето.
За дрехите... както е написала една мама, може да износва.
Аз пък обличам Алекс в червено и в бодита с розово. Розовото много му отива Simple Smile (Не чисто розово, а в комбинация с други цветове, например райета).

# 25
  • Мнения: 13

Аз пък обличам Алекс в червено и в бодита с розово. Розовото много му отива Simple Smile (Не чисто розово, а в комбинация с други цветове, например райета).

И ние сме така, заедно с други цветове е  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 011
Не си консерва.Странно е.Колкото и "безполови" да са малките деца,чак такова свободно мислене на родителите  и аз не приемам.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
ам то и мъжки/момчешки  дрехи има в розово...ама им личи, че не са женски/момичешки....

# 28
  • София
  • Мнения: 622
На опашки дълга косичка не ми е странно- прическа на футболист от сега  Laughing Може детето да е искало да прилича на някого.
За клинче- също, нали не е розово на цветчета и пеперудки- някои панталонки на сина ми са му по-тесни в краката и може на някой да му се сторят като клинче  newsm78 А "туниката" е блузка по-голям размер предполагам  Thinking Не вярвам, че някой ще си изведе момчето с "подчертано" женски дрехи, но мисля, че има майки, които много се притесняват излишно. Моят син миналото лято ходеше с розова количка за кукли, принудих се да му купя, защото все плачеше и пищеше и дърпаше чуждите. Е много коментари, много тц-тц отнесох, но не спрях да си я нося количката на площадката  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 288
Моето 2-годишно мимченце имаше разкошна руса коса с къдрици и до скоро беше дълга , как да подстрижеш такава коса ... НО НИКОГА НЕ Е НОСИЛ ЖЕНСКИ ДРЕХИ ИЛИ НЕ Е БИЛ НА ОПАШКИ . Това е направо ненормално . Но аз винаги съм се дразнила когато го мислят за момиче само като му поглдната косата , а дрешките са му 100 % мъжки , дори някои от тях трудно биха минали за унисекс . Едно от момченцата в градината му обаче редобно е облечено с розовеещи дрешки - не рокли и поли , но определено женски , останали от по-голямата му сестричка . Изобщо не е нормално това !!!

Общи условия

Активация на акаунт