В шок съм...

  • 7 730
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 850
   Това е ужасно , дано почива в мир човека ! И дано престъпника го затворят , просто трябва по някакъв начин да се противодейства срещу войната на пътя!

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ами... така е. никой не спазва правилата. на никого не му пука.
в тази държава е така-не знаеш като излезеш на улицата какво ще ти се случи и какво ще видиш.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 742
На мен редовно ми се карат,че безпокоя шофьорите,за това,че се намирам на пешеходната пътека и им преча.
Няма правила,няма спазване на закони-безхаберие.

# 18
  • Мнения: 1 547
Много се вълнувам от целта на тази тема... Клюка ли е "размазан като парцалена кукла" човек? Информация за какво е - за нещо, което не знаем? Призив към конкретно действие? Мигар нечий шок от чужда смърт е достатъчен повод да се занимае форумската общност? Ще изпълним десет страници с цветенца и поцъквания, и ще се правим, че лешоядското чепкане на злощастния безименен труп е всъщност дружеско съчувствие към очевидеца и будна гражданска позиция?

# 19
  • Мнения: 4 520
ами... така е. никой не спазва правилата. на никого не му пука.
Знаеш ли, там е работата, че не е 'никой'. Дори спрях да броя случаите, в които за малко да стана причина за ПТП, защото заставам с децата на пешеходна пътека с очевидното намерение да пресичам, една кола спира, за да мина, но другите фучат и аз ни напред, ни назад. И как веднъж един идиот щеше да се надъни в спряла заради мен кола, а друга щеше да ме премаже, защото все пак реших да пресека (на платно с няколко ленти, с ясно начертана пешеходна пътека). Тогава се разкрещях като обезумяла, защото децата бяха с мен. Наистина много често ми се случва. Така че пред това само някои да спазват правилата предпочитам никой да не ги спазва, колкото и тъжно да звучи.  Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 5 742
Много се вълнувам от целта на тази тема... Клюка ли е "размазан като парцалена кукла" човек? Информация за какво е - за нещо, което не знаем? Призив към конкретно действие? Мигар нечий шок от чужда смърт е достатъчен повод да се занимае форумската общност? Ще изпълним десет страници с цветенца и поцъквания, и ще се правим, че лешоядското чепкане на злощастния безименен труп е всъщност дружеско съчувствие към очевидеца и будна гражданска позиция?



А ти за какво тренираш?За какво се записваш като темата те дразни?

# 21
  • Мнения: 1 547
А ти за какво тренираш?За какво се записваш като темата те дразни?

Въпросите ти са неразбираеми за мен, но ще ти бъда благодарна, ако по същество ми разясниш целта на тази тема.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 254
По тази логика защо запълват новинарските емисии с такива случаи? В темата, в която се коментираше това всички се надпреварвахте да твърдите, че това е действителността и затова трябва да я има в новините. Там каква е целта, ако може някой да обясни? С какво е по-различно писането на тема във форума? Или в новините може, а във форума не?

# 23
  • Мнения: 1 192
А ти за какво тренираш?За какво се записваш като темата те дразни?

Въпросите ти са неразбираеми за мен, но ще ти бъда благодарна, ако по същество ми разясниш целта на тази тема.
Споделя момичето, че е потресена да го види на живо, не е като в новините...

# 24
  • Мнения: X
Хайде, хайде, кога, както ви изнася. Темите за аналния секс може да ччепкате и други простотии, ама сега каква била целта.
Ми целта е да ни стресне, да ни накара да се огледаме малко повече, като потегляме с возилата си на някъде. Да се огледаме пет пъти , когато пресичаме, защото може някой да ни налети от нищото, за това. Защото днес ще има още жертви на пътя, то вече не е и банално, не знам какво е това нашето по улиците.

# 25
  • Мнения: 4 520
Хайде, хайде, кога, както ви изнася. Темите за аналния секс може да ччепкате и други простотии, ама сега каква била целта.
Точно това щях да напиша - че ... хм, предпочитам е силно казано, но по-добре тема като тази, отколкото хиляди  #2gunfire, че 'свеки' дала шоколад на дребната.

# 26
  • Мнения: 4 841
Ех, пък да беше заснела авторката и едно клипче... Пък да го пусне, да се пошокираме всички вкупом... Така де, колко по-опечалени и съпричестни щяхме да сме, ако имаше и нагледен материал  ooooh!

Пък после, кой купувал жълта преса. Ама никой, моля ви се  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 547
Ми целта е да ни стресне, да ни накара да се огледаме малко повече, като потегляме с возилата си на някъде.

О, толкова хуманно ли било? И от три милиона подобни теми тук, от пет милиона подобни новини по телевизията какво, някой се стресна ли? 300 души са загинали от началото на годината по пътищата, 3000 са ранени, как мислиш - теми като тази дали ще променят статистиката? Нямам нищо против информираността на народа, но едно е да информираш, друго е да емоцираш възоснова чужда смърт. Дано усетите тънката разлика.

# 28
  • София
  • Мнения: 630
... ако по същество ми разясниш целта на тази тема.
Първото, което си помислих.

Не знам, може би с терапевтична цел. Шок и има нужда от вентилиране на преживяното. Със сигурност е гадно. Хората сме различни, аз лично не бих споделила с форума, но пък от друга страна се пише какво ли не. Така, че за някой, който се чувства удобно тук, вероятно е съвсем естествено да пусне тема за всичко, което му се случва.





# 29
  • Мнения: X
Ами може и да е друго, ама и ти да го беше видяла, и ти щеше да пишеш емоционално тук, да го споделиш, то не е, като да видиш, че детето настъпало бръмбар.
Напоследък някаква мода ли е що ли, ама ха да пусне някой тема и винаги се намира един, който да пита "Е защо пък я пускаш, адже ба, тая тема?".

Просто такова питане в Клюкарника.....ми дай да изметем половината теми щото са много смислени.....

Общи условия

Активация на акаунт