Може ли да се заличи драскотина по ламиниран паркет?

  • 38 913
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
elena230479   Party супер! Браво на теб, че се справи!

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А после като тръгна да мия паркета, пастелът не се ли отмива?

# 17
  • Мнения: 1 919
А после като тръгна да мия паркета, пастелът не се ли отмива?

пастела запълва "драскотината'/дупката ако търваш с парцал -не.Трябва упорито да търкаш за да го изкараш от "фугата"

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А после като тръгна да мия паркета, пастелът не се ли отмива?

пастела запълва "драскотината'/дупката ако търваш с парцал -не.Трябва упорито да търкаш за да го изкараш от "фугата"

Отивам да пробвам, че с този столна  колеца всички преходни лайсни са ни обелени.

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Има едни китове за поправка на ламиниран паркет Peace Предлагат се в 16 цвята и ние си купихме за 7 лв и нещо Peace Взехме го за поправка на MDF врати, че малко ги надрахме, но объркахме цвета от невнимание и още не сме го пробвали Peace

А къде се продават тези китове? Да имам вариянт, ако не стане с пастела
Ами ние си го купихме от строителен магазин. Може да провериш в Практикер или Бриколаж.... Не съм от София и да кажа точния магазин няма да е от значение
Как се казват тези китове, т.е., какво пише на кутията?
Какви пастели  се ползват, от тези за рисуване ли?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Много полезна тема. И у дома има няколко наранявания на ламината, които все ми "вадят" очите, те по-скоро са дупчици, не драскотоини, но ще се пробвам и аз с пастела. Ако не стане, ще търся други начини. Благодаря за полезната статия на galentinass!   bouquet
Има и едни драскотини за заличаване по холната маса, която е в цвят венге. Драскотините са малки, но са много на брой и ме дразнят ужасно. Сътвори ги малкия с една отвертка на баща си.  Crazy Имате ли идея как да се справя с това? Дали ще стане с лак за дърво, за който пише baibibi?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 372
Има едни китове за поправка на ламиниран паркет Peace Предлагат се в 16 цвята и ние си купихме за 7 лв и нещо Peace Взехме го за поправка на MDF врати, че малко ги надрахме, но объркахме цвета от невнимание и още не сме го пробвали Peace

А къде се продават тези китове? Да имам вариянт, ако не стане с пастела
Ами ние си го купихме от строителен магазин. Може да провериш в Практикер или Бриколаж.... Не съм от София и да кажа точния магазин няма да е от значение
Как се казват тези китове, т.е., какво пише на кутията?
Какви пастели  се ползват, от тези за рисуване ли?
Ето така изглежда опаковката  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13025580
а това пише отзад http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13025575

# 22
  • Мнения: 42
Да се намеся и аз та значи почти за всеки вид "ламиниран паркет" продават относително същият цвят кит във тубичка от силикон.Там от където сте закупили паркета или някъде където продават паркет трябва да го има може да се прикриват както по малки така и по големи поразии като не си личи особено освен ако не клекнете пред драскотината и не се вторачите Grinning, не се отмива т.е доста е издържливо.  #2gunfire

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 373
е какъв е тоя ламинат дето се драска,моя е от 7г и тогава беше 19лв кв м, и не е мръднал а местя всеки месец и въобще не го жалим и нищо му няма

# 24
  • Мнения: 593
е какъв е тоя ламинат дето се драска,моя е от 7г и тогава беше 19лв кв м, и не е мръднал а местя всеки месец и въобще не го жалим и нищо му няма

Явно е по-нисък клас, 23, затова се драска лесно! Ако е 32,33 не би трябвало да се драска толкова лесно  Peace

# 25
  • Мнения: 0
"Кит за ламиниран паркет - Позволява да се коригират образуваните драскотини и дори леки пукнатини в ламинирания паркет – проблем, за който няма толкова евтино алтернативно решение на пазара. Китът може да се прилага и върху мебели и естествен паркет. Продуктът се предлага в широка цветова гама от 16 цвята. Вносител за България - фирма "Девамор", магазин гр.София, жк."Младост-2" бл.201А"

# 26
  • Мнения: 3
Полезна тема  Hug, утре ще ходя да търся и аз от този кит за поправка на ламинат.Че надрах моя на едно място и ме дразни мниги.

# 27
  • Мнения: 21
Пробвах специален коректор за паркет, пробвах кит - не ми хареса резултата. Чудих се за лак за мебели-как да купя цяла кутия и няма гаранция, че ще улуча цвета. Купих няколко лака за нокти - по 1-2лева. Единият беше много подходящ. Вече 1година си го ползвам - започне ли да се измива веднага попълвам.

# 28
  • Мнения: 2
imam mnogo po golqm problem i neznam kakvo da pravq draha mi parketa sus edni pironi i e mnogo na dulboka i neznam s kakvo she se zalichut

# 29
  • Мнения: 2
az sum mnogo zle sushto odraha mi parketa sus pironi i e po dulboko i neznam kakvo da pravq ako nqkoi znae da pomaga  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Thinking

Общи условия

Активация на акаунт