Принтер за нокти - много ефектно :)

  • 17 368
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Присъединявам се за Младост Simple Smile Иначе са страхотни картинките и е изненадващо, че не е скъпа самата процедура Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 110
В Пловдив има ли някъде  Rolling Eyes ?

# 32
  • Мнения: 85
Ако искате да си закупите принтер, моля пишете ми на лични.
Имам позната, която го продава, ползван е 1 година в отлично състояние!

# 33
  • Мнения: 759
Аз искам да питам tenderseducer  къде в Добрич се намира този салон и долу-горе като цени да се ориентирам? Simple Smile

# 34
продавам принтер за нокти използван е 1 година за 1300лв. принтера може да принтира едновременно 5 нокета има поставка и за цветя

# 35
Здравейте на всички!
Колко мнооого отговори съм получила.... направо  не е за вярване.  Hug
Бях за седмица извън София. Anisunshine благодаря ти много! Идва ми направо още сега да отида да си направя ноктите  Sunglasses
Дали маникюристката работи в неделя?  newsm78
Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!   bouquet
Някой вече ходи ли да се похвали?

# 36
Здравейте момичета!
Случайно попаднах на темата. Тъй като и аз ходя при Станислава реших да споделя колко много съм впечатлена и зарибена Laughing Laughing.
Аз имам меки нокти и не мога да подържам маникюр, но откакто я открих повярвайте ми родих се. Мацката е страшен професионалист, работи много бързо, цените са супер, а да не говоря за каталога с картинки, че никога не знам какво да с избера. Препоръчвам ви горещо да пробвате  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 436
Аууу, че този принтер в Бели брези ми е съвсем наблизо до работата! Непременно ще го посетя!
 Ани Съншайн, благодаря!  bouquet

Какво стана? Отиде ли?  Laughing Доволна ли си? Taneto12 ами ти? Никой нищо не казва...   Confused

# 38
Здравейте!  Party
Да, ходих при Станислава и съм много доволна, супер печена е и прави страхотен маникюр.  Hug
За принтирането да не говорим...  Laughing
Anisunshine още веднъж много ти благодаря  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт