С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ? - 2част

  • 68 618
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За съжаление и старческите домове са лукс,така че който няма тази възможност е морално задължен да се погрижи за добрите старини на родителите си.

# 751
  • Мнения: 1 749
Лоши,добри,гледали ,не гледали внуци,идва ден в който трябва децата да поемат грижата за възрастните родители и то в къщи,че къде другаде!?
Те са ги раждали,гледали докато са си взели хляба в ръцете,че и повече,не виждам какво очаквате,да бъдат захвърлени на произвола на съдбата?

Kaто са праили секс,да са мислили.Това ще ти кажа само.Аз лично не се чувствам задължена на никой-искала е, родила е.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
че трябва да сме подкрепа на старини-трябва
но може и в техните си къщи да си живеят
разбира се ако са на легло не става

който може наема жена или праща в хоспис.последното не се приема добре от ,настанения в хосписа
за държавен старчески дом се чака с години и става с връзки

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 12:23 от Elfita

# 753
  • Мнения: 13 770
Отвратителни изказвания ooooh! Момичета, засрамете се! Или поне проявете малко приличие и замълчете!

# 754
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
....И на теб някой ден може да ти кажат същите думи....,как би се почувствала,не дай си боже да си в лошо здравословно състояние?

# 755
  • Мнения: 71
Родителите ми винаги са ми помагали. Те са хората, на които мога да разчитам при всякакви обстоятелства. Намирам за нормално и естествено, когато те ще имат нужда от помощ и подкрепа да я получат от мен!

# 756
  • Мнения: 1 749
Дали четете?
Аз не съм  длъжна. Естествено,че ще помогна.Но не защото някой си е решил някога си да има дете.
Моята дъщеря също не трябва да ми се чувства длъжна.Ние сме решили да имаме дете,ние сме си го направили.

Ни срам имам,ни приличие.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 23 705
....И на теб някой ден може да ти кажат същите думи....,как би се почувствала,не дай си боже да си в лошо здравословно състояние?
НЕ съм раждала деца за да ме гледат на стари години!

# 758
  • Italia
  • Мнения: 1 059
НЕ съм раждала деца за да ме гледат на стари години!
Нито пък аз! За сметка на това се чувствам ДЛЪЖНА да гледам, осигурявам и помагам на жената, която ме е направила човек. Майка ми. Тук обаче става въпрос за свекървите  Laughing

# 759
  • Мнения: 426
НЕ съм раждала деца за да ме гледат на стари години!
[/quote] Странно, една моя позната сега ще "правят момиче" точно за тая цел, както тя самата казва.Защото синът й щял да си вдигне чукалата един ден,та поне се надява момичето да я гледа. Между другото, това е доста често срещан мотив в БГ да имаш повече деца (нищо че почти никой не би си признал)  Whistling

# 760
  • Мнения: 13 770
Никой не ражда деца, за да има кой да го гледа на стари години!
Никой не иска да стига до положение на физическа и финансова безпомощност и зависимост от децата си!
никой не иска да им бъде в тежест един ден!
Всъщност, надали има родител (и човек, въобще), който не си мечтае да си отиде бързо, достойно, ако може от раз в съня си.
За съжаление обаче животът по-често поднася другия вариант - преклонна възраст, немощ, а през последните 20 години - и мизерия.

Бог да ги пази родителите с такива "любящи" дечица.

# 761
  • Мнения: 1 749
Никой не ражда деца, за да има кой да го гледа на стари години!
Никой не иска да стига до положение на физическа и финансова безпомощност и зависимост от децата си!
никой не иска да им бъде в тежест един ден!
Всъщност, надали има родител (и човек, въобще), който не си мечтае да си отиде бързо, достойно, ако може от раз в съня си.
За съжаление обаче животът по-често поднася другия вариант - преклонна възраст, немощ, а през последните 20 години - и мизерия.

Бог да ги пази родителите с такива "любящи" дечица.
Жена,ти вникваш ли в смисъла на думите,които четеш?

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 23 705
Птица, недей да казваш никой. Защото аз съм чувала от няколко места "родих го за да ме гледа".

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
някой раждат деца,за да ги гледат.по-котирани са момичетата с идеята,че били по-всеотдайни и любящи,а на момчето като му изпие акъла жена му... отиде,че се невиде
като бях бременна и ме питаха какво ще е детето-някои казваха е браво,браво,цял живот ще сте си заедно  Shocked

# 764
  • Мнения: 426
някой раждат деца,за да ги гледат.по-котирани са момичетата с идеята,че били по-всеотдайни и любящи,а на момчето като му изпие акъла жена му... отиде,че се невиде
като бях бременна и ме питаха какво ще е детето-някои казваха е браво,браво,цял живот ще сте си заедно  Shocked
  Именно,за какво говориме?? нека да си казваме нещата такива каквито са  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт