какво ще е - момче или момиче?

  • 6 666
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Скоро ще разбереш Laughing

# 16
  • Мнения: 2 334
Докато не родиш няма как да разбереш какво ще е бебето  Peace

# 17
  • Мнения: 2 013
Ами съвсем скоро ще разбереш със сигурност.  Laughing
Леко раждане!

Хе-хе,подкрепям това изказване. Grinning
Това с формата на корема е пълна глупост.Мене който ме видеше ми викаше,момче ще е с този корем.Даже по походката ми съдеха,че ще е момче.
Но ехографа и инстинктът ми,казваха друго.Познаха. Peace

# 18
  • Мнения: 9 776
Еееее, че то не останало Laughing.И какъв по-точно ти е корема?

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
скоро ще разбереш , най-вероятно ще да е момиче , както е показал видеозона Peace

# 20
  • Мнения: 139
На мен трима доктори ми казаха,4е ще е  моми4е,а която и баба да ме видеше все казваше ще имаш прекрасно мом4енце е поне при мен докторите познаха имам си малка принцеса.Но понякога и те грешат.А и в крайна сметка още малко и ще разбереш със сигурност. smile3522

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ама ти сериозно ли на бабите вързваш??  ooooh!
Още повече, че не ти е останало много време до раждането.
Леко раждане и здраво бебче, независимо от пола  Hug

# 22
  • Лондон
  • Мнения: 122
според мен докторите по-точно биха ти определили пола.все пак говорим за техника и лекарски опит,а не някакви бабини измишльотини.

# 23
  • Мнения: 3 675
Вчера питах моята лекарка, каза ми, че може да се види със сигурност от 16 г.с.нататък стига бебето да не е много шавливо и срамежливо.Но щом авторката е близо до термина, скоро ще разбере.Леко раждане и здраво бебе. PeaceАз имам предчувствие за момче, но и момиче да е, пак ще е супер.Пък това с корема не е гаранция, на моя приятелка свекървата каза, че ще е момче, а то се оказа момиче.

# 24
  • Мнения: 367
Ти не разчитай толкова на "гледане на корем"! Ехографът  е по-точния метод от двата
И аз стигнах до този извод. При мен също казаваха момче, веднага се разбира по корема, но ехографът показваше момиченце - нашата дъщеричка Ейми... Party

# 25
  • Мнения: 1 354
Като родиш ще разбереш най точно какво е smile3521
Между другото и при мен беше така на видеозона се показваше момиче, а всеки който ме видеше твърдеше,че ще е момче........,а ето,че имам момиченце  love001

# 26
  • Мнения: 805
Не гледай ти видеозона! Каквото ти казват хората като те видят, това ще е!  Crazy

# 27
  • Мнения: 2 960
Това "гледане на корем"," и тем подобни е ала -бала.
Каквото е видяна на ехографа-това ще е.
Иначе моят корам -и като големина и като форма беше еднакъв и при двете ми бременности-а децата ми са момче и момиче.
Най-сигурно ще разбереш на 27.06...нали Party

# 28
  • Мнения: 4 514
Аааааа, момче ще е разбира се! Щом хората, които ти гледат корема така казват...

# 29
  • Мнения: 1 305
Ами най сигурния начин е като родиш и да видиш какво дете имаш.
Като ми гледаха на мен корема едни викаха момче, а други момиче.

Общи условия

Активация на акаунт