Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Хихи, така е по-добре Laughing

# 31
  • Мнения: 95
Фокси,мила и теб те забърках....съжалявам много Hugне е честно тази война да се води така.Не мога да разбера,защо с теб коментират по този начин.Искам да се извиня на всички че ви забърках в това Sad
Пратих Инфакола на 05.05 пари получих на 15.06 да смята който иска колко седмици са това newsm78
Момичета,никога няма да забравя какво напрвихте за мен Hug

# 32
  • Мнения: 242
Фокси,мила и теб те забърках....съжалявам много Hugне е честно тази война да се води така.Не мога да разбера,защо с теб коментират по този начин.Искам да се извиня на всички че ви забърках в това Sad
Пратих Инфакола на 05.05 пари получих на 15.06 да смята който иска колко седмици са това newsm78
Момичета,никога няма да забравя какво напрвихте за мен Hug

Абе,Деси,изобщо не се притеснявай.С такива много ми е кеф да си говоря,така че..боли ме ханша,че ми е писала..Даже съм поласкана,че ми е обърнала внимание Laughing И е логично бебето да е било родено през месец май,така че явно нещо се е била доста напушила и в желанието си да ме обиди по някакъв начин,изобщо не е помислила какво пише...

# 33
  • Мнения: 236
 В 10, 00 , за да е по-хладничко навън.

# 34
  • Мнения: 24
Хайде и аз да влетя... не съм яхнала метлата и няма да коментирам ... умните хора сами да си правят извода кой крив, кой прав  Peace
Ама само да кажа Минка вече ми е любимка  smile3534
Та честито зъбче на Гого
И честити да са ви колиците- леко и безаварийно шофиране  newsm01
Ние днес бяхме много ревливи и яко ни мъчеха зъбчетата ... скоро и ние може да се разпишем Party Та в тази връзка аз и давам за успокояване на болкта Дентокинд и да чукна на дърво я облекчават  Simple Smile
Айде аз отлитам че ми се затварят очите ...лекичка и мекичка  baby_neutral

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 09:59 от vivi_mm

# 35
  • Мнения: 15
Здравейте сладурки

Много ми липсвате, ама не мога да ви изчета, а нямам време да пиша, щото всеки ден съм по улицинте, връщаме се с бебко към 7 и тогава почвам да стажувам в слугинския отдел, та време - никакво!

НЕщо гледам коментирате - някакви ядове, абе аз съм на страната на Февруарки , пък ако ще и бебето гладно да са оставили за 1 яденех Joy

Ние вече се захранваме, засега успешно. Почнахме с кашички -оризова, и плодово пюре между храненията. Към края на месецза ще включа и зеленчуково. караме я на принципа на разделното хранене, ама то щото сме предразположени към алергии и за това. За сега съм доволна, даже днес ядохме бананова кашичка, та и мама се облажи-

Обаче от 20 дни насам - нощният сън е кошмар. Бебко спи дълбоко, но ние с баща му - нее. Като болен от бяс е малкия. Докато спи маха с ръчички, свива крачета и ги вдига все едно кара колело и се бие с ръчичките и това по цяла нощ. Ние с баща му му държим ръцете и го гушкаме между нас, а той спи ли спи. Трябват му 10 мин за да се събуди от дълбокия сън и да разбере, че сме до него и да се успокои и като отнесе плувката и айде пак. Принудих се да отида на лекар- хомеопат по поръка на педито и сега пием хомеопатични хапчета за успокоение по схема. Че или е уплашено детето, или преживява емоционално всичко което му се е сллучило през деня или са мн трудно никнещи зъбки. Ей това ни каза док.

Айде от мен - лека , неревлива, кексо - разбиваща и многооо страстра и сластна.

Много ви обичам, липсвате ми. Ще взема да си мъкна лаптопа с мен в градската градина вече

# 36
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен!
Да кажа че срещата с Надя беше много приятна, Гери, изневярата хич не беше лека Simple Smile При това големият ми син също доста заглеждаше момата.... Конкуренция имате Simple Smile
Иначе-ако ще пращате торти-пращайте, торти ядем Simple Smile Благодаря ви отново за милите думи! Тя Надето си ме почерпи, де, да си призная Simple Smile

Деси, не си го слагай на сърце, всеки разумен човек може да прецени ситуацията... Само ще кажа, че ми се е случвало да забавя плащане за нещо от Продавалника, но винаги съм намирала време да пиша на човека. За мен едно "не можах да ти пратя парите, ще мога чак след 3 седмици да ти платя, извинявай" променя коренно ситуацията. И вместо сега да има толкова горчивина и у двете можеше всичко да е наред... Жалко че и накрая девойката не намери елегантен наин хем да се извини, хем да си оправи реномето... Щяха всички февруарки да се изсипят да и се извиняват, като знам колко толерантни и разбрани са всички тук!

Моят бебок също вече не иска в количката, от известно време ползвам слинга яко...


# 37
  • Мнения: 2 784
Записвам се само за да не ви изтърва, ще пиша утре като се наспя. На всички Минки, Цанки, Ганки- лека нощ и целофанки по бузанки и дупанки. Laughing Hug

# 38
  • Мнения: 360
Така сега да разкажа колко се нагушках с милото и какъв купон беше АМА ДРУГ ПЪТ.отидохме на рожден ден и мойта майка ми се обади след около 1 час че детето реве и чак се засинява.не искала биба не искала вода ни мляко.е тръгнахме си ,прибрахме се а тя 5 мин преди това заспала дадох цица яде,оригна се и даже не си отвори очите smile3511само да порасне и аз така ще и ревна по телефона да си дойде от някое парти Crossing Armsсега си спи сладко до мене и хич не и дреме.
а заа утре квоооо стаааа,ще има ли среща???
Фоксиии внимавай да не те цензурират Naughtyа кави стихотворения ми идват в главата,лелеееее то са едни рими ''око с ......но'' а на лични мога ли да пратя на всички без да ми го трие някой???
айде лекичка на всички и да спинкате цяла нощ Heart Eyes
Теди за темичката   bouquet
ааа честито на мамите с нови придобивки със здраве да си ги ползвате и само безаварийни километри ви пожелавам  bouquet
м@м@ а снимки???не се рзсейвай дай да видим да знаем къде не трябва да се ходи Laughing

# 39
  • Мнения: 242
С моята приятелка вече взехме и на градове да се обиждаме..Язък,че е от един от любимите ми-Бургас..
Та в тая връзка,понеже знам,че ще надникнеш в темата ни,мила Зеленоочке,да знаЙш,че аз всъщност не съм от Пловдив,ами от едно село,забутано в гори тилилейски,което се нарича Пръцково.Имаме си една кравичка,Милка се казва и съм сигурна,че ще станете първи приятелки с нея Peace Имаме си и кученце,ама все ходи наакано,горкото  и дава само на гости да го бършат...Та заповядай у наше село..ще ти хареса...И приятно ми е..Черешка Дръжкова се казвам Hug

Понеже това взе да става смешно и доста инфантилно,особено обиждането на градските,смятам повече изобщо да не коментирам.Сори,булка,ама вече не си толкова интересна...

Отивам да разкажа на децата приказката за злата вещица и лечебното биле..Тя им е любима..

# 40
  • Мнения: 238
Eто, че дойде и моят /среднощен/ час за писане .......... тук всички спинкат сладко, а аз стриктно се разписвам в сектата  Laughing

Ей, Фоксуно, голяма си терца  Hug Ти и Алхимичето утепАхте рибата  Joy

Гея, много са сладки Алекс и Мила, направо ми иде да ги схрускам  Grinning  Hug

Хайде лека и от мен, че вече едва гледам, а след някой и друг час очаквам включване от гладницата! 

# 41
  • Мнения: 1
Минка, и мене ме изядоха!  rotfImbo  rotfImao  hahaha
Ама хич не ми пука! Аз знам, че Деси е права и твърдо заставам зад гърба й!  Peace

Честита ни темичка!   bouquet

Коте, ЧЕСТИТО!  

Hug
На всички Минки, Цанки, Ганки- лека нощ и целофанки по бузанки и дупанки. Laughing Hug

Ако малко се редактира, ще стане супер заглавие за следващата тема!  Hug

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Дубрютру мацки  Mr. Green
Да ни е честита новата темичка  Hug
А бе тази зеленоочка прекалява вече ,то това на нищо не прилича  #Cussing out Е гати т.... същество  Crazy
Минке,харесва ми новото ти бойно име  Joy

# 43
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Добрютро, мацки!

Аз нещо в последно време влизам само за запис, че ми е много активно синчето Simple Smile

Та и аз да се изкажа по темата...

Деси, ако се връзваш на всеки неблагодарник в живота, много сълзи още има да излееш... Не си заслужава, душице. Просто си кажи, че всичко на този свят се връща, и доброто и лошото. Това важи и за неблагодарната априлка, чието име не желая да споменаваш, че и на мен ми идват едни правописни грешки на клавиатурата, като на Алхимичето  Simple Smile Откровените обиди, пък дори и на лични, неуважаема априлке, повече уважение едва ли ще ти донесат. Не ти прави чест изобщо да се държиш по този грозен начин, в края на краищата, ако си такава невъзпитана - как изобщо смяташ да възпиташ детето си? Пиша ти тук, защото ме мързи да ровя вашата тема, а съм сигурна, че с интерес шпионираш нашата, така че със сигурност ще го прочетеш. А, да! Копчето Информирай модератор да не забравиш... Долу вдясно. Язък, че толкова много хора те защитават, въобще не го заслужаваш...

# 44
  • Мнения: 140
Добро утро!
Мале много  се ранобудни, мн сте писали Joy Не ви ли се спинка? Tired


Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 08:06 от kamelllia19

Общи условия

Активация на акаунт