Бъдещи и настоящи мами - ЮЛИ 2009 - Тема 53

  • 12 924
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 177
Добро утро!
Моя бебок досега се опъваше и сега почна да хълца.  baby_neutral
Юлско бебе другата събота е сватбата,в Лиляна Димитрова.Е,сватба силно казано,ще подпишем и след това сме на ресторант с най-близките.Но сме решили да поканим повече хора в ритуалната зала,да разберат хората,че се женим.Пък после живот и здраве ще си направим и църковен брак и купон с всички приятели.
Сега ще мъдря списък с евентуални подаръци,ще го дам на майка ми и нея ако някой я пита,тя да казва.  Mr. Green  На мен ми е неудобно сега,кво да направа..Ще ходя днес и да поръчам покани.Според вас удачно ли е да се канят хора само на ритуала? после ни поздравяват и кой откъде е,а пък после ние най-близките си отиваме на ресторант.

За подаръците и ние ги искахме в пликче, пък за тези, които смятахме че ще се притеснят от това - някои по-консервативни роднини или по-неплатежоспособни, за които ще е неудобно да сложат 20-30 лв в плик, пък не могат да отделят повече, избрахме някои по-евтинки подаръци. Например пасатор, тостер.... неща, които могат да купят и за 20 и за 100 лв, колкото могат да отделят.

Момичета, случайно тези от вас които вече са минали през кола маската да имат някакви пъпчици по краката? Много ме сърбят, но се чудя дали е от това или нещо ме е полазило или нахапало....  newsm78

Подарък от мъжа ми.....много ми се иска ама предпочитам да не се надявам, защото отново ще се разочаровам. За 6 години не можах да го науча. Още чакам подаръка си за сватбата. Аз му подарих, а той мина с букет. Вече два пъти си казвам че си чакам подаръка! Каза че ще ме води да си избера, но НЕ!!!  Naughty Хайде малко да се помъчи, какво е това. Пари и аз си имам в джоба. Грижата е важна!!! За голямото
ни момче не получих нищо от никого. Майка ми само обеща да ми купи бижу, защото и на снахата е подарила при раждането, ама своето още чака... Пък за свекървата изооообщо не се и надявам. Даже на ум няма да й дойде. Какво да чакам от сина й. Опитвам се да го превъзпитавам на стари години!  #2gunfire Ама това да му е кусура, какво да правя. Така че и сега не чакам нищо.  Rolling Eyes

Пък за отливките и сантименталните вещи... не мога да им намеря място в дома си и не мога да ги харесам. То си е до човека. Аз съм направо другата крайност. Срамота! Баткото все още си няма албум със снимки. Всичко е в компа. Ама то причината е и че в Балчик все не мога да намеря достатъчно красив албум, за който да ги изпринтя.

# 61
  • София
  • Мнения: 225
Привет момичата  bouquet
Леле колко много бебета са се появили... HugДа са живи и здрави и много да слушкат мама и татко.
Аз съм от редовно четящите ,но много ме мързи да пиша затова не се сърдете.А и си имам един терминатор в къщи който стоя цял месец у дома и направо не ме оставя на мира.
Пожелавам успех и кураж на очакващите тези дни радостните събития и имате стиснати палци от мен thumbsup fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 62
  • Мнения: 29
kukumiavka - нашата сватба бе така : подписване и почерпка с най-близките ни в заведение.Не съм канила никой ,но моите приятелки сами изявиха желание да присъстват в ритуалната зала и аз бях много щастлива.Няма лошо в това ,в тези дни всеки си прави сметка как ще е най добре,а пък и на мен по-това време(бях 2-ри месец) само ми се спеше и ми ставаше постоянно лошо,а си я направихме вечерна почерпката и въобще сега се чудя как устисках ,но пуста еуфория  Laughing . Добре че роклята ми стана,още една седмица и нямаше да мога да я облека  Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 225
Забравих да Ви кажа за отливките з на Ваньо ги купих от маг.Щъркел и са като албумче на едната страна се отлива ръчичка ,а на другата  краченце.И е  много мил спомен.

# 64
  • Мнения: 793
Цитат
Момичета, случайно тези от вас които вече са минали през кола маската да имат някакви пъпчици по краката? Много ме сърбят, но се чудя дали е от това или нещо ме е полазило или нахапало....  newsm78
Аз вчера бях на кола маска,на цели крака и триъгълник,направи ми впечатление че много ме болеше този път и много ми се зачерви кожата,но днес положението е нормално. Ти на каква кола маска ходиш? Тази с лентите или на топла(тази която се маха с пръсти)???

# 65
  • Мнения: 1 900
Честито бебе на цветен прашец и ети, живи и здрави!

# 66
  • Мнения: 1 208
Честито на мама Ети - да са и живи и здрави мъниците   Hug

Като родих Петя моя мил съпруг ми подари телефон  Laughing - той по принцип не се сеща за такива неща и много ме изненада.Но сигурно го е подсетил факта,че ми откраднаха стария телефон докато напъвах да извадят Петя  Joy , че акушерката чак и полиция викна.Аз в родилното с торбата пясък а един полицай екипиран като лекар стои да мен и ме разпитва. Laughing
inedica, и моя мъж е като твоя.Не се сеща за такива неща.Той дори и цвете понякога забравя да ми купи.Казва хайде да излезем да ти купим нещо - да ама аз искам да е изненада и той да го избере.Баща ми е бил така но майка ми добре си е свършила работата.За три години не съм успяла засега но продължавам  Grinning

Какво стана с Куко - беше и паднала тапата и май не е писала от два дни - или аз пак нещо изтървах  Laughing

# 67
  • Мнения: 132
Да се намеся и аз за колата маска-незнам за вас,но аз предпочитам за краката с лентите,а за слабините /аз правя кола на цели слабини/-топла(тази която се маха с пръсти)

# 68
  • Мнения: 793
Мили мамчета...нещо съм много притеснена..изпаднах в някаква паника от това че наближава раждането. Не знам дали е нормално,но така ми се плаче в момента а причина няма Cry Представям си как ще ми се промени ежедневието и не знам дали ще се справя.  newsm45  Все едно изпадам в някаква "дупка" , нещо като депресия,изпитвам и малко страх от предстоящото newsm45 Имам странното чувство че коремчето ми ще ми липсва,знам че не може цял живот да имам нещо в корема..но до толкова свикнах (въпреки че вече ми пречи)

# 69
  • Мнения: 651
Мили мамчета...нещо съм много притеснена..изпаднах в някаква паника от това че наближава раждането. Не знам дали е нормално,но така ми се плаче в момента а причина няма Cry Представям си как ще ми се промени ежедневието и не знам дали ще се справя.  newsm45  Все едно изпадам в някаква "дупка" , нещо като депресия,изпитвам и малко страх от предстоящото newsm45
Съвсем нормално чувство!И при мене е така!Май това беше пред родилна депресия!  Blush Споко мила!Трябва да си даваме кураж!  Peace

# 70
  • Мнения: 755
Запис! ЧЕСТИТИ МЪНИЦИ НА МАМА ЕТИ!!!   bouquet
Наистина се започна... Laughing оф пък аз нещо моето го виждам не бъдно... Rolling Eyes... сигурно щото много съм се пренавила . ooooh! Tired

# 71
  • Мнения: 37
 lilcho13 ,аз бях така онзи ден цял ден  newsm45.
Честито на Ети,да са ти живи и здрави малките мишлета!
Таткото утре ще стой и ще чака пред родилното.

# 72
  • Мнения: 755
lilcho13 ,аз бях така онзи ден цял ден  newsm45.
Честито на Ети,да са ти живи и здрави малките мишлета!
Таткото утре ще стой и ще чака пред родилното.
Утре ти е секциото ли? Ще ти стискам много палци! Hug Peace Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 225
lilcho13 мила не се притеснявай нормално е  Hug.Аз си спомням като родих Ваньо и толкова бях свикнала с корема,че докато чакам да ми го донесат за кърмене се разхождах в стаята и си говорех на корема Laughing #Crazy
Спокойно ще се справиш разбира се,че неизвестното плаши ,но се довери на вътрешния си майчин инстинкт и повярвай ще се справиш.Няма нищо по -прекрасно от това да гушкаш своето дете.Силно те прегръщам и целувам  Hug Hug Heart Eyes  bouquet

# 74
  • Мнения: 793
Благодаря ви много за подкрепата момичета Hug . Доста се плаша в такива моменти и все си мисля че аз съм единствената откачалка ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт