AVON само за представители - КАМПАНИЯ 9 -Тема 46

  • 38 703
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Защо няма още специални предложения?Сигурно ще ги има в четвъртък Thinking

# 706
  • Мнения: 919
Здравейте,

Честито бебче и от мен!

И един въпрос - съществуват ли и продават ли се някакви тестерчета с парфюмите на Ейвън. По-конкретно ме интересува Jet Homme. Ако да - какви са цените?

# 707
  • София
  • Мнения: 4 051
scorpionchee, по принцип за повечето аромати, червила, шампоани и т.н. има мостри. За ароматите цената е 2,90 лв. за 5 броя, като понякога и когато е нова миризма ги намаляват на 1,50 лв.
Все пак представителят ти, би трябвало да ти даде безплатна мостра. Peace

# 708
  • Мнения: 919
scorpionchee, по принцип за повечето аромати, червила, шампоани и т.н. има мостри. За ароматите цената е 2,90 лв. за 5 броя, като понякога и когато е нова миризма ги намаляват на 1,50 лв.
Все пак представителят ти, би трябвало да ти даде безплатна мостра. Peace

Много ти благодаря!   bouquet

# 709
  • Мнения: 0
Експресна кога мога да пусна момичета и момчета за кампания 10.Не съм сигурна, но мисля, че беше четвъртък сутринта до 10 часа.Така ли е? newsm78

# 710
  • Мнения: 4
Експресна кога мога да пусна момичета и момчета за кампания 10.Не съм сигурна, но мисля, че беше четвъртък сутринта до 10 часа.Така ли е? newsm78

В четвъртък , а часа зависи от зоната. Ако не си от Пловдив, София, Варна, Видин - до 10, а ако си в някой от останалите градове до 12 : 30 часа.

# 711
  • Мнения: 0
Експресна кога мога да пусна момичета и момчета за кампания 10.Не съм сигурна, но мисля, че беше четвъртък сутринта до 10 часа.Така ли е? newsm78

В четвъртък , а часа зависи от зоната. Ако не си от Пловдив, София, Варна, Видин - до 10, а ако си в някой от останалите градове до 12 : 30 часа.

От Кърджали съм,благодаря много за отговора Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 5 193
A от новите кремове Солюшънс, които сега са Демо има ли мостри? Или аз съм недоскив? Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 21
Това е част от мейл-а, който получих във връзка с новия сайт на Ейвън

ВАЖНО!
Моля, имайте предвид, че поради техническа настройка и обезпечаване на новият сайт, Инернет страницата на Ейвън няма да работи на:

20 Юли 2009г. от 15:00 часа – 22:00 часа

Уверете се, че сте направили всички необходими поръчки и справки предварително!

Вярваме, че новият сайт ще улесни ежедневието и бизнеса ви с Ейвън! Желаем ви успех!

# 714
  • Мнения: 111
На някой излязоха ли му специалните?
И аз получих такова съобщение на мейла. Нямам търпение да видя новият сайт  Hug

И да не забравя - честита рожба на Нели! Нека да расте здраво и усмихнато детенце и да радва мама и тати!   bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Момичета, в руския сайт на Ейвън са почнали да качват кампания 13

http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=358

# 716
  • София
  • Мнения: 5 193

Цитат
Момичета, в руския сайт на Ейвън са почнали да качват кампания 13

http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=358
Ихааа. Мерси   bouquet

И понеже забравих при предният пост... Честита дъщеричка, Нели. Да ти е жива и здрава и много да те радва! Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 4 179
A от новите кремове Солюшънс, които сега са Демо има ли мостри? Или аз съм недоскив? Rolling Eyes

Отдавна си бях взела-мострата е двойна /дневен и нощен/.

# 718
  • Мнения: 170
rimar,преследвам те от другата тема.Предположих,че не си влизала в нея и затова и тук ще си задам въпроса.Сподели моля те,кой от продуктите имаш предвид от серията Anew Ultimate или говориш за целия комплект?  bouquet

# 719
  • София
  • Мнения: 4 179
rimar,преследвам те от другата тема.Предположих,че не си влизала в нея и затова и тук ще си задам въпроса.Сподели моля те,кой от продуктите имаш предвид от серията Anew Ultimate или говориш за целия комплект?  bouquet

Anew ultimate gold emulsion - това е подаръка за първо ниво на клуб Аню. Представляма гел - златна емулсия за нощна употреба. За зряла кожа е.

Общи условия

Активация на акаунт