Лятото дойде, но сладоледа е менте

  • 4 481
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
а бе то вече всичко е наблъскано с боклуци,ама поне да го докарваха и на вкус-напоследък колкото и пъти да купуваме сладолед и то на Нестле,ами чесно казано ми то даже и хубав вкус няма,бива ли такова нещо Rolling Eyes

gitadam,браво за хубавата тема   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 346
И аз бях потресена , като видях, че всички сладоледи във Фантастико са с бял етикет - от най-евтините до най-скъпите  Close

# 17
  • Мнения: X
В Пловдив харесвам от купените само сладоледите на сладоледена къща "Афредо"   май беше името...
Аз отскоро си правя в къщи сладолед...не че излиза по-евтино,но поне знам какво има в него...
500 мл готварска сметана /всъщност най-добре е Президент,но е малко скъпа/
1 кутия кондензирано подсладено мляко
Разбива се сметаната и се добавя млякото.Сипва се в съд и във фризера.

Могат да се добавят каквито искате съставки:шоколад разтопен и охладен малко,ядки,аромати, намачкани и отцедени плодове...  

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 18:44 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 1 905
Здравйте всички,да споделя,че една много близка моя приятелка от 8 години работи в ДАРКО и ми е разказвала с какви суровини работят.Използват истинско мляко и наистина в къщи се купува от години само сладолед на Дарко,опитайте белия сладолед и може би щи откриете вкусът от детството. newsm10 За съжаление по-рядко срещам техни фризери,но предимно произвеждат за износ.Иначе съм забранила на децата ми да купуват сладолед на Изида,направо се ужасявам като си представя какво има в него.Ще следя темата с интерес Peace

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 704
вярно нопоследък сладоледа няма никакъв вкус
а преди беше сладък

# 20
  • София
  • Мнения: 1 198
Aз също съм доволна от ДАРКО. Незнам какво има вътре но на вкус е много приятен.

# 21
  • София
  • Мнения: 174
Добре , че не обичам сладолед !
А иначе , ако случайно реша да хапна - само "Аляска" - на "Дарко" , но това е ....................... веднъж на година.

# 22
  • Мнения: 2 199
В Пловдив харесвам от купените само сладоледите на сладоледена къща "Афредо"   май беше името...
Аз отскоро си правя в къщи сладолед...не че излиза по-евтино,но поне знам какво има в него...
500 мл готварска сметана /всъщност най-добре е Президент,но е малко скъпа/
1 кутия кондензирано подсладено мляко
Разбива се сметаната и се добавя млякото.Сипва се в съд и във фризера.

Могат да се добавят каквито искате съставки:шоколад разтопен и охладен малко,ядки,аромати, намачкани и отцедени плодове...  

 Stop От къде знаем какво има в готварската сметана и в кондензираното мляко, едва ли е по-здравословно от купешки сладолед  Tired  newsm78

# 23
  • Мнения: X
Ами нямам в момента опаковки,но по спомени:Президент -сметаната е животинска и имаше само още 1 съставка...ако не се лъжа.
Млякото също,освен захарта и стабилизатор друго няма. 
Във всеки клучай няма палмови или други растителни мазнини.А и 100 % безвреден продукт едва ли е останал...   

# 24
  • Мнения: 1
а бе то вече всичко е наблъскано с боклуци,ама поне да го докарваха и на вкус-напоследък колкото и пъти да купуваме сладолед и то на Нестле,ами чесно казано ми то даже и хубав вкус няма,бива ли такова нещо Rolling Eyes

gitadam,браво за хубавата тема   bouquet
Аз избягвам всичко на Нестле,защото има съмнения,че използват генно-модифицирани продукти.То,не че в България е забранено,но поне да го упоменаваха!
а за сладоледа-най-добре е да се хапва сладолед пт витрина тип "италиански"-срокът на годност му е само 2 месеца и е с по-малко "химия"Нашият любим е от Джелато д'оро в Скай Сити.Имат уникални вкусове,включително и диетичен.Само там в София съм намирала нуга и пистачио,които са ми любими!

# 25
  • Мнения: 11
Аз си купувам напоследък сладоледи Дени,но за съжаление на много малко места ги продават.Най-гадни са ми сладоледите на Изида само веднъж си купих и няма да повторя повече.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 163
аз си купих формички за ескимо и смятам да почна да си го правя след тази статия

# 27
  • Мнения: X
Аз си купувам напоследък сладоледи Дени,но за съжаление на много малко места ги продават.
  PeaceДа, и аз ги харесвам, като че ли най-добре се доближават до вкуса, който харесвам, но и в тях не се знае какво има. Делтата наистина ги развалиха и са ужасни Sick

# 28
  • София
  • Мнения: 6 259
аз си купих формички за ескимо и смятам да почна да си го правя след тази статия
би ли казала откъде? Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 1 163
от магазин тип "за левче"

Общи условия

Активация на акаунт