90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №59

  • 25 634
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
здравейте в новата тема   bouquet

днес съм на варива и съм си спретнала за обяд - грах, който вече погълнах и за довечера някакъв ориз...  newsm78,

Биляна, кажи как го правите това вегетарианско шуши .... че да разнообразим ориза  hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 87
Здравейте мили фиданчици и Петко, който пак някъде се загуби!

Звездичка благодаря ти за новата темичка  Hug
Мартинче мерси за хубавото кафенце преди малко си го изпих
Еличка какво да кажа след вчерашния нережимен ден,  беше ми много любопитно как щяха да са нещата ако не съм на диетата в свободен режим но без да прекалявам, ами ......, резултата е разочароващ - плюс 0,700. Но съм нахъсана бързо да го разкарам и да си стигна целта най-после. Така че ще лунувам следващия път категорично съм решена. Радвам се че се появи и много се надявам с  теб всичко да е наред. Как върви поста ти? Знам че ти си много изпълнителна и не се съмнявам че ще имаш добър резултат. Hug

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 582
В новата тема и аз.Дано стане нова тема,нов късмет.Ще  опитам още малко,пък дано се получи.Благодаря за подкрепата! Hug

# 18
  • Мнения: 1 792
Здравейте колежки.Как сме аз тези дни не писах че ми беше малко сдухано.Имах малко семейни тревоги и не бях особенно добра компания.Но вече изгря слънцето и нещата се наредиха.
Да ни е честита новата темичка и да е пълна с много свалени килца.
Абе да питам къде е СТЕЛИТО.Тя на дюкян ли е още въобще какво става с нея.

# 19
  • Мнения: 362
 Момичета сега направих едни нишестяни кремчета които стават и за въглехидратен ден Crazy Ето ги
 Сварявам си нишестето с вода и малко захар,накрая добавих едно бурканче сладко от ягоди и 6 натрошени бисквити "Закуска".Става нещо като бисквитена торта в чашки Laughing Може и да има такава рецепна не съм гледала,извинявам се ако се повтарям Blush
 Вирджи   Hug споко ще се разкара плюса.
Мартинче що си яла ядки във ден за варива Mr. Green ще вадя бухалкатааа Laughing
Мушмурок хубаво е,че лошото Ви е отминало вече.Последно май някой каза,че компа на Стелито е счупен и няма достъп до нет newsm78

# 20
  • Мнения: 6 039
да не пропусна какво се случва в новата тема:)

# 21
  • Мнения: 134

Да честитя и страхотния резултат на моята послушна ученичка kriss гордея се с теб. Беше ми адски стриктна, е с малко изключение, но аз си затворих очите  Hug


 Blush Blush Blush
благодаря  ти мила Ели,   но  този   успех  дължа  повече  на  теб, отколкото на мен самата  Hug
Вирджи,  ако те  успокоява  това, при мен  беше +2 кг  #Crazy  е  свалих  го, но ....
сама   ли пия следобедното кафе,  къде сте  всички Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1
Нати... ОТВРАТ! Кви са тия бели работи отгоре,приличат на мазни,гадни лоени топки ябаааааааа...оле ще се издрайфам.  Бляк!  Laughing

Жив съм,много-много време нямам,защото утре приключвам даскало горе-долу (по МАТЕМАТИКА - финалният ден,стискайте палци за над 2,99!!!!!!!)

Като цяло сме с 800 гр надолу за няколко дни,вече точно 93.00  Grinning

Общо взето за дните (виж в подписа) съм смъкнал 2,8 кг, да не говорим,че до миналият ден бях само в нарушения,тъй че не се очудвам от малкият резултат

# 23
  • Мнения: 188
Да цопна и аз в новата тема  Laughing
Хапнах спагети със зеленчуци за обяд, може би  и за вечеря и парченце шоколод  newsm78
Ще пия кафенце  и аз Hug

# 24
  • Мнения: 362
Крис аз съм тук Crazy
  Петко това са натрошените бисквити Rolling Eyes.Ти май си много придирчив към яденето Naughty,горко й един ден на жена ти Mr. Green Иначе спазваш ли диетата ,кажи.

# 25
  • Мнения: 102
Нати вкусотийки показваш  Hug
Виржи споко, ще го махнеш това гадно +. Иначе си постя - като задължително плодовия си го плодясвам  Joy
Муши радвам се, че вече всичко във вас е наред. Стели си спазва Дюкан, но правят ремонт и комп нямат, та затова я няма никъде из нет пространството. Тия дни се чухме по телефона с нея, та затова знам тия подробности. Добре си е мацката, кой няма да е добре като си освежава дома  Peace
kriss  Hug Heart Eyes
Оооо Петюфи ти се появи  Wink

# 26
  • Мнения: 1
Ужас,първо ми изкочи в съзнанитео големи гнойни пъпки,после пък лой...ужас ужас  Laughing


Естествено (тамън редактирах горното мнение - Общо взето за дните (виж в подписа) съм смъкнал 2,8 кг, да не говорим,че до миналият ден бях само в нарушения,тъй че не се очудвам от малкият резултат).Вървим и вече няма гафове и не ядем преди 12,не смесваме и белтъци,храним се "у норма"  Laughing

# 27
  • Мнения: 112
Хайде и аз да ви нагледам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 67
Здравейте, приемате ли повторно несериозни мами като мен. Simple Smile
Бях започнала тази диета на 01 април като на шега, и пак като на шега  свалих 5кг за месец и половина. После обаче ме налегнаха едни семейни проблеми, та хич не ми беше до диети и режими. Гледах само да не закусвам и да не с ехраня след 8 вечерта. Не съм качила и грам от свалените 5 , но искам да сваля още 10. Според вас може ли да започна отначало?

# 29
  • Мнения: 362
Тина не сме те забравила.Аз мисля,че може,опитай то ще си покаже дали ще има резултат PeaceХубаво е че си успяла да запазиш килограмите.
Петко чак пък гнойни пъпки Crossing Arms Да знаеш,че ако това ми го каже мъжът ми няма да му говоря една седмица Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт