на море в бунгало-евтино, но не първобитно!

  • 49 190
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Виж това http://www.jordash2002.com/bg/rooms.php в Шкорпиловци. Цените на бунгалата бяха май към 45 лв.,но питай на рецепция,че съм забравила.На мен много ми хареса,но искахме да сме на самия плаж и се отказахме Sad

Те тия бунгала мила са почти до плажа. В Шкорпиловци на самия плаж не мога да се сетя дали има бунгала изобщо. И да има пак трябва да блъскаш 15 минути по пясъка до морето. А снимките в сайта са супер, лошото е че като отидеш на място си мислиш, че си разглеждала нещо друго. Бунгалато са мизерни, наблъскани в редици едно до друго без грам зеленина или градинка. Гол асфалт на високи цени. В съседната база "Рай" за деца поне е просто супер. Бунгалата са в две карета, а по средата трева, цветя, кът за барбекю, детски съоръжения и т.н.

# 16
  • Мнения: 5 278
Ами значи добре сме се отказали Simple Smile И на мен ми казаха за тези Рай,че са хубави,но просто ние искахме да сме на самия плаж ,не на 200-300 или 500 м.,че то написано звучи добре,ама като те опънат по някоя козя пътека и върви кажи,че са сто метра Simple Smile
Иначе миналата година бяхме на Китен в къмпинг Витоша - много е хубаво,просто разкош,детска площадка,горичка,хладина,стига да не държите да сте близо до плажа и не излизате много в селото,че е претъпкано от хора там е много хубаво.  Peace
Ние тази година запазихме на Поморие,да видим дали ще улучим,пу пу.

# 17
  • Мнения: 5 173
Досега на бунгало не съм била.
Ще ви следя, може да ме мотивирате да отида.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 410
http://shterevi.hit.bg/arapia.htm
Тези бунгала близо ли са до плажа?

Да, близо са.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние тази година запазихме на Поморие,да видим дали ще улучим,пу пу.

за къде в Поморие, ако не е тайна?

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ето това намерих преди малко...
http://dolnichiflikinfo.org/?aID=872&bID=875

Ама няма подробности...

# 21
  • Мнения: 5 278
Не е тайна,разбира се Simple Smile
Ето тук сме запазили  http://www.namore.info/hoteli.php?HOTEL=view&id=2272 . Бунгалата са с три легла за 33 лв. с баня и тоалетна,хладилник и Тв,само не знам кабелна дали има,може би не. На плажа са,има нещо като стол,където готвят вкусно и евтино (това е инфо от мами,които са били там).

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Djina   bouquet

... аз наистина видях преди няколко дни тази поч. станция. Някоя мама я похвали...

# 23
  • Мнения: 164
Момичета, вижда се че пясъкът е черен, не е ли малко странно? Ние до сега не сме ходили в Поморие и не съм го виждала на живо как изглежда и за това питам.

# 24
  • Мнения: 5 278
Наистина е черен,но не е мръсен,,просто си е такъв,предполагам от миди ли не знам,някой го беше обяснявал. Ние сме били на Поморие и не ми е правило впечатление.

# 25
  • Мнения: 239
Djina  ,аз от тези снимки не разбрах обаче бунгалото една стая с три легла и хладилник ли е... Или има ли кухненски бокс,нещо подобно?

# 26
  • Мнения: 5 278
Не,няма,само стая с три легла и хладилник  Peace И санитарен възел.
Тази година мисля да не готвя и да не мия чинии Simple Smile Ще хапваме в столовата,а вечер ако си правим нещо в пластмасови чинии и на боклука Simple Smile И аз съм човек и искам на почивка като на почивка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 037
И аз съм в бандата! На нас ни се очертава море септември, така че ще чакам пресни отзиви от този сезон.
Били сме на Камчия, писала съм в други теми, няма такава похабена красота.
Изцяло унищожен плаж от нас, хората.

# 28
  • Мнения: 188
Само сте за Шкорпиловци.  10лв. нощувка, самостоятелно WC, бунгалото с тераска, на плажа хавлиите са през 100 метра, и да искаш няма кой да те напсува. И 2 кръчми всичко на всичко.

Irenaani, би ли казала кои бунагала имаш в предвид и дали тази цена е актуална

# 29
  • Мнения: 4 785
А някой има ли отзиви за бунгала" Костинброд" в Ахтопол ??? Или изобщо за Ахтопол ???

Моля?!  Shocked Това сериозно ли го има, аз съм от Костинброд и едно време (ама много отдавна) сме ходили на бунгала там, но те бяха от работата на баща ми и нищо общо с града  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт