Сълзи над Босфора

  • 73 054
  • 462
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 477
Момичета, кажете ми коя серия се излъчи вчера по Нова Тв за да знам какво да сваля да гледам.
11

# 391
  • Мнения: 151
Момичета, кажете ми коя серия се излъчи вчера по Нова Тв за да знам какво да сваля да гледам.
11
Мерси,а случайно някой да знае как се казва песента( саундтрака) към филма? И дали я има някъде из нета да я сваля.Също и песента от филма "перла"?

# 392
# 393
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Милата Наз...  Hug как си представи приказката Хензел и Гретел!  Mr. Green

# 394
  • Мнения: 1 492
Тоя отвлече ли ги, ще им помага ли...не разбрах.

# 395
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
според мен ги отвлече, ако им помагаше щяха да си вземат играчките.... много красиви деца ммммм от къде ги намериха newsm78

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Според мен са в кабинета на Леле.

# 397
  • Мнения: 0
според мен ги отвлече, ако им помагаше щяха да си вземат играчките.... много красиви деца ммммм от къде ги намериха newsm78

Горките дечица, колко са невинни и как добре се справят с ролята си, превъплътиха се в приказката, само и само да намерят майка си hug

# 398
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
според мен ги отвлече, ако им помагаше щяха да си вземат играчките.... много красиви деца ммммм от къде ги намериха newsm78
Да се надяваме че не...
Няма да издържа и ще погледна малко напред.  Wink

# 399
Момичета моля за линк на филма нямам възможност да гледам ТВ скайра ми е  iva.67
Благодаря ВИ

# 400
  • Мнения: 625
Moмичета, някой би ли дал линк лъм преведена серия от днес!  bouquet

# 401
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
И аз моля, че спря тока и неможах да го гледам.  #Cussing out  #2gunfire #2gunfire

# 402
  • Мнения: 2
Момичета търся във Ви бокса днешната серия,но не я намирам.Май не е качена,,, newsm78 no

# 403
  • София
  • Мнения: 15 499
Децата от къде намериха тая гора?  newsm78 Около къщата, накъдето и да погледнеш гора няма.Нарочно гледах.

# 404
  • Мнения: 20
Много се трогнах от тези две ангелчета.И според мен са отвлечени,а в кабинета има полиция.Ако децата бяха там едва ли сестрата щеше да бъде толкова притеснена.

Общи условия

Активация на акаунт