нормално ли е след абразио...

  • 33 225
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Благодаря ви!  Hug
утре ще видим какво ще каже ехографа. Предполагам първата менструация ще се забави..и може би ще е без овулация?

# 16
  • Мнения: 66
трябва доктор да каже. на мен аборта ми го прави др.Ташков и той даваше човешки обяснения...

# 17
  • Мнения: 395
nlight, това за овулацията е мит. Чела съм за доста случаи за забременяване след аборт.
Пускам едно цитатче от зачатие, което открих по повод задържаната кръв.
Цитат на:  
Здрасти Роми 
Значи мина и през това, но пък вече всичко трябва да се нормализира. Това, да ти кажа, съм го чувала и друг път - аз първия път след абразиото гледах да "си почивам" и явно не съм се движила много, и след 1 седмица отидох да ме погледнат, заради болки в матката - оказа се, че се е задържала кръв и ми препоръчаха да ходя повече, ако не се махне да повторят, но всичко приключи ОК.
Една колежка преди време прави аборт, но има едно голямо дете, та и при нея се получи проблем с оттичането на кръвта.

# 18
  • Мнения: 21
Здравейте Simple Smile Аз съм от скоро тук но реших да пиша,преди 5дни ми правиха абразио след като направих спонтанен аборт. Нямам температура,но имам болки като при цикъл,не знам до колко са нормални ...   Sad

# 19
  • Мнения: 10
Здравейте.Вчера ми направиха кюретаж след като се оказа,че зародиша е спрял да се развива в 7 седмица.Миналата година минах през същия ад с но един ден по-рано-на 22 април.В България докторката ,която ми беше правила секциото със сина ми ми направи кюретажа.То не бе кървене,то не бяха съсиреци десет дена докато се отлепи останалата част от плода.Толкова бях изплашена,когато в пълнех тоалетната с кръв и съсиреци.Сега ми направиха тук в Стокхолм кюретаж.Беше ми притеснено като гледах армията от сестри и доктори,които бяха със средна възраст най много 30 години.Но всичко мина добре.От вчера си ми кърви леко по скоро розово ,но нямам болки.Болките са най-силни според мен,когато се затвори канала на шийката на матката и съсиреците се задържат в матката.Жалко ми е да го споделя,защото съм работила като операционна сестра в България,точно в тая болница в която ми правиха кюретажа миналата година.Жалко,че здравеопазването ни е на такова ниво.Жалко,че повечето лекари са търговци.Малко са тези здравни работници,които забравят Хипократовата клетва.А трябва да сме на първо място хора.Съжалявам ако съм ви досадила,момичета.Лек ден ,Въпреки всичко.

# 20
  • Мнения: 10
Здравейте.Вчера ми направиха кюретаж след като се оказа,че зародиша е спрял да се развива в 7 седмица.Миналата година минах през същия ад с но един ден по-рано-на 22 април.В България докторката ,която ми беше правила секциото със сина ми ми направи кюретажа.То не бе кървене,то не бяха съсиреци десет дена докато се отлепи останалата част от плода.Толкова бях изплашена,когато в пълнех тоалетната с кръв и съсиреци.Сега ми направиха тук в Стокхолм кюретаж.Беше ми притеснено като гледах армията от сестри и доктори,които бяха със средна възраст най много 30 години.Но всичко мина добре.От вчера си ми кърви леко по скоро розово ,но нямам болки.Болките са най-силни според мен,когато се затвори канала на шийката на матката и съсиреците се задържат в матката.Жалко ми е да го споделя,защото съм работила като операционна сестра в България,точно в тая болница в която ми правиха кюретажа миналата година.Жалко,че здравеопазването ни е на такова ниво.Жалко,че повечето лекари са търговци.Малко са тези здравни работници,които забравят Хипократовата клетва.А трябва да сме на първо място хора.Съжалявам ако съм ви досадила,момичета.Лек ден ,Въпреки всичко.
Да се поправя сама,Исках да кажа,че са малко тия от нас,здравните работници,които не сме забравили Хипократовата клетва,в която сме се клели.Пропуснала съм едно не,за което ме извинете.

Общи условия

Активация на акаунт