Покана за кафе

  • 7 772
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 269
А дали иска нещо сериозно или само забавление?

ооооооо, това ти ще кажеш, само че след като сте пили кафе. Ние можем само да предполагаме.

А и както вече писах може да не иска секс, а пари или  услуга

# 16
Честно казано много ми е приятна, но не знам дали искам нещо сериозно, за секс може би...с тези думи ще си навлека гнева и омразата на много от вас! Съжалявам!

# 17
  • Мнения: 2 196
Мен много жени са ме канили на кафе у тях и нито една не ми е посегнала. Mr. Green
Ти си омъжена, алооо. Не може да се разчита на теб за дълготрайна връзка. Crossing Arms

ivopopov, да не ти разбивам детските фантазии, но тя ако искаше нещо повече от секс, щеше да те покани на кафе навън. Да си приказвате, да се поопознаете, да се сближите.
Поканата за кафе у тях по-скоро показва намерение за един бърз секс и нищо повече. Grinning

# 18
Такива са ни отношенията, че нито пари, нито услуга ще иска - за това съм сигурен!

# 19
  • Мнения: 3 641
Ако наистина ти харесва отиди, няма лошо. Що пък да си навлечеш гнева ни Rolling Eyes
Да не би да я насилваш, тя си го търси може би, явно доста бърза иначе щеше първо на заведение.Ала -бала Simple Smile Пък и ако си изкарате супер , още по-добре.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 22:49 от *Jeny*

# 20
  • Мнения: 1 149
 А бе иди пък ще видиш кво ще стане......и пиши после,че ще изпукаме тука от любопитство  Mr. Green

# 21
Ако наистина ти харесва отиди, няма лошо. Що пък да си навлечеш гнева ни Rolling Eyes
Да не би да я насилваш, тя си го търси може би, явно доста бърза иначе щеше първо на заведение.Ала -бала Simple Smile Пък и ако си изкарате супер , още по-добре.

Е първо споменаваше за някъде, но сега говори за тях Simple Smile

# 22
А бе иди пък ще видиш кво ще стане......и пиши после,че ще изпукаме тука от любопитство  Mr. Green

Абе бих писал какво е станало, ама представете си някоя от вас е "тя" Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 196
Абе бих писал какво е станало, ама представете си някоя от вас е "тя" Simple Smile
Е нищо де. Най-много да я убием с камъни, кво толкова. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 448
Поканиха те на кафе и ти кво и отговори, задръж да питам във форума и да ти кажа.  Laughing

# 25
  • Мнения: 239
Носи си презервативи,но в крайна сметка очаквай,че може просто да иска да си пиете кафето у тях си... На мен ми се е случвало да каня колега в нас за по кафенце,без да имам никакви скрити мисли...

# 26
  • Мнения: 3 641
Ако наистина ти харесва отиди, няма лошо. Що пък да си навлечеш гнева ни Rolling Eyes
Да не би да я насилваш, тя си го търси може би, явно доста бърза иначе щеше първо на заведение.Ала -бала Simple Smile Пък и ако си изкарате супер , още по-добре.

Е първо споменаваше за някъде, но сега говори за тях Simple Smile
Казвам ти аз, видЕло се е накъде отива работата. Айде утре да се подготвиш психически и физически и после завоалирано да разкажеш. Че да не се разпознае някой в историята Peace

# 27
  • Мнения: 202
Почти съм сигурна,че мадамата го е закъсала относно секса и 100% те кани на кафе с райбер.Взимай си презервативи и отивай.

# 28
  • Мнения: 9
Чета и не вярвам на очите си. Аз ще ти се подиграя! Докъде се стигна - мъж да пита в бг-мама дали да отиде на кафе. Не стига, че тя го поканила, ми той се прави на ощипан. Отивам да й кажа, направо да се отказва, аз ще й намеря каквото й трябва.
А ако си на 13 год - иди изиграй една игра на компа

# 29
  • Мнения: 7 723
Май бъркате ивопоповците. Оня се е писал, че е на 39 години Thinking

А иначе автора явно е доста смотан.
На момичето му се е изчакало чакането той да я покани някъде
и е предприела тя първите стъпки.
(вероятно посъветнана от съфорумки в анонимна тема).
Не познавам мъж, който да се чуди на такава ппокана.
Да не си женен?....или си обратен? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт