С какви галени имена наричате децата си?

  • 7 534
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 002
о откакто се е роди смени много-солетко(защото беше много слаб),костенурко(когато започна да си изправя главичката) и всякакви други ,но те са само моментни ,името му е Иван и по принцип така се обръщам към него.

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
злато, мишленце, зайко, маминко, пиленце
като беше бебенце сме му казвали и гущерчо

# 17
  • в полите на.... Балкана
  • Мнения: 129
злато,слънчице,сладко,пиле.....когато се поглезваме,иначе най-често с истинските имена

# 18
  • Мнения: 645
пъпешче,мишлинце,слънчо,малчо

# 19
  • Мнения: 269
Оле, много галени имена смених. То не беше Зайо, Мише /от мишка/, Пикленце и др. Сега вече все по-често го наричам умалително по име.

# 20
  • Мнения: 2 013
Наричаме я Биси.
Баща и и вика "на тати мишчицата"
А аз маймунка и мишле.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 960
На дъщеря ми викам-Краси,Краска,Красинка,сладурче,фиданчице моя.
На сина ми-Виктори,дон Вито,генерале,любов моя,мечо пух,Вики.
А малкият в началото сам си беше измислил умалителното име -Люко,нямащо нищо общо с неговото име-Виктор ,но само на Люко се обръщаше и така се наричаше сам. Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 155
Наричам а по име - Бояна
Понякога, когато ме ядоса Бояна- калпазана  Grinning

# 23
  • Мнения: 329
И ние му казваме бубу, аз го наричам понякога с едни невъзможни буквосъчетания, обикновено имитация на нещо, което той е измърморил. Наща му го нрича "бебо хубав", "красавец малък" и "картинка", а аз "любов моя". Има и още много...  Grinning

# 24
  • Мнения: 9 441
Коти и Мишинка

# 25
  • Мнения: 172
Пате,патюшанче.А от името-Наталчо.

# 26
  • Мнения: 5 393
Ивчо- Дивчо.

# 27
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Първото галено му го измисли племенницата в деня, в който се роди. От Петър - Пепино. След това дойдоха Пепи, Пешко и други подобни производни. Учителката в градината го е крътила Пепунчо. Иначе освен производни на името не ползваме други галени имена. Освен когато играем и се преструваме че сме животни или нещо такова. По някога аз съм майка котка, той лъв или тигър...

# 28
  • Мнения: 1 484
Което  използвам  Кристиян- Криси  има  някой  приетелчета му  викат  Кики.

# 29
  • Мнения: 173
викахме си му Ивко ама нашата кръщелница неможе да му каже името и му вика Ико и ние от там Ико-Бико и от време нас време Ивчо-Кривчо

Общи условия

Активация на акаунт