МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -5,чуй я ,виж я наслади и се

  • 33 130
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
На мен ми се стори, че Джемил видя Ламия, не като парче месо, а като истински човек! СТрува ми се, че започна да я оценява правилно  Grinning
Тоя Кенан какъв е лигльооооооо... #Cussing out #Cussing out #Cussing outайде да се женим, сега пък айде да се разведем ааааама ха и мекушавото същество!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Бз обиди за силния човек признава си грешката

# 16
  • Мнения: 122
mareto_che
кенан ли е силен човек #Crazy

# 17
  • Мнения: 0
Трайкова като гледаш Кенан как страда не ти ли идва да отидеш  и да го прегръщаш цял живот

# 18
  • Мнения: 0
mareto_che
кенан ли е силен човек #Crazy

Кой друг виж колко страда и как се здържа това е силата

# 19
  • Мнения: 267
tina_star, Peace много си права
mareto_che
кенан ли е силен човек #Crazy

Кой друг виж колко страда и как се здържа това е силата
На повечето мнението ни е ,че Кенан е безхарактерен

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Ако не беше правил глупости, сега нямаше нужда да се сдържа...Харесва ми като външност, страхотен актьор, но започва да ме дразни с поведението си!
Личи му, че страда, но защо и всички други покрай него трябва да се измъчват? Защо по-рано не се взе в ръце?

# 21
  • Мнения: 122
пак се връщам на вече коментирани неща
ама ако беше силен - щеще ли да изостави лейла?
ако беше силен нямаше ли да се бори за любовта на ламия след като тя го резна, а той какво обади се на джавидан и айде да се оженим
според мен един силен човек не реагира така  ooooh!
Peace

# 22
  • Мнения: 0
пак се връщам на вече коментирани неща
ама ако беше силен - щеще ли да изостави лейла?
ако беше силен нямаше ли да се бори за любовта на ламия след като тя го резна, а той какво обади се на джавидан и айде да се оженим


колкп много неща му се струпаха на главата всеки е против него как да се бори сред толко злоба Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 23
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
На мен ми се стори, че Джемил видя Ламия, не като парче месо, а като истински човек! СТрува ми се, че започна да я оценява правилно  Grinning
Тоя Кенан какъв е лигльооооооо... #Cussing out #Cussing out #Cussing outайде да се женим, сега пък айде да се разведем ааааама ха и мекушавото същество!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Бз обиди за силния човек признава си грешката
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
пак се връщам на вече коментирани неща
ама ако беше силен - щеще ли да изостави лейла?
ако беше силен нямаше ли да се бори за любовта на ламия след като тя го резна, а той какво обади се на джавидан и айде да се оженим


колкп много неща му се струпаха на главата всеки е против него как да се бори сред толко злоба Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Това, което сам човек прави на себе си, никой друг не може да му го направи!
Има си глава на раменете, да му е мислил!

Има грешки, от които цял живот си патим и такива, които ако се открият на време, могат да предотвратят катастрофа!

# 25
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
В началото Кенан не беше влюбен в Ламия. По-късно разбра,че не е просто увлечение,ама на пук реши да се събере с Джавидан Confused Спомям си как му олекна,когато Ламия оказа да се омъжи за него.

# 26
  • Мнения: 0
На мен ми се стори, че Джемил видя Ламия, не като парче месо, а като истински човек! СТрува ми се, че започна да я оценява правилно  Grinning
Тоя Кенан какъв е лигльооооооо... #Cussing out #Cussing out #Cussing outайде да се женим, сега пък айде да се разведем ааааама ха и мекушавото същество!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Бз обиди за силния човек признава си грешката
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.

Давай зизка

# 27
  • Мнения: 122
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.
е да де ама ако беше силен щеше да откаже на джавидан, а той какво направи ... залъга я само

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ми така де. Crossing Arms
Само го плюете човека,хак да й е сега на Стоманата.Ние ще си приберем Кенан. Heart Eyes
Нека при мене да е мекушав и лигльо.

# 29
  • Мнения: 4
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.
е да де ама ако беше силен щеше да откаже на джавидан, а той какво направи ... залъга я само

По-скоро залъга себе си  Wink

Общи условия

Активация на акаунт