Такса-вход !?

  • 10 669
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 844
в нашата кооперация се плаща на човек,по 15 лв на месец.тези парички са за чистачка,осветление,асансьор. Peace

# 31
  • Мнения: 1 749
Не съм тръгнала да спасявам света,няма и да го направя. Stop Който иска да мисли за такива....хора.Аз няма да съм.И стига с тая Европа бе...

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
34лв. за двама.Включва чистачка,портиери,асаньор,домоуправител,касиерка,осветление и фонд ремонт.

# 33
  • Мнения: 2 829
34лв. за двама.Включва чистачка,портиери,асаньор,домоуправител,касиерка,осветление и фонд ремонт.

34 лв на месец Rolling Eyes


ние плащаме 10 лв на месец
асансьор ,чистачка ,осветление
остават и пари за дребни ремонти
малък вход сме,чисто е ,никой не цапа-чистачката чисти 1 път седмично

# 34
  • Мнения: 4 965
Ние не плащаме нищо. Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 046
Засега се спряхме на 12 на семейство -голям блок сме с почти 60 апартамента.
Но в тази цена се събира и заплата на портиер(съпругата му чисти два пъти в седмицата, а той поддържа цветята пред блока), асансьор и разни други разходи за осветление-тока, препарати за почистване.

# 36
  • Мнения: 239
Vache ,не знаех за този закон... Интересно... Ами това по пътя на логиката води до заключението,че е ПРОТИВОЗАКОННО да заключат вратите на асансьора на тези етажи...

# 37
  • Мнения: 804
За четири човека плащам 8-9 лв. на месец + 5лв. за ремонтни работи,те стоят в касата и като се наложи ремонт се използват.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 735
34лв. за двама.Включва чистачка,портиери,асаньор,домоуправител,касиерка,осветление и фонд ремонт.

34 лв на месец
Явно заплатите/от по 200лв./ на 4-та портиери гълтат доста.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На човек, без деца под 7 години. Същата такса се плаща и за кучетата.

# 40
  • Мнения: 2 898
За 5 човека - около 18 лв. На човек  е само асансьора. Всичко друга- на апартамент.

# 41
  • Мнения: 242
Ние сме 4 човека в апартамент,който е на 2-рия етаж.Плащаме само за чистачка и  осветление.А,събират и по 5 лева на апартамент за ремонти,който си ги поема хазяина/ние сме под наем/.Та общо за 4човека ни взимат по 12лв.

# 42
  • Мнения: 637
Всеки месец е различно, в зависимост каква сметка сме направили:
Но независимо от хората, плащаме на апартамент - само осветление / нищо че на нашият етаж няма от години, както и на първият, и реално аз светло не виждам и не ползвам..../; асансьор , за него пък през месец ремонт, защото малоумните хлапета си играят  и после плащаме всички обаче; чистачка - нямаме, свинщината сами си чистим по етажи / някои само де /.
Та средно м/у 5,00 лв. и 8.00 лв.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 206
4.лв на апартамент+ 3  лв. на човек/голямо куче и 1.50 за дете м/у 3 и 6 години и малко кученце. Абе имаме си равнопоставеност между децата и кучетата, демокрация  Laughing. Аз като попитах /ама само за спорта де Embarassed/, защо ще плащам и за дете което няма 6г. както е по закон  ми обясниха , че ползваме много повече осветление и асансьор от работещите които сутрин излизат и вечер се прибират. Ремонтите отделно.
 И при нас първите етажи не ползват асансьор.

Деца до 6 г. не плащат такса по закон  Wink Това да го знаеш.. иначе ако сте си съгласни и сте се договорили - добре  Grinning И като тръгнете на градина и сутрин илизате с детето и вечер се прибирате с него тогава пак ли ще плащате?  Laughing Странна им е логиката на комшиите... Или ламБата във входа харчи повече ток ако едновременно се качат 100 човека и един човек?  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 13 206
Vache ,не знаех за този закон... Интересно... Ами това по пътя на логиката води до заключението,че е ПРОТИВОЗАКОННО да заключат вратите на асансьора на тези етажи...

Естеествено, че е противозаконно!  Laughing Приема се, че всичко е относително. На мен не ми искат пари за това, че еднократно ще ползвам асансьора, за да се кача до касиера. Аз не искам да плаща девойчето дето ходят при него младежите по цял ден  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт