Нормално ли е?

  • 1 330
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
 Поредното недоизмислено изказване на несъобразителен медик .......на мен пък,непрекъснато ми повтаряха какви големи очи имало бебето ми???? Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 292
Спокойно, и при нас имаше разминаване. Апарати са това все пак.

# 17
  • Мнения: 10
Казаха го и другите-не се притеснявай,нормално е да има разминавания  Wink
И здраво бебче на финала  Party

# 18
  • Мнения: 3 453
Що за лекар е това?!Не се тревожи, всичко ти е наред Peace

# 19
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Нормално е да има разминавания.

# 20
  • Мнения: 87
Много ви благодаря за бързите отговори. Такива филми си бях вкарала в главата - такива болести измислих, чене знаех къде се намирам. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!

# 21
  • Мнения: 4 520
Отново имам нужда от вашата помощ. Бях на консултация и на прегледа казаха, че главата на бебчо е по-голяма с 1 седмица, а крачетата са по-къси (отговаряли са си на точните седмици - 33 г.с.). Моля ви кажете ми дали има място за притеснения.
Ааа, същите глупости ми ги говореха и на мене, даже едната лекарка беше казала "какво ще е това бебе такова"  Rolling Eyes, роди ми се напълно съразмерно бебе (знаеш, че главите на бебетата при раждането така или иначе не са със същата пропорция спрямо тялото като при възрастен човек), вярно, малко грозновато, ама скоро се оправи.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 394
Проблема е ,че някои лекари мислят на глас и всяват страхове и паника у майките...Това според мен не трябва да те тревожи...На всички бебета главите не са съразмерни с телата и са по-големички...това според мен не трябва да те притеснява...Ще видиш,че всичко ще си е наред.

Общи условия

Активация на акаунт