Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 111
  • 375
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2
Здравейте ,
има ли мами студентки в МУ-София ?
имам един въпрос,има те ли си представа дали майките редовно обучение имат право на стипендия ,такава която се дава на майки,чийто деца са под 6 год. и дали има някакви условия?
Благодаря ви предварително.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 154
Здравейте. Ако позволите и аз да се запиша.  Peace
"Финанси и счетоводство" в Свободния във Варна, задочно, 1 курс.
Изпита по Публични финанси мина, следва Социология, Микроикономика и Информатика.
Има ли колежки в темата от този университет?

Бо, и аз съм там, но архитектура, редовно!   Naughty Мога само да ти се оплаквам от Свободния.. от обучението съм доволна за сега, нооооо в организационен план всичко е хаос!  #Cussing out  В момента оправям една каша с оценки, за която те са виновни..но на мой гръб, плащам си за всичко!

# 137
  • Мнения: 2 018
Здравей Ел, радвам се че се появи.
То Архитектурата май няма как да е задочно, а само редовно.
Каква е кашата с оценките, да знам, за да мога да избегна евентуален проблем?
От този университет оставам с впечатлението, че гледат на нас като на касички с пари. За сега съм нямала проблеми, но като чета и слушам други колеги...  ooooh!

Ти наясно ли си с тези кредити? От задължителните предмети възможно ли е да се натрупат необходимия брой или непременно трябва да държиш изпити и по други?

# 138
  • Мнения: 65
Здравей Ел, радвам се че се появи.
То Архитектурата май няма как да е задочно, а само редовно.
Каква е кашата с оценките, да знам, за да мога да избегна евентуален проблем?
От този университет оставам с впечатлението, че гледат на нас като на касички с пари. За сега съм нямала проблеми, но като чета и слушам други колеги...  ooooh!

Ти наясно ли си с тези кредити? От задължителните предмети възможно ли е да се натрупат необходимия брой или непременно трябва да държиш изпити и по други?

И аз съм при вас само че ЗНС задочно...само от задължителните предмети не можеш да натрупаш всичките ти необходими кредити,затова и ги има тея избирателните (които всъщност излизат задължителни)  Wink
Като цяло наистина организацията е малко слаба ама можеше и по-зле да е

# 139
  • Мнения: 2 018
Здравей askim87.
Наистина излизат задължителни, а никой не те уведомява за това, че трябва да си плащаш допълнително от таксата, ако искаш накрая диплома.  Confused

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Хайде да се похваля, изпита по Маркетинг в туризма мина, взех го с отличен  bowuu Дано повлека крак и вие се заразите с отлични оценки.

# 141
  • Мнения: 65
Хайде да се похваля, изпита по Маркетинг в туризма мина, взех го с отличен  bowuu Дано повлека крак и вие се заразите с отлични оценки.

шушонка честита 6-ца на мен ми останаха още два изпита ама да видим кога ще се явя на тях че са около термин и познайте как ще ида  Laughing
Иначе за другите 4-ри изпита се разписах учудващо многоооо добре три 6-ци и една 4-ка  Wink чак на себе си се учудих,ей откак забременях много поумнях  Joy  Joy  Joy

# 142
  • Варна
  • Мнения: 154
Здравей Ел, радвам се че се появи.
То Архитектурата май няма как да е задочно, а само редовно.
Каква е кашата с оценките, да знам, за да мога да избегна евентуален проблем?
От този университет оставам с впечатлението, че гледат на нас като на касички с пари. За сега съм нямала проблеми, но като чета и слушам други колеги...  ooooh!

Ти наясно ли си с тези кредити? От задължителните предмети възможно ли е да се натрупат необходимия брой или непременно трябва да държиш изпити и по други?

Да, архитектура няма задочно, но аз да си кажа...  Wink  Аским ти е писала за кредитите!

Кашата ми с оценките е все още нерешена.. изморих се да се разправям по телефона! При записване в университета ми признаха 4 оценки от ТУ-Варна. След 2 години случайно разбирам, че тези оценки не са ми нанесени, въпреки че има заповед на декана за признаването им. От Фронт-офис нанесоха сега само 3 от оценките, защото секретарката не е съгласна, че дискриптивната геометрия е част от признатата ми висша математика.  Както и да е, трябва да говоря с декана, че секретарката отменя еднолично негово решение.. Абе нямам думи и нерви! Аским знае за другите ми проблеми, но при тях няма развитие..чакам още едно решение! Ако се получи нещо ще пиша и по този повод!

Шушонната,  Hug Браво! Успехи и на следващите.. все така!

# 143
  • Мнения: 2 018
Да се похваля и аз с втората си шестица.  Blush Първата по Публични финанси, втората по Социология. Следва Информатика. Да видим как ще се справя там.

# 144
  • Мнения: 1 629
ох и моите изпити идват, ще се отчитам редовно Mr. Green

# 145
  • Мнения: 419
Бо_, шушоната, браво на вас Hug.
Аз докато започна очните, вие ще приключите с изпитите  Laughing Laughing Laughing  ooooh!.

# 146
  • Мнения: 65
А някой случайно да знае защо ВСУ е затворен и до кога?  newsm78

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
И втория изпит мина - Човешки ресурси - имам само 5, исках повече ама какво да се прави.  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 2 018
А някой случайно да знае защо ВСУ е затворен и до кога?  newsm78


Редактирам се, защото прочетох във форума на ВСУ:

"Със заповед на ректора на ВСУ "Черноризец Храбър", на база обявената от кмета на община Варна грипна епидемия, във ВСУ няма да се провеждат учебни занятия в периода от 03.11.2009г. (вторник) до 09.11.2009г. (понеделник) включително.
Всички изпити и лекции за този период се отменят. Ще се проведат само плануваните държавни изпити за специалност Право!"

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 11:05 от Бо_

# 149
  • Мнения: 65
Бо благодаря за информацията   bouquet
Шушонка честита ти 5-ца

Общи условия

Активация на акаунт