Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 047
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Бухтичке, прекрасно е, че сте отхвърлили по-важните приготовления за сватбата.  Hug
Ще ти дойде и музата учене.  Wink

# 16
  • Мнения: 413
Бухтичке, прекрасно е, че сте отхвърлили по-важните приготовления за сватбата.  Hug
Ще ти дойде и музата учене.  Wink
newsm10

# 17
  • Мнения: 14 133
Как сте?  Wink Мен вече ме тресе предзащитната треска.  Laughing
Стискайте палци утре.  Praynig fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 413
 Стискайте и на мен...аз съм утре на държавен Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 14 133
Стискайте и на мен...аз съм утре на държавен Rolling Eyes
Късмет и изпитна комисия в супер настроение!  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 413
 moresmile sohappy ukliam1 #Milti newsm19  bigdance2 Tada  ura newsm44 newsm44 newsm44

 Момичетаааааааааа МАГИСТЪР съм от днес!!!
[/color]

# 21
  • Мнения: 619
moresmile sohappy ukliam1 #Milti newsm19  bigdance2 Tada  ura newsm44 newsm44 newsm44

 Момичетаааааааааа МАГИСТЪР съм от днес!!!
[/color]
  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug
УСПЕШНА РЕАЛИЗАЦИЯ, ПО-МАЛКО НЕРВИ ПОКРАЙ НЕЯ !!!!

# 22
  • Мнения: 22 466
Здравейте и от мен отново. )))

Охх, завърши тежката седмица от 5дни, 5изпита. Равносметката е 3 шестици и 2четворки. Абе доволна съм. ))))

# 23
  • Мнения: 367
Здравейте, сега ви открих:  bouquetПредстои ми завършване на магистратура "Психология" във Великотърновския университет декември тази година. По професия съм спец. педагог. А най-смисленото постижение за мен е малката Ейми, родена на 06.07.08 г. и другото бебенце, което е на път  Praynig

# 24
  • Мнения: 619
Айде аз пак тук с мойте 6-ци. Днес изкарах една по Животновъдство. Утре е мениджмънта - стискайте палци ...

# 25
  • Мнения: 116
Хайде и аз ще кандидатствам тая година в Търново

# 26
  • Мнения: 263
Ехааа, още една болярска възпитаничка. Ейми81,   bouquet
Аз съм Марта с бебе Хилендара и заедно учим вече 4ти курс "Връзки с обществеността" във ВТУ. Само да ни е жив и здрав таткото и бабите и магистратура ще изкараме Wink
ДАН, моите поздравления! Дано дипломата ти донесе успех в професията, която си си избрала!    bouquet

# 27
  • Мнения: 387
Похвал от мен...днес си взех един изпит с 4.00 и 4.50 за семестъра...

а сега честитки...за сватби, магистратури и прочие...

ДАН честито...а сега накъдее...  bouquet  bouquet  bouquet

Бухтичка дано се забавляваш много по подготовката на сватбата...и ние живот и здраве като стане Катерина на две и половина сме го замислили...ще е страхотна шаферка...според по-голямата тръпка е около самата подготовка, отколкото по време на сватбата...

Мартеничка добре дошли с Хилендара...

момичета трябва да си подновим първата страничка...ако някой има желание да каже...ако не аз ще опитам да пооправя инфото...

# 28
  • Мнения: 1 671
Вместо запис - честито на всички, които са си взели изпитите!  bouquet  bouquet  bouquet

Почерпета се, защото моята трета сесия премина супер успешно, резултатът е 4:0 за мен - взех си 4-те изпита с 5 и 6  Laughing. Не очаквах толкова високи оценки, материалът беше огромен и тежък за учене, пък и децата бяха почти постоянно с мен.
Иначе в Свищов си изкарах прекрасно, както винаги. За съжаление следващата сесия ще е чак през февруари...




Ама ще ви наглеждам дотогава.
Стискам палци на всички, на които им предстоят изпити!

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 16:23 от evelinar

# 29
  • Мнения: 471
Ей много сте бързи Simple Smile

А за защитата на дипломна работа да Ви кажа нещо:

НИКОЙ НЕ ВИ СЛУША...... ГОВОРЕТЕ ВИСОКО ЯСНО И УВЕРЕНО, НИЩО ЧЕ МОЖЕ ДА СА ГЛУПОСТИ!

а и си научете резюмето на изуст не го четете Simple Smile

Пред мен така мрънкаха под носа си .. и все ги прекъсваха "по високо, по ясно"
и като дойде моя ред- така силно и уверено говорих че цялата зала кънтеше....

Общи условия

Активация на акаунт