Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 103
  • 375
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз днес приключих с последния изпит,семестриално се водя завършила.Остава ми само държавния изпит  Mr. Green А държавния ми е след има няма 20 дена,нямам много време  Cry
Танцуваща браво на теб   bouquet

# 316
  • Мнения: 419
didolinaa, браво и на теб   bouquet.
Много малко време бре  Shocked. Моят държавен е в началото на септември, т.е. имам цели два месеца.

# 317
  • Варна
  • Мнения: 46
Отдавна не съм писала при мен сесията мина успешно най-вероятно в понеделник ще подам документи за прехвърляне задочно дано не ми откажат стискайтем и палци. На останалите, които имате още изпити успех Simple Smile)) малката расте но и доста проблеми има покрай нея ама не е за разправяне Simple Smile))
Хубав ден макар и дъждовен Simple Smile

# 318
  • София
  • Мнения: 1 185
Малко да яко се замотах,а и не искам да отлагам за септември.Доста добре съм подготвена,отдавна чета въпросите по конспекта,а и искам да се запиша наесен магистратура,та затова бързам  Mr. Green
Диди ще стискаме палци  Hug

# 319
  • Мнения: 419
Завърших семестриално  bowuu. Чак не ми се вярва. Изморена съм до смърт  ooooh!. Остава само държавният, но той е лесен като песен, и приключвам с магистратурата  Party Crazy.

# 320
  • Мнения: 263
Танцуваща, честито!  Със здраве да си я ползваш магистратурата  bouquet

На мен държавният ми изпит за бакалавърската степен е в четвъртък. Не се съмнявам, че ще го мина, ама ми е важна оценката. За 4 години редовно обучение никога не съм получавала оценка, различна от отличен и ако накрая за срамотиите си разваля дипломата с някоя 5ца на държавен ще се изям от яд. А така не ми се чете и само си намирам оправдания с щерката ...  Blush

# 321
  • София
  • Мнения: 1 185
Момичета влизам да кажа,че държавния изпит е издържан с 5,беше трудно,но се справих.Сега остава да запиша магистратурата и да видим от там нататък.

# 322
  • Мнения: 419
didolinaa честито   bouquet Успех с магистратурата  Hug

# 323
  • Мнения: 263
Мацки, и аз вече съм в групата на висшистките  bowuu Държавният ми изпит беше на 1.07 и затвърдих дипломата си на 6.00. Сега мисля за магистратура, дистанционно. Харесах си една във Великобритания, но искам и една българска да имама. Гледам в НБУ има интересни, но не знам как стои въпроса с присъствието при тях. В България изглежда всеки университет има различна визия за понятието дистанционно обучение. Някоя от вас може ли да се включи с опит и мнение по темата? Благодаря предварително   bouquet

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Похвал, похвал, и аз имам 5 на държавния. Вече мислим за магистратура. Някой не може ли да сподели впечатления за дистанционното обучение?  Praynig

# 325
  • София
  • Мнения: 1 185
Браво момичета супер сме   bouquet
И аз съм се ориентирала дистанционно в Свищов,доколкото свхащам учиш през Интернет дори и изпитите са така,това ме устройва.Има само 4 дена в семестъра в които имаш очни и изисква присъствие(май не е задължително).И лично да отидеш да си подадеш документите.Велико Търновския университет също го има,за друг не знам.

# 326
  • Мнения: 419
Честито на дипломираните и от мен   bouquet
Доколкото съм чула, при дистанционното обучение няма присъствие, всички материали се изпращат по електронен път и се явяваш само на изпити, но не мога да дам 100% гаранция, че е така.
Каквото и да решите, успех  Hug

Аз още разбаботвам темите за държавния, а кога ще почвам да уча, идея си нямам  ooooh!. Децата са във ваканция и вкъщи нямам минута спокойствие и квадратен сантимерър място за усамотение. Но тъй като нямам избор, най-вероятно ще намеря начин  Laughing. Най-вероятно ще обърна деня и нощта, в началото на август излизам отпуска и ще го мисля  Rolling Eyes Laughing
 

# 327
  • Мнения: 419
В Клюкарника има тема за дистанционната форма на обучение, воала: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373800.0;all , дано ви е полезна  Hug

# 328
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен отдавна не съм се включвала минавам да се похваля вече съм в задочната форма на обучение Simple Smile) така ще ги изтикам още 2 години и после магистратура живот и здраве Simple Smile)
Имам въпрос мисля че вие ще можете да помогнете. Ако изкарам магистратура примерно мениджмънт или нещотакова икономическо после имам ли право да запиша 2-ра магистратура но в друга сфера примерно искам здравен мениджмънт????????

# 329
  • Мнения: 419
.... Ако изкарам магистратура примерно мениджмънт или нещотакова икономическо после имам ли право да запиша 2-ра магистратура но в друга сфера примерно искам здравен мениджмънт????????
Можеш да запишеш каквато искаш магистратура - ако продължиш в същото направление ще е за специалисти, а в друго - за неспециалисти. Разликата, до колкото ми е известно,  е в продължителността, и първият вид има възможност за държавна поръчка, докато при втория е платено обучение (зависи и от университета).

Общи условия

Активация на акаунт