Безсмъртие.

  • 3 647
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
На какво си играете тук?

# 16
  • Мнения: 4 300
Първо ми хрумна че е мъжът- те по дифолт са виновни за всичко  Mr. Green А и най вероятно ще иска цялото наследство ( на майката, което иначе би се делило между сестрите, а така той ще се ожени за единствената жива сестра и ще гушне всичко).

Втора мисъл:  може би сестрата- все пак мъжът е смао един, по "нормално" ми се струва сестрите да се скарат за него иедната да иде зян. Мъжът би могъл просто да избере една от двете.

# 17
  • Мнения: 4 585
Ами тоя мъж е имал причбина да дойде на погребението. Влюбената не го познава, значи е гадже на убитата.

# 18
  • Мнения: X
Ами как защо? Нали трябваше да е първото, за което се сетя. Има доста доводи обаче>готиния мъж, наследството, оставено от майката, пък и с един куршум- два заека, в един ден погребение на двама души- хем няма да се разкарват роднините пак след 30-40 години, хем и за сватбата ще са там. Абе направо, 4 погребения и една сватба.

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
цяла кримка ще напишем тук.
тъкмо писах, писах и трих и накрая съвсем изтрих - същите мотиви, които е написала Рокси Laughing

# 20
  • Мнения: 27 524
Направиха ми забележка, че спамя темата. Спирам. Загадката (психологическият тест всъщност) остава за друг път явно  Tired

Всички, които не уцелвате - радвайте се  Simple Smile

Досега никой не уцели  Mr. Green

# 21
Паоло, а ти си представи, че имаш копче за изключване на компютъра. Изключвай! Изключвай го бързо и изобщо не се опитвай да го включваш в близките двайсет години.  Rolling Eyes

Тц, точно в близките двайсет години няма да го изключа, чрез него си изкарвам хляба. Планирал съм след 20 години да се пенсионирам и да го изключа завинаги

# 22
  • Мнения: 27 524
Ами тоя мъж е имал причбина да дойде на погребението. Влюбената не го познава, значи е гадже на убитата.

И двете сестри не го познават, нито са се запознали.

# 23
Убила я е за да има повод да отиде на гробището и да срещне отново мъжа.

# 24
  • Мнения: X
Този ще да е бил някой гробар само  Laughing
А по другия въпрос сигурно ще натсина копчето, дори и да не ми бяха давали никакви инструкции и съвсем да бях в неведение.

# 25
А по другия въпрос сигурно ще натсина копчето, дори и да не ми бяха давали никакви инструкции и съвсем да бях в неведение.

Този подход винаги ми е допадал:)

# 26
  • Мнения: 27 524
Убила я е за да има повод да отиде на гробището и да срещне отново мъжа.

  Hands Thumbsup

# 27
Убила я е за да има повод да отиде на гробището и да срещне отново мъжа.

  Hands Thumbsup


 newsm44

# 28
  • Мнения: 27 524
Не се радвай  Grinning Отговорът се уцелва бързо само от потенциални убийци.

# 29
Занимавам се с Game Theory и затова го познах.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт