Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 9

  • 33 095
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • у нас
  • Мнения: 1 869
благодаря  bouquet

# 46
  • Мнения: 30
Вече една седмица си вися на 26то ниво и не мога да го мина заради глупавите лъвове и опосуми.Непрекъснато са болни.Днес лъвицата ми пак се е разболяла и за 2 дни е в клиниката  #2gunfire #Cussing out Само да го мина това проклето ниво и ще отида директно на 30то.Днес имах 6690 посетители и то без да намалям цената на билетите.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 028
продай ги бе....да не те нерват Simple Smile
уф....аз пък се запънах на тъпото ниво с репутацията.....утре вече искрено се надявам да го прескоча.....

# 48
  • Мнения: 4 546
а аз още чакам да ми се роди ягуар. ама не бързам. събирам пари за орикси. то и биз това на него ниво доста ще си повися. днес събрах в касата 1млн. направо не мога да повярвам, че скатах толкова пари  Joy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 893
продължавам да вдигам клетки аз  Rolling Eyes взех си подаръка от лодката и си подарих 2 кафърски бивола  Party сряда е дъжд,четвъртък слънце, дано тогава мина 8000 вече  Praynig

# 50
  • Мнения: 30
Утре ще видя сметката на опосума,но за лъвовете ме е страх Laughing Като се замисля все са редки,но знам ли  Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 44 028
ми мен днес ме хванаха  за едни редки...даже не ми мръдна процентно линията....

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 647
продължавам да вдигам клетки аз  Rolling Eyes взех си подаръка от лодката и си подарих 2 кафърски бивола  Party сряда е дъжд,четвъртък слънце, дано тогава мина 8000 вече  Praynig

Ние пак тръгнахме заедно  Mr. Green и аз се мъча на нивото за 8000, но днес не мина номерът - хем е ясен след дъжд и при всичките му там салтанати плюс билет на 1 лол, събрах 5783 посетители... май няма да е скоро, пък като гледам и аз съм като теб с подобрения, животни, клетки... само дето ти имаш и Флориан  Heart Eyes Върши ли поне работа?

# 53
  • Мнения: 6 889
Аз чакам да ми се роди лъв вече няколко дена, днес и тотеми им сложих, дано се сетят да се размножат. Обаче нивото, в което не трябва да имам болни ме притеснява. Смених си директора с мениджър, но пак имам по 7 болни Sad Ще се пробвам да си намеря директор с по-дълга линия, но ветеринаря хич не ми се сменя, доста пъти съм пробвала и просто не вярвам, че ще намеря кой знае колко по-добър. И гледачите ще обуча и пооправя и се надявам да подейства.

# 54
  • Мнения: 2 716
Купих си 2 животни от търг  Party 12 000 се изръсих, ама си имам 2 животни.
Сега ще дебна да им купя другарчета.
И в трите акаунта, последните построени зони са ми без построени специални зони  Close 60 000  Close Close
Който се минал -минал.
За протокола: още съм на 17-то ниво и с трите. И щраусите (в единия имам 20) от няколко дена не раждат.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аз имам 29 щрауса и всеки ден раждат поне по 2, два пъти ми се случи да родят 6 в един ден, от тях имам добри приходи, с директор нелегални сделки съм  Peace

# 56
  • Мнения: 3 970
Видяхти ли новите промени .Кои ще ми подари нещо Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 546
Видяхти ли новите промени .Кои ще ми подари нещо Mr. Green
подарявам веднага  newsm57 newsm57  261uu  261uu Animal Pig Animal Pig Animal Cow Animal Cow Monkey Monkey - по двойки  Joy

какви са промените, аз нищо не забелязвам  newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 44 028
само подаръците май....

# 59
  • Мнения: 54
В ляво има меню изпрати подарък, а аз тъкмо се зарадвах, че има някакви съществени промени, така или иначе никой няма да ми подари щом е само чрез мондоз....

Общи условия

Активация на акаунт